Přejít na obsah

Letecké PRIM automat


Doporučené příspěvky

Dobrý den můžete mě prosím poradit jaká je realná cena těchto hodinek?Chci je prodat ale nevím za kolik.-( ....Na hodinkách je trochu vyhlá korunka asi po pádu ale jsou plně funkční.Nosil jsem je rok ale vzhlédl jsem se v jiných --SEIKO SNZF11K1.Je na nich mírně škráblé sklíčko jinak nic závažného krom korunky.Ani žádná oxidace jak to na primkách bývá:-)Za fotky se omlouvám pouze telefonem rychlovka..Předem děkuji za info mejl mikimiklik@seznam.cz

 

post-1110-048241300 1286366179.jpg post-1110-019191000 1286366136.jpg

 

post-1110-043358200 1286366151.jpg post-1110-010342600 1286366143.jpg

 

post-1110-015652500 1286366161.jpg

 

 

post-1110-010577900 1286366172.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den můžete mě prosím poradit jaká je realná cena těchto hodinek?Chci je prodat ale nevím za kolik.-( ....Na hodinkách je trochu vyhlá korunka asi po pádu ale jsou plně funkční.Nosil jsem je rok ale vzhlédl jsem se v jiných --SEIKO SNZF11K1.Je na nich mírně škráblé sklíčko jinak nic závažného krom korunky.Ani žádná oxidace jak to na primkách bývá:-)Za fotky se omlouvám pouze telefonem rychlovka..Předem děkuji za info mejl mikimiklik@seznam.cz

 

Jediná rada je - dej je na aukro třeba od patnácti set a uvidíš, kam se to vyšplhá. Ono těžko říct - nejsou číslované. Pouzdro i číselník i ručky vypadají hodně nově - skoro bych řekl, že nově poskládané z dílů, takže by to mohlo vyšplhat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se nezdá ta korunka, je nějak nakřivo... :worried_anim:

 

Vždyť to tam taky hned v hlavičce napsal:

 

Dobrý den můžete mě prosím poradit jaká je realná cena těchto hodinek?Chci je prodat ale nevím za kolik.-( ....Na hodinkách je trochu vyhlá korunka asi po pádu ale jsou plně funkční.Nosil jsem je rok ale vzhlédl jsem se v jiných --SEIKO SNZF11K1.Je na nich mírně škráblé sklíčko jinak nic závažného krom korunky

 

 

A vyměnit korunku není problém. :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Abych nezakládal nové vlákno. Tak a od včera mám taky a hned trio.

Plánuji jedny nechat tak jak jsou, jedny časem Parexo pouzdro to by měl nosit na tlapce můj syn a jedny Elton pro mojí tlapu. Vše urychlím, když se zdaří prodej SEAGULL zde. To kdyby jste chtěl někdo pomoci. :rolleyes:

Foto není můj kámoš a jiné létající stroje při ruce momentálně nejsou. :crying_anim: Tak to berte, že jsem měl snahu se podělit o radost. :cheers:

Upraveno uživatelem pikec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jářku, ale bude to musí bejt. Nežádám nošení, ale předání potomkům, ale to je za doufám hodně dlouho. Jinak nosí toto zde ve vlákně

Upraveno uživatelem pikec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já mám na předávání dědictví ještě čas, dceři je šest a synovi rok, ale jinak trojčata jsou úžasné, hlavně, aby to potomci dokázali patřičně ocenit. Možná by bylo dobré jim k hodinkám přidat registraci na forum :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Je zajímavé, že prodejce zablokoval možnost přihazovat zájemcům z ČR.

Že by k tomu měl nějaký důvod ?

 

On ji nezablokoval. Je z USA a chce poslat hodinky jen kupujícím v USA, to je u Američanů poměrně častý jev. Stačí se podívat na Aukro, kolik prodávajících tam nabízí zaslání hodinek do zahraničí a kolik by se ve skutečnosti namáhalo poslat je do zámoří.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je zajímavé, že prodejce zablokoval možnost přihazovat zájemcům z ČR.

Že by k tomu měl nějaký důvod ?

 

To bych neřekl. Spousta amíků má možnost pouze shipping do USA a teprve při dotazech udiveně zjišťují, že je taky něco outside of USA... Zajímavější mi přijde, že má v nicku "prim" a přitom alespoň poslední proběhlé jeho aukce jsou nože, iphone, casio... Není to žádný velkoprodejce a i všechno ostatní měl pouze pro USA...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...