Přejít na obsah

Potřebuji radu


Renee

Doporučené příspěvky

Pro ty co neuspějou v aukci budiš útěchou, že se Murphy97 chystá prodat ty Omigy. Podle tý story je asi vydraží FAZER. :D

 

Ne, ne, kdepak, dám si pozor, aby to nebyl nikdo ze zdejších namachrovanejch frajírků!

Prodám je obyčejným lidem za obyčejnou cenu!

HOWG!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, ne, kdepak, dám si pozor, aby to nebyl nikdo ze zdejších namachrovanejch frajírků!

Prodám je obyčejným lidem za obyčejnou cenu!

HOWG!

VOD BULHARA A BEZ KRABICKY?NECHCI................navic sem se na poslednim srazu bouchnul pri padu ze zidle do palice a vod ty doby chudnu a hodinky me nezajimaj

Upraveno uživatelem xxxxxfazerxxxxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VOD BULHARA A BEZ KRABICKY?NECHCI................navic sem se na poslednim srazu bouchnul pri padu ze zidle do palice a vod ty doby chudnu a hodinky me nezajimaj

 

Počkej, až někdy přijedeš sem do Mičurinu!

Si Tě s Plamenem a Vadimem podáme.

 

A krabyčku mám náhodou orígo...

post-8128-1274348559.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty malé hodinečky tam jsou, jen se to hrozně blbě fotí, protože se to leskne.

Navíc, nemám na to vybavení.

Jááááák leskne, šak ujec tam má antirefleks.....tak to máš potom fake jak cyp..hele, vidím, že bydlíš v Sofii, tak si je dej raději certifikovat k nějakému místnímu mistrovi hodinářskému ať to je tutové, bo Ti tady nějaký cenzor dá bananika :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mechano: jsem rád, že se ti tak líbí, ještě jsme ve vaně našel po dědovy (byl námořník a instalatér) jedny divery.

Náramek asi žralok - nejsem si jist asi zajdu na přezkoušení do zvěrimexu

 

post-2630-1274349035.jpg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej, až někdy přijedeš sem do Mičurinu!

Si Tě s Plamenem a Vadimem podáme.

 

A krabyčku mám náhodou orígo...

VADIMA ZNAM.....puvodne se menoval Petko Petkov a par roku bossoval na Cinaku...uz vic jak deset roku ho hledaj benga po cely evrope a von se parchant schovava u tebe......doufam,ze to necte Ricous,zvedne telefon a ma vo frcku navic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mechano: jsem rád, že se ti tak líbí, ještě jsme ve vaně našel po dědovy (byl námořník a instalatér) jedny divery.

Náramek asi žralok - nejsem si jist asi zajdu na přezkoušení do zvěrimexu

 

post-2630-1274349035.jpg.

 

tak to mně rozseká :lol2: , to už je skoro na výstavu

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, pánové,

po včerejším výstupu tady s vámi jsem se sem už nechtěla vracet, ale má přirozená zlomyslnost mi nedovolila, abych se zde ještě dnes naposled nezastavila. Je mi jedno co si o mě nebo mém známém myslíte a nechápu proč se vám zdá divné, že někdo napíše dotaz na fórum ve dvě ráno. Za prvé mám životní styl, který mi umožňujě noční život a spánek přes den a za druhé mi to přijde naprosto pochopitelné, když vám za 1 den končí aukce a vy se najednou dozvíte, že možná neprodáváte to, co jste si mysleli. Tak se to přirozeně snažíte řešit. Předložila jsem známému vaše názory, pochopitelně v poněkud stravitelnější formě, než jak jste mi je zde prezentovali vy sami. On si vyhledal na internetu nejbližší značkovou prodejnu Breitlingen, někde v Ostravě myslím, a dnes ráno tam ještě před koncem aukce zajel. HODINÁŘ POTVRDIL PRAVOST HODINEK! Takže vám mileráda sděluji, že nikdo z vás tady není takový machr na jaké jste si hráli. Považujete se za kdovíjakou elitu, ale jste obyčejní amatéři a jediné čím předčíte nás obyčejné lidi jsou ty vaše rypáky pěkně nahoooru. Takže se nad sebou zamyslete a příště zkuste lidštější přístup, až se sem zase přijde nějaký neznalec na něco zeptat a požádat o radu. Kdyby existovaly injekce se slušným chováním, předepsala bych každému koňskou dávku.

Jsem tu dnes už doopravdy naposled a už mě ani nenapadne se vracet. Takže přeji hodně úspěchů ve vašem koníčku, máte se ještě hodně co učit.

