Přejít na obsah

Fotka

Postup výroby modelu M500-1

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
36 odpovědí na toto téma

#21 cody

cody

Diver Member

• Member_50
  • 4 488 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 30.červenec.2010 - 09:19

4 Robert: Mel bych velkou prosbu. Muzes sem pls postnout detail vnitrni casti lunety s aretacnim mechanizmem? Take mam nejake otazky.

- V cene hodinek a soucast baleni bude opravdu nahradni sklo? Je pomer navyseni ceny a pravdepodobnosti poskozeni skla umerny?
-Jaka je prosim hmotnost hodinek?
-Chapu dobre, ze prodejni verze nebude mit to nahore ploche sklo? To by byla velka skoda a pak bych se primlouval za obe verze v prodeji.

Co bych vytkl tak nepruchozi stezejky. Jednak je bocni plocha pouzdra u nozicek obrovska a prazdna, navic tady bych to ocenil pri manimulaci a vymenach remenu a naramku. Navic mam pocit, ze je skoda znemoznit majiteli pouzivat ochranne trubicky na stezejkach. Proto bych na diverech za tento prohresek stipal tvurce kobrou do pytliku.
S blbcem se nehádám. Při hádce tě stáhne na svůj level a tam tě porazí svýma zkušenostma
- Dává to smysl?
- Nedobře se na to díváš Veverko...

#22 Pe3xxx

Pe3xxx

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 236 příspěvků(y)
  • Bydlí:Rožňava
  • Fanoušek značky:LÜM-TEC, Tag Heuer, ROLEX

Publikováno 1.srpen.2010 - 12:15

4 Robert: Mel bych velkou prosbu. Muzes sem pls postnout detail vnitrni casti lunety s aretacnim mechanizmem? Take mam nejake otazky.

- V cene hodinek a soucast baleni bude opravdu nahradni sklo? Je pomer navyseni ceny a pravdepodobnosti poskozeni skla umerny?
-Jaka je prosim hmotnost hodinek?
-Chapu dobre, ze prodejni verze nebude mit to nahore ploche sklo? To by byla velka skoda a pak bych se primlouval za obe verze v prodeji.

Co bych vytkl tak nepruchozi stezejky. Jednak je bocni plocha pouzdra u nozicek obrovska a prazdna, navic tady bych to ocenil pri manimulaci a vymenach remenu a naramku. Navic mam pocit, ze je skoda znemoznit majiteli pouzivat ochranne trubicky na stezejkach. Proto bych na diverech za tento prohresek stipal tvurce kobrou do pytliku.

Ahoj,
som veľmi rád že sa Ti model M500-1 pozdáva! Mne tiež velmi. Púzdro naživo vyzerá jedinečne a pocit z charakteru robustného kusu "železa" akým pôsobí sa ťažko opisuje. Kompaktnosť lunetty je výborná a hodinky celkovo pôsobia doslova nerozbitne. Velmi rád by som Ti poslal obrázok mechanizmu lunetty ale uz sme tento prototyp odoslali späť do štátov. Poprosím aby takuto fotku urobili.

- náhradné sklo nebude súčasťou balenia. Prepáč celkom dobre nerozumiem otazke navysenia ceny a poskodeni skla - prosim vysvetli.
- predajna verzia bude mat sklo oblé.

- ukotvenie stezejok je riesene rovnako ako pri ostatných modeloch LÜM-TEC. Časť kaučukového remienka je vždy po stranách trochu ubratá aby bol dobrý prístup k stezejkam a vymene samotneho remena (foto modelu A16H v prílohe). Snahou pri odliavaní a úprave púzdier je aby pôsobili jednoliato a aby vonkajší povrch nebol narušený napr. dierkami. Asi aj preto púzdra pôsobia tak "hrubo" v dobrom slova zmysle.

