Přejít na obsah

Hodinky a ženy


911

Doporučené příspěvky

Prave som chcel napisat, ze nepoznam ani jedno meno :) Ovela lepsie by pre mna bolo, keby namiesto mena bola uvedena profesia. Idealne aj aj :) ja viem, mozem si vygiglit, ale robit to pri kazdom mene sa mi nechce.

 

Ivane, jinými slovy po mně chceš, abych to namísto tebe hledal já? :) Tomu se říká vděk.

 

A jinak, pánové, jsem na tom úplně stejně. Nebýt zdrojů, kde jsou ty fotky s uvedením jména dotyčné, tak až na pár výjimek ty ženy neznám. Jména dávám jako bonus s tím, že pokud někoho nějaká extra zaujme, tak si podrobnosti o ní dohledá sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi 34 a poznal jsem taky jen Kate a Lindsay :) Ty štětky z Instagramu nebo odkud se mi většinou vůbec nelíbí. To nejsou ženský, ale vyumělkovaný plastelíny. Na čundr bych je s sebou nevzal :)

Nicméně i když mě ty Lukeho nádhery moc neberou, vždycky se budu prát za jeho právo je sem dávat.

 

35925a1ec0bd8ea305faa33fb0554e6e.jpga9345bd787dd4feee94307daca9abfc7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi 34 a poznal jsem taky jen Kate a Lindsay :) Ty štětky z Instagramu nebo odkud se mi většinou vůbec nelíbí. To nejsou ženský, ale vyumělkovaný plastelíny. Na čundr bych je s sebou nevzal :)

Nicméně i když mě ty Lukeho nádhery moc neberou, vždycky se budu prát za jeho právo je sem dávat.

 

Díky za podporu. A věř tomu, že kdybys viděl většinu toho zbytku fotek žen, kterými se probírám, tak bys ještě rád nakonec vzal zpět to označení "vyumělkovaný plastelíny". ;)

 

Já sám ty rádoby dokonalé modelkoidní typy moc nemusím. Proto se také - pokud to jen trochu jde - snažím vybírat také fotky někde z ulice, kde dotyčné nejsou zmalované jak obraz moderního malíře, popř. ještě vylepšené fotokrámem, a kde mají na ruce navíc opravdu vlastní hodinky a ne jen ty zapůjčené pro reklamní účely. Na druhou stranu vím, že spoustě pánů se naopak modelky líbí, tak proč někoho ochuzovat o potěchu oka. Snažím se zkrátka a dobře skloubit pestrost s tím, co se zároveň aspoň trochu líbí mně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, spíše součást odreagování se po práci. Takže nemáš zač, resp. rádo se stalo.

 

Dnes jsem sice v práci nebyl, ovšem díky jistým okolnostem mám totálně na pi(ka)ču náladu. A zatím vůbec nic nepomáhá na její zlepšení. Takže dnes to bude spíše pokus o terapii než cokoli jiného.

 

Katherine McPhee

g4m5ugmajwwz.png

 

Esmeralda Moya

kzfvbn7cjwwz.png

 

Melissa George

gg0l7k597mwz.png

 

Alexis Texas

4y423hg3u4wz.png

 

Josephine Skriver

53fpmdxbu4wz.png

 

Cindy Crawford

igho33wz0nsz.png

 

Ashley Hart

pwhzzpqhxyrz.png

 

Mara Carfagna

kruf2hf6tlqz.png

 

Elizabeth Turner

nm6m6coj9fuz.jpg

 

rze26otm1mqz.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky LukeD za snahu rozšířit naše obzory v oblasti hodinek, se kterými se baby fotí :-)

Výrazně jsi zvedl úroveň tohoto vlákna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...