Přejít na obsah

The Longines Legend Diver Watch


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Nejhezčí Longines ze současné kolekce a zaroveň asi nejhezčí potápky vůbec! Mohu se zeptat jaká je výška hodinek?

 

DiamondKing: Překvapuje mě, že je to docela dost. Čekal jsem, že budou v Polsku hodinky levnější jako u nás... jako spousta jiných věcí. Musím se někdy o víkendu skočit podívat do Cieszyna, prý je tam na ul. Glęboka hodinářství a mají i zajímavé ceny + jsou ochotni dělat zajímavé slevy. Ale nevím co tam mají.

Upraveno uživatelem adamjursa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

U Hanáka v Brně mě velmi zaujaly. Šel jsem se tam podívat na hodinky jiné produkce, konkrétně mě zajímalo jestli mají už dnes nevyráběné Omegy Seamaster 2254 (samozřejmě je neměli). A čirou náhodou se kouknul do vitríny na Longines a nejvíce mně zaujaly právě tyhle Legend Diver. Vlastně se mi od Longines nic nelíbí, až na tyhle a to hodně. Asi bych měl těžké rozhodování s datumem/bez datumu. :sleeping_03anim:

Strojek mají klasickou ETU 2824? Na stránkách várobce jsem je nenašel, ale asi blbě hledám.

OT: Stejně skončím u Damasko (ted jsou v kurzu a děsně in) a tyhle počkaj :D

A majitelům gratuluji! Jsou nádherné! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky jsou suprové i na tom originalním syntetickém řemenu i na krokodýlkovi. Jejich cena je vážne trochu "masitá". Cca 40tis v Polsku, 36tis v Německu a 45tis u nás? Fakt sem měl celou dobu za to, že sou aspoň o 10 papouchů levnější:worried_anim: No nic já asi budu obdivovat jen na fotkách... ale majiteli každopadně gratuluji!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Máte někdo tip na obchod, kde by byly k vidění? Obeslal jsem všechny hodináře v Praze a nikdo je nemá. Může být mimo Prahu, v přilehlých německých zemích ...

 

Oslovily mě na první pohled, ale před případnou koupí je musím vidět a vyzkoušet na ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tip, bohužel nemají (a taky mě trochu překvapilo, že mi za 5 dní nebyli schopni odpovědět na mail a musel jsem tam zavolat).

 

Nějaký jiný nápad? V ČR mi asi pšenka nepokvete, takže jsem připraven zajet do Německa nebo třeba do Vídně ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tip, bohužel nemají (a taky mě trochu překvapilo, že mi za 5 dní nebyli schopni odpovědět na mail a musel jsem tam zavolat).

 

Nějaký jiný nápad? V ČR mi asi pšenka nepokvete, takže jsem připraven zajet do Německa nebo třeba do Vídně ...

 

No to víš, jsou to vesničani, internet tam ještě nedorazil. :D (Jen pro pořádek, už pár let bydlím na vesnici cca 1600 obyvatel a narodil jsem se v Chomutově :) )

Když jsem byl minulý týden u Dušáka, pan provavač mi ty moje "pochválil" a říkal, že jedny nedávno pro někoho objednával. Takže při troše štěstí Dušák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...