Přejít na obsah

Nová verze fóra od 21.5. - vítejte a problémy hlašte


Chronomag

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 519
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď
Návštěvník Kamil

Ahoj,

proč když jsem zcela výjimečně na levé straně hlavní stránky mezi lidmi s největším počtem příspěvků, tam mám místo avatara jen stín?

 

A máš ve svém profilu nahranou fotku (nebo nějaký obrázek místo fotky)?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim te Kamile koukal jsi uz jestli jde pridat moznost zobrazovat nove prispevky za urcite obdobi? Od posledni navstevy lze, ale nastavit treba za posledni tyden furt nemuzu najit. Vic lidi po tom vola, pujde to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Snow

Z jakého důvodu nelze editovat nadpis vlákna ? Chtěl jsem dovětek k inzerátu, který jsem vložil do sekce Koupím a narazil jsem na tenhle problém. Co k tomu vede jeho veličenstvo ?

 

Edit - teď jsem si všiml, že jsem naprosto stejný dotaz kladl 31.102010. Zdá se, že je tahle rubrika totálně na h...o !!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

nevím kam jinma to napsat asi sem a je to detail ale v sekci Prodej jsou nahoře zkrácený pravidla a hláška "plné znění zde." Po kliknutí na "zde" mě to hodí na hlavní stranu ale ne na plný znění který jsem si stejně našel ale když už to píšete mohlo by to fungovat ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Jen takovej nápad, pokud to tu už bylo řešeno, tak jako by nic...:guitar:

 

Pod každým vláknem se zobrazují "Podobná témata", která možná mají nějakou nepřímou vazbu k tématu, ale obvykle zcela malou a jedná se o často mrtvá (někdy i několik let) vlákna. Nevím, jestli to nováčky trochu nemate a aniž by si všimli data posledního příspěvku, tak na na ně reagují.

 

Možná také honí příspěvky, ale pár se jich určitě uklikne.

 

A.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...