SBOHEM

 

Můžu vědět, kdyby ses tady náhodou ještě zastavila, který hodinář to byl? Jenom ať vím kam nemám chodit. Nebo jsem to blbě pochopil a on POTVRDIL PRAVOST HODINEK - takže hodinky to jsou, ale o B nic neříkal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jááááák leskne, šak ujec tam má antirefleks.....tak to máš potom fake jak cyp..hele, vidím, že bydlíš v Sofii, tak si je dej raději certifikovat k nějakému místnímu mistrovi hodinářskému ať to je tutové, bo Ti tady nějaký cenzor dá bananika :smile_anim:

 

Trvám na tom, že jsou pravý!

Byl jsem v tom krámě, kde je tady prodávaj a prodavač potvrdil jejich autenticitu.

post-8128-1274349580.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VADIMA ZNAM.....puvodne se menoval Petko Petkov a par roku bossoval na Cinaku...uz vic jak deset roku ho hledaj benga po cely evrope a von se parchant schovava u tebe......doufam,ze to necte Ricous,zvedne telefon a ma vo frcku navic

A který z těch dvou to je... :gun_bandana:

post-5298-1274349718.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, pánové,

po včerejším výstupu tady s vámi jsem se sem už nechtěla vracet, ale má přirozená zlomyslnost mi nedovolila, abych se zde ještě dnes naposled nezastavila. Je mi jedno co si o mě nebo mém známém myslíte a nechápu proč se vám zdá divné, že někdo napíše dotaz na fórum ve dvě ráno. Za prvé mám životní styl, který mi umožňujě noční život a spánek přes den a za druhé mi to přijde naprosto pochopitelné, když vám za 1 den končí aukce a vy se najednou dozvíte, že možná neprodáváte to, co jste si mysleli. Tak se to přirozeně snažíte řešit. Předložila jsem známému vaše názory, pochopitelně v poněkud stravitelnější formě, než jak jste mi je zde prezentovali vy sami. On si vyhledal na internetu nejbližší značkovou prodejnu Breitlingen, někde v Ostravě myslím, a dnes ráno tam ještě před koncem aukce zajel. HODINÁŘ POTVRDIL PRAVOST HODINEK! Takže vám mileráda sděluji, že nikdo z vás tady není takový machr na jaké jste si hráli. Považujete se za kdovíjakou elitu, ale jste obyčejní amatéři a jediné čím předčíte nás obyčejné lidi jsou ty vaše rypáky pěkně nahoooru. Takže se nad sebou zamyslete a příště zkuste lidštější přístup, až se sem zase přijde nějaký neznalec na něco zeptat a požádat o radu. Kdyby existovaly injekce se slušným chováním, předepsala bych každému koňskou dávku.

Jsem tu dnes už doopravdy naposled a už mě ani nenapadne se vracet. Takže přeji hodně úspěchů ve vašem koníčku, máte se ještě hodně co učit.

SBOHEM

To, co jsi tady předvedla, na to neznám jiné slovo než - DRZOST ... Zřejmě si myslíš, že jsi světová, že jsi opravdu dobrá, jak jsi to těm lidem natřela, ale ukazuje to jediné - jak jsi ubohá a především, že si jako spousta lidí v naší zemi nevidíš ani na špičku svého předlouhého a prolhaného nosu ...

 

Nezbývá mi, než si nadále myslet, co jsem si myslel i předtím, tj. že jsi sem přišla jen proto, abyste nás vyzkoušeli, jestli ten šmejd v podobě pseudohodinek projde, abyste pak mohli s klidným svědomím obalamutit další na Aukru ... Použila jsi krásný příběh, vskutku na "originálním" základě, ale když se ti to začalo hroutit, vyrukuješ s něčím, co dovoluje jenom tvá drzost - napadáním a urážkami lidí, kteří těch pravých Breitlingů drželi v ruce tolik, že se ti o tom ani nezdálo, natož aby něco takového nedokázali poznat ...

 

Pasuješ se mezi "obyčejné lidi" (Co to je za termín?!? Kdo to je?!?), ale já být tebou, pasuji se ještě někam jinam - mezi "obyčejné podvodníky" a to spolu s tvým povedeným přítelem, o kterém ani nevíš, kam že to vlastně jel ty hodinky ověřovat, hlavně, že víš že "ověřil jejich pravost" ...

 

Už dost trapného lhaní z tvé strany, takže SBOHEM a moderátory poprosím, abyste této slečince dali BAN, nebo mi nebude chutnat oběd ... B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...