Přejít na obsah

Fotka
* * * * * 8 Hlasů

Představení nových členů Chronomagu

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1350 odpovědí na toto téma

#21 railmaster

railmaster

Megazávislák

• Member_50
  • 2 610 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 14.červenec.2010 - 11:47

Vitajte :thumbsup_anim: . Bože odpusť im, nevedia čo činia :smile_anim: .

#22 Diamondking

Diamondking

الباحث على شبكة الانترنت

• Member_50
  • 1 992 příspěvků(y)
  • Bydlí:Karviná - كارفينا

Publikováno 14.červenec.2010 - 11:48

Chlapi, kam jste to vlezli :D Je to nakažlivé a nelepší se to... ;)

Hele Bobe, když to je už přes 10 000 lidí, není to pandemie? Ať hlavní hygienik nevyhlásí karanténu :cigar:
האַרמאַסאַן ...... האַרט און טראדיציאנעלן ...

#23 X-Bob

X-Bob

bloudící a hledající

• Member_50
  • 1 688 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Omega, IWC, Orient, Seiko, Hamilton, Vostok, Tudor, G-Shock

Publikováno 14.červenec.2010 - 16:39

No jo, D-kingu, jenže, aby pak hl.hygienik prostě jako prevenci, či přímo léčbu, úředně všem nesebral hodinky!! A byl by klid... :)
...a Bob Sainclare uniká plavnými skoky šelmy ze spárů Kerpoffových....

#24 Petrson

Petrson

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 323 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Mobily, focení a teď už i hodinky :-)

Publikováno 14.červenec.2010 - 19:58

Ahoj chci se představit. Je mi 35 let a donedávna jsem hodinky nepotřeboval a vcelku jsem jimi opovrhoval. Pak jsem ale narazil na toto fórum a rázem mám na ruce Archimede Arcadia a nepřehlédnu jediné hodinky v okolí. Tak jak jsem kdysi toto ignoroval, směřuje nyní můj pohled na ruce kolemjdoucích a zákazníků. No prostě úchylka :suicide_anim:

Tento příspěvek byl upraven od Petrson: 14.červenec.2010 - 19:59

TRASER Commander 6506

#25 Guest_Snow_*

Guest_Snow_*
  • Guests

Publikováno 14.červenec.2010 - 20:21

Tak jak jsem kdysi toto ignoroval, směřuje nyní můj pohled na ruce kolemjdoucích a zákazníků.  

Zvláštní, už takhle zkraje ? Nikdy jsem to nedělal a nedělám, nezajímá mě to, asi tady budu muset ještě chvilku pobýt.

#26 B.F.G.

B.F.G.

• Member_50
  • 3 857 příspěvků(y)
  • Bydlí:město Bé
  • Fanoušek značky:Steinhart

Publikováno 14.červenec.2010 - 20:37

Zvláštní, už takhle zkraje ? Nikdy jsem to nedělal a nedělám, nezajímá mě to, asi tady budu muset ještě chvilku pobýt.

Já sem asi taky divnej. :D Pořád čumím lidem na ruce, na kola, na motorky... Možná je to jen tím horkem.:furious:
Fortuna nimium quem fovet, stultum facit.

#27 skalis

skalis

Retarded Member

• Member_50
  • 5 974 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno

Publikováno 14.červenec.2010 - 20:43

Pořád čumím lidem na ruce

Nastesti v tom horku nosi kocky tilecka na tenkych raminkach a velke vystrihy, takze se alespon chvilemi stale jeste muzu ujistit, ze jsem normalni.

logo.jpgWomen in Barcelona wear Rolex!

#28 Guest_Snow_*

Guest_Snow_*
  • Guests

Publikováno 14.červenec.2010 - 20:48

Já sem asi taky divnej. :D Pořád čumím lidem na ruce, na kola, na motorky... Možná je to jen tím horkem.:furious:

Jsi a nejsi, také se dívám na kola a na motorky, popřípadě také na auta, ale na ruce, ty ruce, to ne, to opravdu ne, nejsem lesba  :lol2:.

#29 B.F.G.

B.F.G.

• Member_50
  • 3 857 příspěvků(y)
  • Bydlí:město Bé
  • Fanoušek značky:Steinhart

Publikováno 14.červenec.2010 - 21:33

Jsi a nejsi, také se dívám na kola a na motorky, popřípadě také na auta, ale na ruce, ty ruce, to ne, to opravdu ne, nejsem lesba :lol2:.

A dopr... Já asi jo, protože já se na to koz.. teda do výstřihů nedívám, raděj na ty ruce :D
Fortuna nimium quem fovet, stultum facit.

#30 mifkoo

mifkoo

Začátečník

• Members
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 16.červenec.2010 - 16:41

...nazdar, nazdar volam sa Miso, prezyvaju ma mifo. Som z Vrábel t.j Slovensko,  mozno pre tych skor narodenych aj to, ze moje mesto lezi 20km od Nitry smerom na juh.  Mam 22 rokov.  Kedze som si chcel zaopstarat hodinky tak som hladal nico na nete.  Kedze mojou zalubov je splhanie sa po kopcoch tak sa hladal hodinky urcene na takuto prilezitost nie ze by som pohrdoval klasickym strojcekovymi hodinkymi, ale pre mna su vyhodnejsie tieto tipy. V buducnosti nevylucujem kupu aj tych "papalaskych "hdiniek. 

#31 xxxx1111

xxxx1111

Začátečník

• Members
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 26.červenec.2010 - 10:22

Tak od dnes som aj ja majiteľom hodiniek Vostok N1 Rocket 2205091b, ale mam ich v kožennom náramku.

