Přejít na obsah

Tabulka zájemců - Prim Elegant Linea 40mm


Doporučené příspěvky

Na této stránce je příspěvek, který by měl pomoci orientaci v tom, jaký je momentální stav hlasování.

 

Momentálně panuje shoda na tom, že hodinky ponesou nápis "Chronomag Limited Edition xx/xx". Případné uvedení jména nebo monogramu na základě individuálního přání.

 

Způsob popisu má tři varianty:

 

1) Metodou parciálního povrchového kalení (laserem v olejové lázni) na rotor nebo můstek strojku

2) Metodou parciálního povrchového kalení (laserem v olejové lázni) na dýnko hodinek

3) Frézováním nápisu na dýnko vysokootáčkovou frézou

 

 

Varianta 1 - bílá - bílý číselník s čísly na 3., 6., 9. a 12. hodině- bez datumu - trojka otevřená směrem vzhůru

Celkem 7ks

 

Zdenda No.3

Ondraj No.4 - kalibr 50???

Kamil No.7 ? kalibr 66

Cigi No.11 ? kalibr 66

Cigi No.12 ? kalibr 66

Cigi No.13 ? kalibr 66

Peter No.19 (původně No.22) - kalibr 50???

 

Varianta 1 ? černá - černý číselník s čísly na 3., 6., 9. a 12. hodině- bez datumu - trojka otevřená směrem vzhůru

Celkem 3-4 ks

 

Odklizec No.1 - priorita 1 ? kalibr 66

Kalimero No.15 (původně No.16) ? kalibr 66

Dusen No.16 (původně No.17)

Pachollini No.19 (původně No.21)

 

Varianta 3 ? černý číselník s čísly na 12., 6. a 9. hodině - s datumkou

Celkem 8-9 ks

 

Odklizec No.1 - priorita 2

Dali No.2

Mnovace No.5

Chronomag No.6 (původně No.8)

Noname No.8 (původně No.9)

Magnus No.10

Kubson No.9 (původně No.14)

Peca No.20

Lukáš No.21

 

varianta 4 ? černý číselník s jednoduchými čárkovými indexy - bez datumky

 

JJ No.14 (původně No.15)

 

neidentifikovaná varianta

 

RadimK No.17 (původně No.18)

 

 

nerozhodnutí zájemci

 

Steel

MB

Šarik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vzhledem k tomu, že se ukázala nutnost vyměnit okna ještě před zateplením domu, nemohu z finančních důvodů k mé velké lítosti se zůčasnit této jedinečné a neopakovatelné akce.

Zvláště poté, co jsem na vlastní oči u Hanáka viděl sortiment mechanických hodinek PRIM. Naprosto něco jiného, než je schopen nabídnout nedokonalý obrázek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Eda: Už to sice bylo ve fóru řečeno, ale já mám neuvěřitelnou trpělivost, pokud jde o hodinky.:)

 

Cena hodinek s aplikovaným kalibrem 66 (počítám s tím, že si dodáte funkční kalibr) začíná na 15.000,-Kč.

 

Důvodem je nutnost individuálně upravit pouzdro a vyrobit vložku.

 

Když píšu minimálně, je to dáno tím, že si zákazník zároveň přeje i některé z našich dalších služeb (vyčištění, opravu, seřízení a případně i individualizaci, zlacení či dekorování strojku). Není možné kalkulaci stanovit bez toho, abychom hodinky fyzicky dostali do firmy.

 

Většinou dáme do týdne vědět, co a jak se s hodinkami/strojkem dá dělat.

 

Kalibr 68 by byl také možný, jediným rozdílem by byla nutnost ručně udělat otvor pro datové okno. To znamená - bude to dražší, ale nebude to žádná řádová změna.

 

Kalibr 96 by asi také šel, ale to už by byl zásah větší, protože výška tohoto kalibru je větší cca o 1mm. Muselo by se to vyřešit buďto vyšším dýnkem anebo zvýšením pouzdra. Pokud o to máte vážný zájem, musel bych si s konstruktéry probrat možné alternativy. Pár řešení mě napadá, ale nejjednoduší a nejlevnější by byla verze s kalibrem 66. Ten má tu výhodu, že je spolu s 68 považován za nejlepší strojek z naší produkce. Je to názor nejen náš, ale i hodinářů v zahraničí.

