Přejít na obsah

Hippo Q45


Doporučené příspěvky

Asi mluvím cizím nářečím, já pochválil seiko, že bez diskuze svítěj, tedy předpokládám to, protože jsem ještě ve tmě neměl tu čest , ale věřím nadšeným prohlášením místních majitelů. Vo čem se chcete ještě bavit, volové ? Tyhle primky svítěj taky, jen nevím, jestli jako seíko, nepřijde vám to núda ?

 

Little w, princ a x-bob, máte určitě bohatý rodiče, co ? Vy si vystačíte......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Populární příspěvky

Biges

Asi mluvím cizím nářečím, já pochválil seiko, že bez diskuze svítěj, tedy předpokládám to, protože jsem ještě ve tmě neměl tu čest , ale věřím nadšeným prohlášením místních majitelů. Vo čem se chcete ještě bavit, volové ? Tyhle primky svítěj taky, jen nevím, jestli jako seíko, nepřijde vám to núda ?

 

Little w, princ a x-bob, máte určitě bohatý rodiče, co ? Vy si vystačíte......

No já mám rodiče normální, akorát mě v mládí zakazovali hrát si s chudejma dětma. A nevím proč se rozčiluješ, dyť já s tebou souhlasil!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám rodiče normální, akorát mě v mládí zakazovali hrát si s chudejma dětma. A nevím proč se rozčiluješ, dyť já s tebou souhlasil!!!

 

No jo, to je fakt, to tedy znamená, že bohaté rodiče jsem měl já ....... :D

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Předmět: Hodinky PRIM Hippo Q45 na Aukru

 

Kopie: všichni

 

Protože to jednou z Aukra zmizí, dovolím si to tady do písmene zopakovat, co jejich majitel, jinak příslušník 231. vrtulníkové letky z Přerova, o hodinkách publikoval:

 

Předmětem aukce jsou originální náramkové hodinky Prim, vyrobené v limitované edici pro osádky 231. vrtulníkové letky z letecké základny Přerov, které jsou v současné době nasazeny v misi ISAF v Afghánistánu. Hodinky jsou nové, nepoužité, včetně krabičky, obalu, originálního certifikátu o původu a mezinárodní záruční kartou. Na spodní straně je vygravírovaný znak letectva - okřídlený meč, jméno majitele, na nějž je certifikát vystaven a pořadové číslo 35.

 

Technický popis:

Kovové díly zapouzdření hodinek jsou vyrobeny z ušlechtilé nerezové oceli. Pouzdro 45x49 mm, výška 12,35 mm. Pouzdro s otočným kroužkem má černou povrchovou úpravu a frézovanou stupnici. Quartzový strojek kalibr 38. Safírové konkávní krycí sklo s oboustrannou antireflexní úpravou je odolné proti poškrábání. Plné závitové víko je frézováno individuálním popisem a označeno výrobním číslem. Korunka je utěsněna dvěma O-kroužky. Číselník černé barvy je tištěn individuální grafikou, doplněný šedým a bílým tiskem - motiv letícího vrtulníku s nápisem Hippo. Hodinové znaky a bílé ručky jsou vykryté svítící barvou. Řemen je černý, kaučukový opatřený nerezovou broušenou sponou z ušlechtilé oceli. Hodinky jsou vodotěsné WR 5ATM.

 

Počáteční cena:13500,- Kč (moje poznámka, je to pořizovací cena)

 

Posted Image

 

Posted Image

 

Posted Image

Poznámka: Stejnou fotku tu jako první publikoval v úvodním příspěvku Docent_tečka.

 

P.S. Hodinkám PRIM Hippo Q45 se paralelně také věnuje toto vlákno ve fóru Vojenských hodinek.

Upraveno uživatelem Petr_P
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za prachy ti tam vyryjou jméno, který si řekneš, nevidím důvod, proč by ne. Nechceš porušit uzavřenou serii, číslo zůstává, chceš jen vyměnit jméno na dýnku - a to je přesně ten jedinej důvod, proč ta jména na ta dýnka ryjou :). Bandy - doporučuju moc dlouho nekoukat a zabrat, jsou parádní. :D

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komu: bandicoot

když já aukro nemám, neumím... Může to být podvod? Přecijen tohle se snad neprodává...

 

Ne, podvod to není.

 

Mluvil jsem s lidmi z Přerovské základny a je to 100% originál a prodávající majitel je znám. Pokud (a pouze) se na Aukru majiteli nezadaří, můžu zprostředkovat přímý kontakt.

Upraveno uživatelem Petr_P
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

o ten strojek přece nejde...

 

aha

 

možná, že to bude ten švýcarský

 

 

Jaký je strojek v supertrasersportech nevím, ale rozdíly mezi strojky RONDA715 jsou následující .

 

Varianta 715 s 5 kameny je tzv. provedení <b>SWISS MADE</b>, tzn. součástky vyrobeny a strojek smontován ve Švýcarsku. Tyto strojky jsou navíc zlacené.

 

Varianta 715 bez kamenů je tzv. provedení <b>SWISS PARTS</b>, tzn. součástky vyrobeny ve Švýcarsku a strojek smontován někde v Ásii. Tyto strojky jsou pouze niklovány. Rubínové uložení ozubených kol je nahrazeno kovovými šatony.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha

 

možná, že to bude ten švýcarský

 

 

Mám informaci, že by tam snad mohl být ten švýcarský, dokonce ( ale to už je spekulace :D :D - k neuvěření) snad i s nějakou velkokapacitní baterií. Protože ten běžný nějak nestíhal tu dlouhou vteřinovku - nějak se holka šmrdlala, nebo co. Ale je možné, že to jenom utáhli kanagomem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Mám informaci, že by tam snad mohl být ten švýcarský, dokonce ( ale to už je spekulace :D :D - k neuvěření) snad i s nějakou velkokapacitní baterií. Protože ten běžný nějak nestíhal tu dlouhou vteřinovku - nějak se holka šmrdlala, nebo co. Ale je možné, že to jenom utáhli kanagomem.

 

ničemu co píšeš nevěřím - to není možné

 

Vyrábíme hodinky, ale prodáváme především radost! Radost z jemné mechaniky, kusu poctivého řemesla, a individuální péče.

 

Hodinařina je řemeslo, kterému rozumíme.

 

Již nejsme jenom hodinářskou továrnou, ale i továrnou, která umí svým zákazníkům přinést radost a splnit jejich sny.

 

Vyrábíme hodinky, ale prodáváme radost. Radost z přesné mechaniky a hravé tvořivosti.

 

 

aneb ať žije 1.máj svátek práce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...