Přiložený soubor  A16H_5.jpg   84,78K   7 Počet stažení

v prípade akýchkoľvek špecifických otázok nás môzes kontaktovať aj prostredníctvom mailu: info@lum-tec.eu ak vieme velmi radi zodpovieme.

s priatelskym pozdravom
Robert

K&B time, spol. s r. o. výhradný distribútor hodiniek značky Lüm-tec

#23 cody

cody

Diver Member

• Member_50
  • 4 488 příspěvků(y)

Publikováno 2.srpen.2010 - 21:32

- náhradné sklo nebude súčasťou balenia. Prepáč celkom dobre nerozumiem otazke navysenia ceny a poskodeni skla - prosim vysvetli.

Diky za info a novou peknou fotku. Ta vaha me opravdu zajima. S tim sklem jsem si tvuj prispevek asi spatne prelozil. Nezdalo si mi prave, ze by jste davali k hodinkam nahradni sklo, proto jsem se ptal.

...spomenuté sklíčko bude pri predajných modeloch nahradné...

- V cene hodinek a soucast baleni bude opravdu nahradni sklo? Je pomer navyseni ceny a pravdepodobnosti zniceni skla umerny?

Tento příspěvek byl upraven od cody: 2.srpen.2010 - 21:33

S blbcem se nehádám. Při hádce tě stáhne na svůj level a tam tě porazí svýma zkušenostma
- Dává to smysl?
- Nedobře se na to díváš Veverko...

#24 Pe3xxx

Pe3xxx

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 2.srpen.2010 - 22:45

Diky za info a novou peknou fotku. Ta vaha me opravdu zajima. S tim sklem jsem si tvuj prispevek asi spatne prelozil. Nezdalo si mi prave, ze by jste davali k hodinkam nahradni sklo, proto jsem se ptal.

Ahoj,
ohh na váhu som v predoslom prispevku úplne zabudol. Samotné púzdro bez sklíčka, zadného krytu a strojčeka váži 150 gramov. Kompletné hodinky vážia do 200g.

Pripájam este par fotiek: (porovnanie s púzdrami modelov A2 Bullhead/B14 Combat)
Přiložený soubor  500m-1-01.jpg   114,45K   7 Počet stažení
Přiložený soubor  IMG_1607.jpg   147,01K   9 Počet stažení
Přiložený soubor  IMG_1614.jpg   102,76K   7 Počet stažení
Přiložený soubor  IMG_1618.jpg   91,76K   7 Počet stažení

s priatelskym pozdravom
Robert

#25 Guest_pitrs182_*

Guest_pitrs182_*
  • Guests

Publikováno 20.říjen.2010 - 13:10

Další fotečka M500-1
Posted Image

luneta bude odkrokována na 120 kliknutí.

#26 Pe3xxx

Pe3xxx

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 28.říjen.2010 - 08:38

Ahoj,
velmi rad by som zaktualizoval "postup vyroby serie M500" a to o prvý z trojice modelovych rád M500 - jedna sa o model M500-3 z ktoreho su prve kusy hotove a bude pripraveny na odosielanie zakaznikom zhruba do 10 dni.
Charakteristika modelu:
PVD Oceľ najvyššej kvality. MDV® Technológia / GX3 Orange lume
Určenie: pánske hodinky
Ciferník: analógové
Púzdro: PVD úprava púzdra 44 mm
Náramok: kaučukový remienok najvyššej kvality
Sklíčko: hrubé, zafírové sklíčko s dvojitým antireflexom.
Pohon: Seiko Sii NH15
Napájanie: automatické aj ručný náťah
Vodotesnosť: 500m/50ATM
Dátum: nie
Ďalšie funkcie: otočná vonkajšia lunetta
Ostatné: šróbovacia korunka - 120 krokov / čierny číselník / Limitovaná edícia. Iba 150 vyrobených kusov. MDV technológia aplikovaná na lunette/Super-LumiNova GX3

