Přejít na obsah

Nová verze fóra od 21.5. - vítejte a problémy hlašte


Chronomag

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny členy, dobrá věc se podařila a nové fórum běží. Zejména na blozích a galerii ovšem mohou haprovat práva, občas stále je ještě něco nepřeloženo, může něco mírně nefungovat. Kdyby se tak stalo, tak pište sem, zdokumentujte to a opravíme...

 

Ať se líbí.

 

A připomínám, že majitelé mobilů iPhone, Blackberry a Android mohou vesele surfovat po mobilní verzi, která je snad hezká a rychlá dost, jen jsem koukal, že nemá dobře logo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 519
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Šlo by nastavit klasický český formát hodin?!? Tj. místo času postnutí tohoto příspěvku v 10:41 nastavit 22:41?!? Díky.

 

Také myslím, že by nebylo od věci nabídnout např. dva, tři typy skinů, pokud by někomu vyhovoval nějaký jiný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nešla by spustit česká verze jsem úplně ztracen :suicide_anim: ? Přivítal bych vkládání obrázků, které by nemuselo být přes hosting, ale z fóra.

 

Nazdar kluci, tak jsem tady:-)

Snizku ceska verze je vlevo dole...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Nešla by spustit česká verze jsem úplně ztracen   :suicide_anim: ? Přivítal bych vkládání obrázků, které by nemuselo být přes hosting, ale z fóra. 

 

Česká verze je, měli byste ji všichni mít automaticky. Kdo ne, přepínač je vlevo úplně dole na stránce, taková roletka.

 

Fotky tu jdou vkládat přímo do příspěvku, ale to šlo i na starém fóru :) Asi dva roky :) Je to modré tlačítko Přidat přílohu pod okénkem přidávání příspěvku.

 

Mne chýbal na starej verzii priamy odkaz na chronomag.cz a chýba mi aj tu. Dalo by sa to nejak napraviť?

 

Jo, to je dokumentovaný bug, který napravím.

 

Ad jiné skiny: přidám možná ještě nějaký časem. Potíž je v tom, že pak musím udržovat dva a to je trochu opruz... ale tady už to jde dost automatizovat. Ale o víkendu to nebude, jsou aktuálnější věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byl ale abstak! Ted si jeste zvyknout na novou grafiku a framework (to je otazka par dni) a zase bude dobre.

 

EDIT: Chronomagu, pri Re: na prispevek, ve kterem je odkaz (tag <url>) se tento nezobrazi korektne, ale je misto nej ten zdrojovej tag. Zkousel jsem to teda jen na nahledu postu, pro zverejneni jsem tag s odkazem smazal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...