Přejít na obsah

IGEN 38 - limitovaná edice založená na tomto modelu


Návštěvník Tada

Doporučené příspěvky

Tak jak mě cigi požádal, založil jsem vlákno a prosím ho, aby sem předhodil nějakou vizi :)

 

 

Rád bych viděl alespoň nějaký návrh (asi nebudu sám) o co by se jednalo,jak to bude vypadat, případně kolik by to mohlo stát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych viděl alespoň nějaký návrh (asi nebudu sám) o co by se jednalo,jak to bude vypadat, případně kolik by to mohlo stát.

 

 

Domnívám se, že Igeny38 jsou dobrou volbou. Teď jde jen o to, aby jste tomu dali něco vlastního. Nabízí se plocha číselníku, plocha otočné lunety a samozřejmě plocha víka hodinek. Myslím že by jim slušel kaučukový náramek, stejný jako teď avízujeme v novinkách na www.prim.cz.

Cena hodinek 15000,- Kč vč. DPH s quartzovým strojkem RONDA v provedení SWISS MADE je reálná. Chce to jen minimálně 30 zájemců.

Upraveno uživatelem accutron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Domnívám se, že Igeny38 jsou dobrou volbou. Teď jde jen o to, aby jste tomu dali něco vlastního. Nabízí se plocha číselníku, plocha otočné lunety a samozřejmě plocha víka hodinek. Myslím že by jim slušel kaučukový náramek, stejný jako teď avízujeme v novinkách na www.prim.cz.

Cena hodinek 15000,- Kč vč. DPH se zlaceným quartzovým strojkem RONDA v provedení SWISS MADE je reálná. Chce to jen minimálně 30 zájemců.

Ve vedlejším vlákně jste psal, že s Etou cena okolo 15k reálná není, už jen kvůli nákupní ceně. Mohu se zeptat o jaký rozdíl (Ronda-Eta) se jedná? A co ev. Myiota? Snad mě kolegové za M neukamenují, ale přijde mi toho quartzu škoda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Domnívám se, že Igeny38 jsou dobrou volbou. Teď jde jen o to, aby jste tomu dali něco vlastního. Nabízí se plocha číselníku, plocha otočné lunety a samozřejmě plocha víka hodinek. Myslím že by jim slušel kaučukový náramek, stejný jako teď avízujeme v novinkách na www.prim.cz.

Cena hodinek 15000,- Kč vč. DPH s quartzovým strojkem RONDA v provedení SWISS MADE je reálná. Chce to jen minimálně 30 zájemců.

 

Abych se přiznal,mě nějak quartzy neberou,ale kdyby to byl Orlík pouzdro s kalibrem 68 to by bylo jiné kafe.Bylo by to vůbec možné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za 15 tisic? :sleeping_03anim:

No a co? Kalibr 68 je za 100 korun, kolik stojí vyCNCčkování pouzdra, natisknutí ciferníku, ručičky jsou v zásadě kus plechu. Cenová politika Eltonu je samo jeho věc, ale 15K za imitaci Omega Seamaster 300 je až dost.

 

15K za quartzový strojek je poměrně dost, rozhodně nic pro mně, ale rozhodně se nechám rád překvapit, co z toho vyleze :)

Upraveno uživatelem Biges
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt je, že by se našlo třeba 50 lidí a to by mohlo být zajímavé. Nehledě na to, že chronomagor se musí počítat alespoň za dva civilisty. Mohla by to být dobrá vizitka pro firmu, 50 fandů do hodinek propagujícíh její výrobky. Nicméně, kalkulovat cenu na základě výrobních nákladů plus několik málo tisíc procent se může zdát v našich končinách stále příliš odvážné!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za 15 tisic? :sleeping_03anim:

Cenu jsem teď neřešil,zajímalo by mě jestli by to bylo technicky možné, nejlépe aby se vyjádřil accutron co a jak by šlo.Kalibr 68 by si každý dodal svůj.

 

Upraveno uživatelem bohumil.talak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Domnívám se, že Igeny38 jsou dobrou volbou. Teď jde jen o to, aby jste tomu dali něco vlastního. Nabízí se plocha číselníku, plocha otočné lunety a samozřejmě plocha víka hodinek. Myslím že by jim slušel kaučukový náramek, stejný jako teď avízujeme v novinkách na www.prim.cz.

Cena hodinek 15000,- Kč vč. DPH s quartzovým strojkem RONDA v provedení SWISS MADE je reálná. Chce to jen minimálně 30 zájemců.

 

jaky je problizny rozdil medzi quartz a ETA? myslim v cene

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...