Přejít na obsah

Potřebuji radu


Renee

Doporučené příspěvky

Toto vlakno bol teda dobre nechutny vtip :suicide_anim:

Ale pravda je ze kym som to docital tak uz som sa bavil, to vazne nemohol nikto mysliet vazne.

Inak podla mna uz len ponukanie takych hodiniek na predaj je trestny cin (pokus o podvod alebo nieco podobne). Mali by ich vesat :hang:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mechano: jsem rád, že se ti tak líbí, ještě jsme ve vaně našel po dědovy (byl námořník a instalatér) jedny divery.

Náramek asi žralok - nejsem si jist asi zajdu na přezkoušení do zvěrimexu

 

post-2630-1274349035.jpg.

Ani do Zverimexu nechoď, i z té fotky je jasně vidět, že je to "velký bílý". Vzácnej to model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani do Zverimexu nechoď, i z té fotky je jasně vidět, že je to "velký bílý". Vzácnej to model.

Bych řekl, dle těch zoubků, že to je modrá piraňa...velká to vzácnost....já mám na svých rolekskách z Bulharska řemen ze sloní předkožky, ale nemůžu to vyfotit, neb zde chci ještě chvíli pobýt, no :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bych řekl, dle těch zoubků, že to je modrá piraňa...velká to vzácnost....já mám na svých rolekskách z Bulharska řemen ze sloní předkožky, ale nemůžu to vyfotit, neb zde chci ještě chvíli pobýt, no :notworthy:

 

Že se vo nás tak furt votíráte?

Asi Vám přivezu ukázat, jaké parádní hodinky tady prodáváme!

Ale ten zbytek předkožky furt bolí, to je pravda...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že se vo nás tak furt votíráte?

Asi Vám přivezu ukázat, jaké parádní hodinky tady prodáváme!

Ale ten zbytek předkožky furt bolí, to je pravda...

se neotírám, chválím bo tam stály jenom 30 leva a v tom blbém švajcu neví, co za takový šmuk chtít..no... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani se mi to nechce číst. Hodinky pěkná pouťovka, o tom žádná, nicméně je mi jasný o čem je celá diskuze. Někdo se zeptal a zdejší honorace s arogancí sobě vlastní začala dělat machry ( přitom máte hajzly na chodbě...).

stačí si přečíst třeba uživatele Snow: ........a už se nevracej !!! a to je jenom první odpověď.

 

Pozoruju to dneska skoro všude - na auto fórech, na diskuzích o psech...

Co se to s tou spoleností děje - pak se nedivte, že vám dá nějaký facebookový mlaďas jednou přes hubu, když ho jen požádáte, aby vám nesedal na auto...

za chvíli se tu budeme střílet...

Upraveno uživatelem Xjmeno363
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani se mi to nechce číst. Hodinky pěkná pouťovka, o tom žádná, nicméně je mi jasný o čem je celá diskuze. Někdo se zeptal a zdejší honorace s arogancí sobě vlastní začala dělat machry (přitom máte hajzly na chodbě).

stačí si přečíst třeba uživatele Snow: ........a už se nevracej !!! a to je první odpověď.

 

Pozoruju to dneska skoro všude - na auto fórech, na diskuzích o psech...

Co se to s tou spoleností děje - pak se nedivte, že vám dá nějaký facebookový mlaďas jednou přes hubu, když ho jen požádáte, aby vám nesedal na auto...

za chvíli se tu budeme střílet jenom kuli předjetí na silnici...

Ty jsi taky chytry kluk..!

 

Podivej se s jakou sem dotycna prisla i na jeji pozdejsi reakce a mozna velmi zahy pochopis proc byly reakce takove jake byly.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se to s tou spoleností děje -

Já ti přesně řeknu co se s touto společností děje...občas se na takových fórech objevují vychcánkové, kteří chcou vyje**t s ostatníma...to se děje. Naštěstí zdejší "honorace", jak píšeš, dbá na to, aby tihle ti vychcánkové ojeb*v*li co nejméně. Pro mě je arogantní haj**ík ten, který ví, že prodává šmejd a přeze všechna upozornění to stále nabízí..... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani se mi to nechce číst. Hodinky pěkná pouťovka, o tom žádná, nicméně je mi jasný o čem je celá diskuze. Někdo se zeptal a zdejší honorace s arogancí sobě vlastní začala dělat machry.

stačí si přečíst třeba uživatele Snow: ........a už se nevracej !!! a to je jenom první odpověď.

 

Pozoruju to dneska skoro všude - na auto fórech, na diskuzích o psech...

Co se to s tou spoleností děje - pak se nedivte, že vám dá nějaký facebookový mlaďas jednou přes hubu, když ho jen požádáte, aby vám nesedal na auto...

za chvíli se tu budeme střílet...

 

Tak si to nejdřív přečti a pak hodnoť. Garantuji ti, že se minimálně výborně pobavíš. Je to docela sranda. :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si to nejdřív přečti a pak hodnoť. Garantuji ti, že se minimálně výborně pobavíš. Je to docela sranda. :D

 

fakt je to dobrý pro zasmání,ty pohádky snad psal Andersen. viz leží mi ve skřini filip s pátkem po dědovi z káhiry

za 15 doláčů, jsou pravé?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

fakt je to dobrý pro zasmání,ty pohádky snad psal Andersen. viz leží mi ve skřini filip s pátkem po dědovi z káhiry

za 15 doláčů, jsou pravé?

 

 

Jestli je na nich Swiss tak jednoznačně. Ale raději si je nech prohlídnout. Jen tak pro sichr. V Ostravě je prej kvalitní hodinář. Fakt fachman.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...