Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kamil

Jsem velkým příznivcem značky, ale tyhle se mi moc nelíbí, nevidím v tom otáčení smysl.

 

Ještě tady mám nějaké staré fotky z Baselu z navštěvy stánku a rozhovoru s Martinem Freiem.

post-147-0-63496000-1504346551_thumb.jpg

post-147-0-71190600-1504346836_thumb.jpg

post-147-0-17410200-1504346964_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamil, vieš ako sa snažím, aby ten odkaz fungoval a ani zaboha nejde? :D Najprv, než napíšem, že som blbý, hodím to na starú Vistu...už aj instant mi to dávnejšie polopate vysvetľoval ako s odkazmi a stále mi to nefunguje.

 

K tomu otáčaciemu systému. Pravda, vlastne prečo. Spomína sa v podstate len ochranná funkcia, možno keby ten pohľlad na zotrvačku tam bol lepší, alebo čo to tam prekukuje. Ale ak si dobre spomínam tak aj JLC má modely v Reverso rade, kde dýnko je plné, čisté, maximálne nejaký limitkový/erbový symbol.

 

A dík za fotky, paráda.

Upraveno uživatelem StanoBare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, je to podla mna odkaz na stare reverso, coby hodinky mladych slachticov a profesionalnych synov, ktori ich chceli mat na ruke ked hrali polo. Dnes je urwerk znacka cislo 1 v kremikovom udoli a tak sa sprava rovnako. Akurat ze dnesni startupisti a zachrancovia sveta nehraju polo takze to ma asi chranit hodinky pred poskodenim ked sa zjebu na rolf benz lehatko s plnym guliverom moloka a poskakujuc s okulusom na glazach.

 

Za tu vistu by si mal dostat ban aspon na tyzden.

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...