Model M500-3 vysiel z produkcie naozaj podarene a predcil ocakavania. Model bol navrhnuty na zaklade spatnej vazby -klubu potapania, ktoreho clenovia testovali model M9 a vysledky testu dopadli velmi dobre. Fotky malo vystihujú charakter tohto modelu. Nazivo pôsobi naozaj velmi, velmi pritazlivo.
Přiložený soubor  500M_1.jpg   39,75K   6 Počet stažení
Přiložený soubor  500M-3_2.jpg   57,43K   6 Počet stažení
Přiložený soubor  500M-3_5.jpg   46,97K   5 Počet stažení
Přiložený soubor  500M-3_3.jpg   59K   5 Počet stažení
Přiložený soubor  500m-3_4.jpg   43,21K   5 Počet stažení
Přiložený soubor  500M-3_6.jpg   65,67K   7 Počet stažení
Přiložený soubor  500M-3frontrightweb.jpg   57,44K   5 Počet stažení
Přiložený soubor  IMG_5866.jpg   450,42K   6 Počet stažení

Vazime si Vasu pomoc a podporu
s priatelskym pozdravom
Robert

#27 Guest_pitrs182_*

Guest_pitrs182_*
  • Guests

Publikováno 2.listopad.2010 - 09:33

Fotečka M500-3 na koženém řemínku. Vypadá to moc dobře.
Posted Image

#28 Vit

Vit

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 8 833 příspěvků(y)
  • Bydlí:MORAVA

Publikováno 2.listopad.2010 - 12:10

Zajímavé hodinky, i když mě by se asi více líbila ocelová (ne černá) verze.
Ještě, že už jedny potápky mám .....

Jak je ochráněn luminiscenční nátěr na lunetě? (aby se neodřel)

Autor zastává myšlenku, kterou zároveň vyvrací.

Plavecké: Timex Ironman
Vintage: Prim, Doxa, Digitálky Lucerne, Seiko 5
Kapesní: patent Remontoir, Thiel, Omega, Doxa

HISTORIE:
Precista "ITALIAN" - PRS-20, Poljot Navigator alarm, Omega Geneve, Eterna Matic 1948, Alpha skeleton, Rainer Brand Panama, Vintage Doxa náramkkové, Waltham, Vintage Doxa náramkové z kapesních, Oris Artelier Big Date, Kemmner Marine, Precista PRS-9 CAF, LÜM-TEC V1, Seagull 1963, Edox Les Bemonts, Dievas Flieger, Frederique Constant WORLDTIMER, Zenith Port Royal V Dual Time, Tissot Heritage Chronometre, Glycine Airman 1953 LE, Breitling Navitimer, Perrelet Turbine,

PRODÁVÁM

Nic, sám mám málo.

ZAJÍMAVOSTI
Hod. ikony a jejich vyzyvatelé, Milníky značky RolexBRONZOVÁ L.E. Lum-Tec , LUM TEC RR2 ,LÜM-TEC B34,

Přeložil jsem knihu ROLEX SUBMARINER STORY a pracuji na překladu knihy STORY ROLEX EXPLORER, TURN-O-GRAPH (DATEJUST), MILGAUSS A YACHT MASTER do češtiny. Pokud by jste měli zájem, ozvěte se mi, ukázky ZDE.

#29 StanoBare

StanoBare

Megazávislák

• Member_50
  • 2 703 příspěvků(y)

Publikováno 2.listopad.2010 - 16:01

To by ma tiez zaujimalo, co som videl detailne fotky napr. Zenton potapiek, kde na lunete je tiez full lumi nater, tak nater bol trosku zapusteny pod okraj vyfrezovanych indexov a cislic. Ale ci na tom je este nejaky ochranny "lak" hmmm....u LumTec hlavny index "oko" min.60tky - na mna posobi, akoby vystupoval az nad povrch.

#30 Pe3xxx

Pe3xxx

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 4.listopad.2010 - 09:18

Zajímavé hodinky, i když mě by se asi více líbila ocelová (ne černá) verze.
Ještě, že už jedny potápky mám .....