 

To pierre a šarik: Škoda, ale svět tím nekončí.:)

 

No a teď je tu Vážná otázka pro ostatní: co uděláme s číslováním? Je někdo, kdo by nesouhlasil s tím, že to prostě setřepu směrem k začátku edice? Znamená to, že se všichni od čísla 6 výše posunou o jedno číslo blíže jedničce s výjimkou pecy, pacholliniho a a petera, kteří se posunou o dvě příčky níže. Peter by tedy prozatím sérii uzavíral s číslem 20.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a teď je tu Vážná otázka pro ostatní: co uděláme s číslováním? Je někdo, kdo by nesouhlasil s tím, že to prostě setřepu směrem k začátku edice? Znamená to, že se všichni od čísla 6 výše posunou o jedno číslo blíže jedničce s výjimkou pecy, pacholliniho a a petera, kteří se posunou o dvě příčky níže. Peter by tedy prozatím sérii uzavíral s číslem 20.

Myslím, že je to spravedlivé a za sebe souhlasím.

 

Co se týká počtu kusů edice a vzhledem k počtu zájemců jsem nyní pro omezení na 22.

Ostatní, kteří vyčkávají, jsou pasivní či se ještě doteď nerozhodli, jestli le vůbec chtějí, nechť si pak případně objednají sériový model, nevím, proč by měli těžit z úsilí ostatních.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ostatní, kteří vyčkávají, jsou pasivní či se ještě doteď nerozhodli, jestli le vůbec chtějí, nechť si pak případně objednají sériový model, nevím, proč by měli těžit z úsilí ostatních.

Si delas srandu, ne? Vyckat mi veli moje prirozena opatrnost... kdybys uzil misto logickeho OR logicke AND, pak bych i souhlasil, takhle musim zaprotestovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem pro:)uzavřít. Já už se totiž nemůžu dočkat. :rolleyes:Už několikrát bylo řečeno i psáno, že individuálně je možné cokoliv.;).

to Ondraj...vždycky někdo těží z úsilí ostatních:P, jmenuje se to život:D

to Prim..kontrolní maličko od věci: Jak jsme na tom s těma Diplomatama?:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Ondraj a MB: Uklidním zjitřené vášně. Hodinky se už vyrábí, takže teď ještě máme čas o jejich podobě v klidu uvažovat. Počítám s tím, že se ještě bude celkový koncept ladit. Dokud nebude grafika číselníku definitivní, můžou se další zapojit do diskuze a objednat. Toť můj názor. Myslím, že je to spravedlivé. Na grafiku číselníku máme ještě minimálně týden. Počítám s tím, že vám dám ještě k revizi náhledy grafiky před tím, než si vyrobíme matrice. Na těch 22 to stejně vypadá, protože teď je stav na 20ks a počítám s tím, že si to ještě někdo další rozmyslí. To je statistická zkušenost. Rád bych se mýlil.:) Na druhou stranu nečekám, že by nás teď čekala nějaká lavina objednávek.

 

Navrhuji s uzavřením l.e. ještě počkat. Kritickou hranicí bude výroba těch matric na číselníky, protože vše ostatní budu dávat do výroby tak jako tak. O tom, že to má smysl už jste mne přesvědčili.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybychom takto čekali všichni, žádná le by neexistovala.

To stezi, neb PRIM se tak jako tak rozhodl vyrabet LINEU ve vetsi verzi. Ja prakticky jen cekam na ukazky, jak to bude vypadat. Pokud budu spokojen, jdu s nejvetsi pravdepodobnosti do toho. L.E. by se mohla udelat ihned pote...

vždycky někdo těží z úsilí ostatních:P, jmenuje se to život:D

To je mozne, ale neskromne si dovolim tvrdit, ze ja k nim nepatrim...

Dokud nebude grafika číselníku definitivní, můžou se další zapojit do diskuze a objednat... Počítám  s tím, že vám dám ještě k revizi náhledy grafiky před tím, než si vyrobíme matrice.

Dekuji Ti, nacelniku, ze ses me zastal! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...