Přejít na obsah

Letecké PRIM automat


Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

sú to originálne letecké automaty. Sklo, armovák skla, ručičky, ciferník a púzdro sú ok. Korunka by tam mala byť trochu iná, ale dosť veľa leteckých má aj tento typ "humberto" korunky, čiže tá je dajme tomu tiež ok. Nepôvodné je len dýnko, ktoré by malo byť bez toho nápisu po obvode buď s číselným označením v strede, ale bez neho. Toto dýnko je z klasických športových automatov z kategórie PS2. Pekný nález :)

 

Edit: luneta je taktiež ok 

Upraveno uživatelem Sonny919
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda, tohle bude něco jako Rolády po strejdovi na půdě. Moniko, i kdybych věřil tomu nesmyslu, že soudruzi z ČSSR obdarovali zlého kapitalistu, jak mi vysvětlíš, že se tam dostalo nepůvodní dýnko? V zahraničí, kde se to dýnky z PS 2 asi tak moc nehemží ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já bych se ani zas tak nedivil, víte jak se to "bastlilo" za socíku. Prostě nebylo zrovna origo dýnko tak se tam šouplo jiné a hotovo. Asi bych ani moc nepátral.....

 

Doktore, doktore, občas nestačí jenom přemýšlet o tom, jak to ASI bylo. Dokážeš si vůbec představit za socíku ten mazec, když by nebyla dýnka na hodinky, které si objednala armáda, a v pozadí stál starej Remek? A pokud Tě napadne argumentovat těmi 400 kusy, které dostaly Klenoty, pak Tě ujišťuji, že nejde o výrobu pro civilní sektor, ale přebytek produkce pro armádu ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je to pitomost, to že se určitá spolupráce a styky mezi západními a východními bloky, i co se armád týká, udržovaly, je jasný, to, že si občas něco vyměnili (nějaký dárek), je možný (na úrovni vojenských atašé celkem jistý), ale že by to byly hodinky, které patřily mezi vojenskou výbavu a kterých bylo ještě omezené množství, to mi přijde divný. Já bych to viděl na poskládaný kus, taková klasika, vždyť svýho času Parexo origo číselníky nabízelo normálně bez pouzdra. A jak jsem tady už dávno psal, z toho důvodu já taky považuju za "nejcenější" komponent těchto hodinek jenom to dýnko.

 

Edit: Bert to v podstatě řekl jinými slovy

Upraveno uživatelem JR_2010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...