Ahoj Vit,
luminiscencna zmes je ručne aplikovana do gravirovaných casti lunety. Zaklad je specialne lepeny o kov a na povrchu je odolna, priehladna epoxidová vrstva. Zmes je sita a na dotyk posobi ako tvrdy plast.

s priatelskym pozdravom
Robert

#31 vrcan

vrcan

Megazávislák

• Member_50
  • 2 024 příspěvků(y)
  • Bydlí:Slovakia zapad
  • Fanoušek značky:hodinky, kamene, kovy (alchymia)

Publikováno 23.leden.2011 - 15:45

Mna by zaujimal, ale to je asi hlupa otazka, aky maju odtien ocelove m500. Nemam rad ine, ako kovove tahy, ide o to, ci by odtienovo ladil nejaky dokupeny, zrejme brushed.
Aka je hrubka sklicka? Som na to zatazeny :)

Je mozne niekde hodinky vidiet na zapad. slovensku? Alebo iba v rozn. bystrom?

Uvazujem o dalsich, 3. hodinkach, laka ma aj seria 2011 V, alebo wolframove modely... uvidim...

Bronze only :-)

Predavam:

itanove Grade5 retro scifi s ETA strojcekom Time22 Robusto

#32 spineshank

spineshank

ZeЯo

• Member_50
  • 10 993 příspěvků(y)
  • Bydlí:kósek od Brna

Publikováno 23.leden.2011 - 15:57

Musím říct že se mi líbí moc,trošku mi vadí absence datumu

btw jaká bude cena??

Oris-Logo.jpg   Liteville_logo.gif

#33 Helex

Helex

Megazávislák

• Member_50
  • 1 004 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 23.leden.2011 - 16:15

Vypadaj čím dál tím líp! Ještě že se nepotápim ;)

#34 samael

samael

Učedník

• Member_50
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 15.květen.2013 - 02:32

Hodinky jsou krasny, neplanuje firma nekdy do budoucna pridat heliovy ventil a DLC upravu?

Protoze potom bych je musel mit. :)

Dotaz pisu sem, protoze by to mohlo zajimat i nekoho dalsiho.

#35 cretino

cretino

..ziadne hodinky nie su privelke :)

• Member_50
  • 1 066 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 15.květen.2013 - 05:00

pozri sa na model M500-3<br />etuvade3.jpg

#36 samael

samael

Učedník

• Member_50
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 15.květen.2013 - 11:38

Diky za fotku, hodinky jsou krasny, to uz jsem ale psal, nicmene PVD technologie neni to same jako DLC povlak, i kdyz se to nekdy hazi do jednoho pytle bohuzel, ovsem tvrdost a odolnost Diamond Like Carbon na molekularni urovni je nekde uplne jinde, stejne jako moznost lesku cerne vrstvy(pokud byl podklad, v tomto pripade ocel predem vylestena). Takovy povrch nejde jen tak poskrabat, jedine vyrypnout s kouskem oceli, protoze vazba je zkratka atom na atom. Vlastne vznikne neco, co se chova jako wolframove pouzdro v krasne cerne a navic vylestene cerne forme. I kdyz je pravda, ze tato uprava se da dodatecne dohnat i u nas na lestenem modelu za cca 500 kacek. :)

Ale heliak na M500-3 neni ne, nebo jsem si ho nevsimnul?

#37 nathanien

nathanien

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 84 příspěvků(y)
  • Bydlí:Liberec
  • Fanoušek značky:Lum-Tec

Publikováno 9.srpen.2017 - 21:04

Taky přidávám jedno foto tohoto super modelu. Včera mi Lum-teky dorazily z USA a jsem z nich nadšený!:-)

Přiložený soubor (y)

Lum-Tec  M7   Automatic (Wolfram-karbid)
Lum-Tec  M42 Phantom
Lum-Tec  M62 WTF limited edition
Lum-Tec  M500-1

Casio G-Shock Bluetooth (GB 6900 B-1ER)

Lum-Tec M22 (Wolfram-karbid)
Lum-Tec  V7
Traser H3 Bucker Ti White (L.E.)
Davosa Trailmaster
Davosa Ternos White
Certina DS Diver Action Titanium