Přejít na obsah

Nomos World Time Watches


kubson

Doporučené příspěvky

Nomos jsou super a teď to potvrzují! Kousek s LON (nebo kde zrovna jste) na devítce a časem na trojce se mi líbí nejvíc. Škoda, že se jim tam nevešla i datumovka, protože to by na GMT mohla být užitečná komplikace.

Upraveno uživatelem Helex
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to NOMOS, dle mého názoru, opět zabodoval, takovéto řešení zobrazení druhého času se mi velmi velmi líbí, zvláště varianta 2. Protože ještě nemám GMT hodinky, tak mám opravdu po čem pošilhávat a už teď mi z toho jsou oči pořádně šejdrem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty první dvě, postavené na základě modelu Zurich, jsou nádherné. A vzhledem k ceně základního modelu to bude šleha. Ale co mne osobně dostábá, to je ta poslední varianta (na foto ve 3D) na základě Tangente s "časovým pásmem" na 9. Bomba.

 

 

úplně přesně.

 

Hele, TO by byla limitka jako brrrno !! místo Heimat napsat domov/domovina/vlast/doma..... Mají i verzi s GMT věnečkem a datovým věncem místo označení aktuální zóny ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby je NOMOS dostal do nejakeho casual/sportovniho pouzdra, tak bych o tom asi zacal uvazovat vazne.. Posted Image

 

 

Když k tomu Bauhaus stylu se hodí právě takovéto přísně strohé pouzdro, jinak už by to, podle mě, nemělo ten užasný šmrnc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...