Přejít na obsah

Potřebuji radu


Renee

Doporučené příspěvky

No, jsem opravdu ráda, že se sem člověk může slušně přijít na něco zeptat. Stačilo říct, že podle Vašeho názoru je to prostě kopie. Nikdo z Vás netuší kdo jsme a odkud jsme, takže být Váma, tak o těžení z nějakého neštěstí držím hu*u. Nejsem odborník na šperky ani hodinky, a proto jsem se přišla zeptat lidí, o kterých jsem si myslela, že o tom něco ví, no to jsem ale krá*a co? Domnívali jsme se, že jsou pravé, ale přesto když se objevila pochybnost, chtěli jsme se ujistit. Neskutečně Vám všem dekuji za Váš neskonale "milý přístup". Primitivové. Sbohem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skutečně je takový problém nechat ověřit pravost hodinek ? Bývá to běžná praxe. Nedivím se onomu ?hajzlíkovi", že pochybuje o pravosti hodinek !!! Navíc se domnívám milá/ý Renee, že se z nás snažíš tahat rozumy. Běž pryč.

 

Edit - ........a už se nevracej !!!

 

 

Samozřejmě, že jdu tahat rozumy, protože jsme se domnívali, že má doma kvalitní hodinky, které stály nemálo peněz. Teď nás někdo upozornil, že podle něj je to padělek a my jsme se chtěli jen zeptat na názor lidí, kteří by tomu eventuelně mohli rozumět. Ověření hodinek momentálně opravdu není snadné, protože jsme ze severní Moravy a kolem Prahy bohužel do práce nejezdím. A rozhodně by známý nebyl tak blbý, aby je půjčoval člověku, který by si je sám chtěl nechat ověřit u obyčejného hodináře tady na rohu. TAK PARDON, že jsme to zkusili touhle cestou!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jsem opravdu ráda, že se sem člověk může slušně přijít na něco zeptat. Stačilo říct, že podle Vašeho názoru je to prostě kopie. Nikdo z Vás netuší kdo jsme a odkud jsme, takže být Váma, tak o těžení z nějakého neštěstí držím hu*u. Nejsem odborník na šperky ani hodinky, a proto jsem se přišla zeptat lidí, o kterých jsem si myslela, že o tom něco ví, no to jsem ale krá*a co? Domnívali jsme se, že jsou pravé, ale přesto když se objevila pochybnost, chtěli jsme se ujistit. Neskutečně Vám všem dekuji za Váš neskonale "milý přístup". Primitivové. Sbohem

 

Ze jste je, vy slusni lide, hned hodili na aukro za balik.... A pak az se ptate - opravdu neskonale mily pristup. Kdyby je nekdo koupil, bude vam jedno co jste mu prodali - hlavne ze jsou penize ve slamniku. Jsem rad, ze jste nasemu nazoru porozumela. Sbohem

 

EDIT: A nedivte se nasemu prikremu tonu. Par takovych akci z supliku jsme tu zazili....

Upraveno uživatelem Dantechno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Primitivové. Sbohem
Musím tě ujistit, že žiješ ve velkém omylu - jestli někde na českém internetu je nejmenší kumulace primitivů, je to zrovna tady, tolik inteligentních lidí spojujících jedna vášeň a koníček pohromadě jen tak nenajdeš ... ;) Sbohem ... B)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem moc zvedav, co nam tady jeste pekneho na svou obhajobu napises..

Pokud se vubec jeste ozves..:)

Kazdy dela dobre, kdyz hati obchody fejkarum, kteri je vydavaji za origo..Protoze je na svete hodne lidi, kteri hodinkam nerozumi a hloupych lidi jeste vice, jsou tu chronomazi, kteri jim pomahaji..:)

 

 

Ví kde je kupoval a ví kolik za ně dal. Pokud se skutečně jedná o kopii, pak to není jeho chyba. Není žádný fejkař, nezařizuje si celé hodinářství a neživí se tím, prostě jen chtěl prodat obnošené hodinky, o kterých si myslel, že mají ještě svou cenu. Ale prostě se vyskytl problém a myslím že prokázal dostatečnou snahu když se snažil ten stejný model dohledat celou noc po netu a následně požáddat o pomoc na fóru. Jestli si myslíš, že nejúžasnější věc na světě je umět poznat pitomé hodinky, tak zkus někdy vyjít z baráku do reality a podívat se na normální pracující lidi řešící podstatně důležitější problémy. Přesně takových ředitelů zeměkoule jsko jsi ty je nám opravdu zapotřebí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím tě ujistit, že žiješ ve velkém omylu - jestli někde na českém internetu je nejmenší kumulace primitivů, je to zrovna tady, tolik inteligentních lidí spojujících jedna vášeň a koníček pohromadě jen tak nenajdeš ... ;) Sbohem ... B)

 

Jenže jste tak zažraní sami do sebe a svého koníčku, že nerespektujete druhé. Taky jsme si mysleli, že tady budou inteligentní lidi, kteří o svém koníčku něco ví a poradí nám, protože my hold máme jaksi jiné zájmy. Ale předvedli jste totální propad lidského chování. Zachovali jste se jako hulváti a opravdu větší katastrofu už jsem na netu dlouho nepotkala, a to se opravdu vyznám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ví kde je kupoval a ví kolik za ně dal. Pokud se skutečně jedná o kopii, pak to není jeho chyba. Není žádný fejkař, nezařizuje si celé hodinářství a neživí se tím, prostě jen chtěl prodat obnošené hodinky, o kterých si myslel, že mají ještě svou cenu. Ale prostě se vyskytl problém a myslím že prokázal dostatečnou snahu když se snažil ten stejný model dohledat celou noc po netu a následně požáddat o pomoc na fóru. Jestli si myslíš, že nejúžasnější věc na světě je umět poznat pitomé hodinky, tak zkus někdy vyjít z baráku do reality a podívat se na normální pracující lidi řešící podstatně důležitější problémy. Přesně takových ředitelů zeměkoule jsko jsi ty je nám opravdu zapotřebí.

