Přejít na obsah

PRIM TOURBILLON


Doporučené příspěvky

To jsou běžné hodinky? :) Jako běžné hodinky, tedy masovou záležitost beru hodinky do 1 až 2 tisíc, takže tak dva roky se štěstím by fungovat mohly :D hodinky s mechanickym strojkem si obyčejný člověk, co to nijak nezkoumá, nekoupí, alespoň co vidím kolem sebe. kamarádovy nevysvětlim, že za tu cenu co si koupil quartzky luminoxy mohl mít pěkné švýcarské automaty. Ale když jsem mu řekl, že quartz jsou přesnější, tak jsem mu už stejně nedokázal vysvětlit výhodu mechanického strojku. Asi ne každý chápe ten pocit, mít je na ruce :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 168
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na přesnost nemá žádný vliv, je to technologické řešení, které eliminuje vliv různých poloh na chod hodinek ve svislé poloze, tedy nejčastější poloze, ve kterých se nacházely kapesní hodinky. I v noci byly pověšené. Náramkové hodinky jsou povětšinou v jiných polohách, kde turbo nemá žádný vliv na přesnost chodu. Stále je to však technologická lahůdka, přinejmenším esteticky působivá. Vliv na přesnost chodu by mělo mít gyroturbo, které se otáčí vertikálněi horizontálně. To je ale o jiných penězích, číňan ho však také umí.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v číně umí všechno, jednou nás si myslím pohltí všechny, únie neúnie :) koupil jsem si "americké" boty své oblíbené značky skechers s vědomím že si kupuju kvalitní kožené boty a na štítku je made in china :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Proč se tak čůlíte? Bakala Maláčová je prostě byznysbaba, která se umí smekat. Tomba hodí doma hodinky do šuplíku a určitě nebude bádat nad českými stránkami prim.cz, spíš bude vzpomínat na to, kterou babu by té Miss fiknul. A stříbrný Comenius nevypadá vůbec špatně..

post-3826-036657200 1300787633.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsících...

Nazory typu "Vyhozene penize za PRIM TOURBILLON" okolo 130tisic mi prijde velmi smesne.....vyhozeny penize mi prijdou za hodinky typu Diplomat a jinych nevkusnych hodinek od ELTONU, ktere by si na ruku ani muj 60lety deda nedal...a o damskych kolekcich ani nemluvim !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazory typu "Vyhozene penize za PRIM TOURBILLON" okolo 130tisic mi prijde velmi smesne.....vyhozeny penize mi prijdou za hodinky typu Diplomat a jinych nevkusnych hodinek od ELTONU, ktere by si na ruku ani muj 60lety deda nedal...a o damskych kolekcich ani nemluvim !

 

Hmmm. Diplomaty jsou mozna drahe, ale rozhodne ne nevkusne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...