Přejít na obsah

Grand Seiko Diver 200m


jiriskopal68

Doporučené příspěvky

No tak to je velká rána!!

Právem jseš tu Seiko-ambass.!

Podle mného tohle strčí do kapsy valnou část švýcarských prémiových značek střední třídy.

 

To je závěr roku ve velkém stylu!

 

Edit- pokud je to teda tvoje ruka a hodinky Ti říkají pane..

Upraveno uživatelem Radimk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no moja ruka to bohuzial nie je. osvietenim som mal na mysli skor to ze sa mi nijako extra nepacili, ale az relativne neskoro mi to doslo a prisiel som na chut japonskemu hi-tech art deco.. hodinova rucka je proste bonbonik :)

 

 

pokial ide o moj dalsi nakup asi pojdem este inou vetvou potapacskych seiko, len taku jednu zastavku si dam. Proste legendarne dizajny treba mat doma, bez toho to nende :)

post-4112-084350700 1325094820.jpg

post-4112-020616900 1325094826.jpg

post-4112-055443000 1325094840.jpg

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci, chlapci ... vy mi dáváte, nejdříve MM a teď tohle ... :suicide_anim:

 

Koukám už nějakou dobu střídavě na SBDX001, SBDB001 a na tyhle SBGA031 ....

SBDX už mám a jsem z nich naprosto unešený, koukám co ještě dělá seiko zajímavého a narazil jsem na tuhle svatou trojici.

Fascinuje mne ten spring drive. To SBDX nemají. Jak říkám je to na palici .... :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych si s dovolením taky vzdychl...

 

Koukal jsem teď na fotku tvojí stáje a ty nemáš co vzdychat, člověče :) Možná tak nad tou čínskou oranžádou :D (no offense)

 

 

pokial ide o moj dalsi nakup asi pojdem este inou vetvou potapacskych seiko, len taku jednu zastavku si dam.

Už aby to bylo :)

 

 

SBDX už mám a jsem z nich naprosto unešený, koukám co ještě dělá seiko zajímavého a narazil jsem na tuhle svatou trojici.

Tak Seiko toho dělá zajímavého hodně, úplně nejhorší ale je, když víš i o věcech, které už teď nejsou v prodeji a dají se sehnat jenom občas. Tou svatou trojicí jsi to vystihl. Ty hodinky jsou zdánlivě stejný, ale ve skutečnosti nabízí něco hodně odlišného. Každé jsou jiný vrchol trojúhelníku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aldo: tak tak, aj dynko maju krajsie, hehe.. taký vytesaný turbokocúr, to ti je vážna vec :)

 

u mna je TOP3 of GS: SBGH001, SBGE001 a tieto dajvre. prve dve menovane v limitných verziách su nirvanoidne

 

ale inac mi asi vystacia marinemastre coby oblekovky, airmany na cestovanie a take to vseobecne machrovanie a velke tunáky ku kosacke a k lopate :)

post-4112-025352200 1325096457.jpg

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ručky na SBGA031 jsou přesně takové, jaké by se mi líbily na MM. Nemyslím tvar, ale to, že jsou ploché a pokud dobře vidím, jsou broušené celé. Nemají žádné zkosení jako ručky na MM. To je asi jediný detail, který mi na MM vadí.

 

vidíš, a právě ty ručky se mi na MM líbí moc, broušený povrch a zkosené leštěné hrany :smile_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou nádherné a špičkově zpracované, až nenormálně špičkově zpracované. :D Normální je tohle http://forum.chronom...01288879138.jpg :D :D :D

 

sa mi paci ze tento odkaz sme preskocili so samurajskym mlcanim. ja by som si predsa len dovolil pozdvihnute obocie stylom Johna Cleesa.

Ako ambasadór ergo hlava pomazana mozem o pol siestej rano porusit japonsky bonton a venovat tomu trochu pozornosti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fantasticky vypadají na gumě, krásně vynikne pouzdro. A na nato strapu jsou k sežrání :smile_anim: Tyhle hodinky nemají chybu.

edit: http://mollewatch.we...inGroupId=12336

 

nato strap rozhodne pristane, ale Aldo, toto je guma snad z tuňákov, este k tomu nabetón quartzových, z toho hrozí prosím pekne vyrážka.. :) origo k GS SD Divers je taketo techno

a jak je ta guma ulet na kvadrat, tak to spolu s hodinkami celkom ladi /a su z toho vo finale zase ine hodinky/:

 

zdroj

post-4112-067067500 1325133601.jpg

post-4112-053902800 1325133609.jpg

post-4112-074635100 1325133612.jpg

post-4112-026119200 1325133617.jpg

post-4112-023680700 1325133620.jpg

post-4112-097649500 1325133623.jpg

post-4112-002048800 1325133629.jpg

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sa mi paci ze tento odkaz sme preskocili so samurajskym mlcanim. ja by som si predsa len dovolil pozdvihnute obocie stylom Johna Cleesa.

Ako ambasadór ergo hlava pomazana mozem o pol siestej rano porusit japonsky bonton a venovat tomu trochu pozornosti :D

 

Já ho zaregistroval velice zřetelně ... :D Naštěstí Seiko sekci nečte sibiř .... To by byl jiný dým ....:2guns:

Upraveno uživatelem lukin_ova
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...