Přejít na obsah

Poškrábaný titan


Bluskyy

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám zhruba rok titanové hodinky a vzhledem k tomu, že tyto hodinky mám na běžné nošení, je už kov okolo sklíčka na několika místech poškrábán. (docela mně zklamala odolnost titanu).

 

Víte někdo o způsobu jak ty škrábance odstranit? (třeba Cilit?:), ale zas bych nerad poškrábal safírové sklíčko, které je kupodivu zatím bez škrábance)

 

Díky

 

Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na titan dobře fungují prostředky o kterých píšeš. O safírové sklo nemusíš mít strach, tohle ho nepoškrábe.

Ale pozor na ten titan, protože většinou bývá povrchově upraven (většinou jde o barvící někdy i trzenou vrstvu) a tímto bys mohl docílit jiného zbarvení ne leštených částech než na těch ostatních. Ideální pro toto je titan bez povrchové úpravy. Dále je možné použít různé gumy, titan se zabrušuje poměrně dobře, protože není tak tvrdý (což je škoda, protože to je asi jediný - oproti např. oceli) Když jsem kupoval prví titanové hodinky a to už je let, tak mi prodejce (a nebyl jediný) tvrdil, jak je titan tvrdší, já se těšil, že budu mít velice odolné hodinky. Bohužel se nestalo. Je odolnější na různé chemikálie, je protialergický, v neposlední řadě lehčí. To je ale asi vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...