 

Ale Renee, nějak Ti uniká podstata problému...

Nejde o to, kdo to pozná a kdo ne, fajn, ale o to, jakým způsobem jste to rozjeli na Aukru a pak i zde!

Přečti si ještě jednou příspěvek od Dantechno - tam je to jasně řečené.

Tak a to bylo ve slušnosti vše.

Teď si uděl sám/sama disciplinární trest a čauves

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mohu se zeptat, kolik že to za ně dal?!?

A už jste tu směšnou aukci za ty pseudohodinky zrušili?!?

 

Zrušení teprve řeší. Aukce končí zítra, dnes se rozhodne co udělá. Už kontaktoval i zákaznické centrum Aukra. Trvá na tom, že kupoval ve značkovém obchodě ve Švýcarsku a dal za ně asi 120 000 Kč tenkrát. Asi 12 let žil v Německu, takže pokud by ty papíry ještě našel, tak jedině tam, má tam ještě většinu věcí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

On už ten začátek je slušná pohádka.:D Že bych za 120 tisíc koupil Béčka a pak je odložil do skříně? Taky by mě zajímalo, u kterého hodináře nechal udělat ten "servis".

.... Známý si asi před 15 lety koupil ve Švýcarsku hodinky Breitling. Nějakou dobu je nosil a pak dlouho ležely ve skříni.

Teď je znovu našel, nechal udělat servis a chce je prodat.

Asi to bude na ban...

 

EDIT: Nebo to mám nechat a přesunout do sekce humor? :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze jste je, vy slusni lide, hned hodili na aukro za balik.... A pak az se ptate - opravdu neskonale mily pristup. Kdyby je nekdo koupil, bude vam jedno co jste mu prodali - hlavne ze jsou penize ve slamniku. Jsem rad, ze jste nasemu nazoru porozumela. Sbohem

 

EDIT: A nedivte se nasemu prikremu tonu. Par takovych akci z supliku jsme tu zazili....

 

Nevím o jakém balíku mluvíte. Počáteční cena byla 4 999 Kč. Což je, jak jsem teď dívala, také bežně udávaná cena replik. On dal tu cenu, protože už šlo opravdu o starší model. Cenu kup teď určil podle jiných podobných nabídek na serveru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ví kde je kupoval a ví kolik za ně dal. Pokud se skutečně jedná o kopii, pak to není jeho chyba. Není žádný fejkař, nezařizuje si celé hodinářství a neživí se tím, prostě jen chtěl prodat obnošené hodinky, o kterých si myslel, že mají ještě svou cenu. Ale prostě se vyskytl problém a myslím že prokázal dostatečnou snahu když se snažil ten stejný model dohledat celou noc po netu a následně požáddat o pomoc na fóru. Jestli si myslíš, že nejúžasnější věc na světě je umět poznat pitomé hodinky, tak zkus někdy vyjít z baráku do reality a podívat se na normální pracující lidi řešící podstatně důležitější problémy. Přesně takových ředitelů zeměkoule jsko jsi ty je nám opravdu zapotřebí.

Koukni, píšeš, že ví kde je kupoval a kolik za ně dal. Pokud by to byla pravda, byla by to jeho chyba, velká chyba. To ale není nic špatného, špatné je, nabízet takovou věc jako originál. Tomu už se říká podvod. :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím o jakém balíku mluvíte. Počáteční cena byla 4 999 Kč. Což je, jak jsem teď dívala, také bežně udávaná cena replik. On dal tu cenu, protože už šlo opravdu o starší model. Cenu kup teď určil podle jiných podobných nabídek na serveru

 

:gora:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se ani nedivim ze neni ochotne nechat overit pravost. Prece sam na sebe neudela bic, aby dokazal ze je to fake :-)).

Takhle muze tvrdit ze si fákt myslel ze jsou origos :-)))

 

Bych se zasmal, kdybi si neho nekdo na sraz dosel s kuklou, slzakem, zlamal mu par zeber a nebylo mu lito vypacit dekl od kanalu a nacpat ho tam :-), preslo by ho to hodne rychle. To overeni na aukru jde obejit hodne lehce :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Zrušení teprve řeší. Aukce končí zítra, dnes se rozhodne co udělá. Už kontaktoval i zákaznické centrum Aukra. Trvá na tom, že kupoval ve značkovém obchodě ve Švýcarsku a dal za ně asi 120 000 Kč tenkrát. Asi 12 let žil v Německu, takže pokud by ty papíry ještě našel, tak jedině tam, má tam ještě většinu věcí.

 

Neříkala jsi sbohem ? Už toho proboha nechej, teď zase ?Asi 12 let žil vNěmecku, takže pokud by ty papíry ještě našel, tak jedině tam, má tam ještěvětšinu věcí.?, podle mě lžeš jako když tiskne a mimochodem o čem se chce přítel rozhodnout ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...