Přejít na obsah

Patek Philippe zadost o radu


Milda

Doporučené příspěvky

jo je to cele nejke divne takze od toho davam ruce pryc 4tis korum jsou porad penize a nemam zajem je vyhodit jen tak z okna. Nemate nekdo zkusennosti s nakupem hodinek na www.ebay.com obcas tam jsou k mani pekne Omegy. Uvazoval jsem o koupy

Řekl bych, že zde zatím budeš muset víc číst než se ptát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez papiru a za 4000? 100% fake. Ani corka by nesla tak nizko, i kdyby ty hodinky jeste byly na kusu paze ;)

 

S ebay tu ma zkusenosti kazdy druhy, ale nez zacnes nakupovat nebo se ptat, zkus si zde vyhledat slovo "ebay" a pak si chvili cti. Je to nejlepsi cesta, jak ziskat nejake informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by chcelo "Zvýrazněno: FAQ pre zaciatocnikov" z linkami na stare temy.... a myslim ze nielen prenich, uz len napriklad zoznam inet aj kamenych obchodov kde nakupovat jake znacky, "chcem hodinky ", atd..

(ospravedlnujem sa za ot, aj ked tato tema je uz predpokladam uzavreta)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo je to cele nejke divne takze od toho davam ruce pryc 4tis korum jsou porad penize a nemam zajem je vyhodit jen tak z okna. Nemate nekdo zkusennosti s nakupem hodinek na www.ebay.com obcas tam jsou k mani pekne Omegy. Uvazoval jsem o koupy

Chce to trpezlivost a stastie, ja som nakupoval na ebay nejake hodinky ale to, kolko mi ich uslo, o tom radsej ani nehovorim. Treba byt opatrny a skusat, skusat, prihadzovat, prihadzovat a raz, mozno...

 

Inak ja mam pozitivne skusenosti

 

Vela stastia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...