#32 fitoma

fitoma

Začátečník

• Members
  • 36 příspěvků(y)
  • Bydlí:okolo Prahy

Publikováno 26.červenec.2010 - 16:34

Ahoj, zaregistroval jsem se po dvou letech návštěv, rád bych plně sdílel informace na chronomagu. Zajímám se o hodinky ve 24 hodinové formátu.

#33 m3rlin

m3rlin

Začátečník

• Members
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 2.srpen.2010 - 16:15

Hoj,
menuju se Tom a za dva dny mi bude 21, forum sleduju uz pres mesic - zatim pasivne jako ctenar, ale uz se konecne rozhoupavam ke koupi novych hodinek. Tak jsem si rekl ze bych se mohl take pridat :)
do ted jsem mel hodinky asi cca troje... jedny neaky stary rucickovy obyc no name.... pak CASIO W-57 (ktere slouzi dodnes hmm mozna tak uz 10 let?.. treti, mozna ctvrta baterka a asi osmi pasek...nepipaj, sou orvany, ale porad stacili :-))
no a pak semi tu vali nejake male celkem osklive DUNLOP digitalky :) - resp. sou lepsi nez ty moje casia asi, ale nejak me neoslovili...takze zustali jako zaloha.

No a ted po sbirani inspirace tady po foru se jeste rozhoduju co si koupit, ale nejvice se mi zamlouvaji casia RISEMAN GW-9200. Jen jeste musim omrknout velikost - nemam moc rad moc masivni hodinky... jeden z duvodu, proc jsem zavrhl PRG-80.

t bude asi tak vse. :-P

CASIO W-57, CASIO SGW-100, GW-9400 Rangeman

Prim sport, SEIKO SKX009, Omega seamaster

#34 Dee

Dee

Závislák

• Member_50
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 2.srpen.2010 - 16:38

I když tu už jsem déle, tak se dodatečně představím.

Forum jsem našel když jsem hledal nějaké lepší hodinky k obleku (mám quartz od Armani :thumbsup_anim:). Postupně jsem se ve výběru propracoval od Citizenů a Tissotů k Arcadii, ale nakonec čekám na Archimede Pilot Chrono (nešlo to jinak). Takže v blízké budoucnosti budu potřebovat něco k obleku (už se těším na výběr). Bohužel se obávám, že to tím neskončí :sweatdrop:

A good plan, violently executed now, is better than a perfect plan next week

#35 Sekhmet

Sekhmet

Začátečník

• Members
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 2.srpen.2010 - 20:19

Dobrý večer přeji,

jsem Sekhmet. Nemám žádné hodinky. Chci se zorientovat. Baví mě to. Už se na to těším.

příště  Sekhmet alias Sachmet, Sakhet, Sekmet, Sakhmet a Sekhet

#36 1KeNnY1

1KeNnY1

Učedník

• Member_50
  • 111 příspěvků(y)
  • Bydlí:Poprad, Slovensko

Publikováno 3.srpen.2010 - 13:52

Zdravim vsetkych,

takze volam sa Matej, a mam 21 rokov. Pracujem ako elektronicky analytik, takze sprtanie sa do vecy, analyzovanie ako co vsetko funguje, mi je velmi blizke. Za moj zivot som mal naozaj dost hodiniek, na prvom stupni zakladnej skoly, som mal CASIO digitalky, s podsvietenim a s pamatov na 32 cisel (v tej dobe cena hodiniek 1800SK). Hodinky boli skvele, pokym mi ich otec raz nezobral do roboty a neznicil :) moje druhe hodinky boli obdobne hodinky, len uz znacku si nepamatam, ale mali rovnaky osud (smola no :)). Potom som zacal nosit hodinky QQ Quartz (otec ich dostal za darovanie krvy) pocas strednej skoly. Odkedy som sa naucil nakupovat na eBayi, ma zacali zaujimat dalsie ine hodinky. Kedze som aktivny sportovec uz 5 rok, zacali sa mi pacit velke hodinky priemer 44mm a viac, v style Ruskych potapacskych hodiniek, so silnym luminoforom. Postupne prechadzam od cinskych znaciek ku znackovym hodinkam. Momentalne sa zaujimam o hodinky znaciek INVICTA, VOSTOK a HAEMMER. Pozeram dost na cenu, takze vzdy porovnavam spracovanie, ci je priamoumerne cene. Kedze som elektronicky analytik, bezne vidim ze ako znackovy vyrobcovia, kupuju do svojich produktov co najlacnejsie suciastky z ciny. Preto dost uz pozeram na pouzite materialy v hodinkach, spracovanie, a uz si robim doma vlastnu hodinkarsku dielnu :)

#37 Mlsanek

Mlsanek

Začátečník

• Members
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 5.srpen.2010 - 03:15

Dobry den,

taky bych se mel trosku predstavit, mé jméno je Jiří, věnuji se myslivosti a škole, samičce a moc se mi líbí hodinky na které je možné se vždy a všude spolehnout. Všechny zdravím a doufam ze me hned nevyloučite pri prvním nevhdném dotazu :)

Těší mě

#38 piba

piba

Začátečník

• Members
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 5.srpen.2010 - 19:07

Dobrý den. O hodinky se příliš nezajímám, ae chystám se pořídi nové a tak potřebuji pomoc od odborníku.

#39 mbaud

mbaud

Učedník

• Member_50
  • 105 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 5.srpen.2010 - 23:05

Ahoj, jmenuji se Michal a s nickem mbaud jsem byl zde na fóru více než rok neaktivní člen. Až po třech pražských srazech jsem se rozhodl zaslat tento týden prví příspěvek. Mezi mé zájmy patří zejména hodinky a klasická černobílá fotografie.

#40 Init

Init

Začátečník

• Members
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 7.srpen.2010 - 21:57

Ahoj,

jsem zacatecnik a zajimaji me primky. Budu rada za vase rady. Init