Přejít na obsah

Tag Heuer


Motor

Doporučené příspěvky

Proč na noc? Klidně jim dej 20 otočení korunkou ráno. Pokud má korunka závit, tak bacha ať ho nestrhneš.

8 hodin je prostě málo.

V manuálu by to mělo být popsáno, kolikrát máš otočit korunkou na natažení.

 

Natahování tohodle kalibru je trochu kontroverzní téma, když se na to díváš dovnitř, tak na jedno otočení korunkou se tam strašně roztočí nějaký kolečko, je to i cítit, jak to tam vrže, ten poměr je takovej opticky i pocitově zdánlivě nepříjemnej, ale zdejší nejpovolanější mistr hodinář tohle nezavrhuje. Navíc o tom jasně manuály píšou - je to prostě automat s manuálním dotahováním, tak se toho neboj.

 

Pravdu může mít i Dantechno, že se pohybuješ na spodní hranici natažení - zkus je třeba natáhnout 30x otočením korunky (neboj, nelze strhnout péro) a pak by i těch 8 hodin možná (pokud jsi aktivní) mohlo jakž takž stačit a nemusel bys furt dotahovat.

 

 

edit: ještě jsi se ptal, jestli jsou kvalitní - ano, pokud jsou pravý, jsou supr. Je to kvalitní značka a podle mě jediná smysluplná řada od TH a hlavně pěkný závoďácký hodinky.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, je to na bázi ETA Valjoux 7750, ale i při normální práci na PC se mi nikdy nestalo, že by se tento strojek nenatáhnul prakticky naplno. Na windru sice chce 850 otoček jen v jenom směru, ale, chlapi, to nikdy třeba nejdete na záchod, pár metrů k autu s normálním pohybem levačky....?

Podle mě to chce hodináře. Asi drhne rotor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě to chce hodináře. Asi drhne rotor.

 

Zažil jsem 3 lidi, včetně sebe, kterým se občas při kancl práci 7750 nenatáhla a ráno stála.

Jeden z nich si zajistil audienci u mechana aby následně slyšel: a ty je nedotahuješ? Vždyť jim nic neni.

Jediný hodinky s 7750 který jsem nemusel dotahovat byly IWC portuguese chronograph (možná jiný převod, možná jsem je jen víc nosil).

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zažil jsem 3 lidi, včetně sebe, kterým se občas při kancl práci 7750 nenatáhla a ráno stála.

Jeden z nich si zajistil audienci u mechana aby následně slyšel: a ty je nedotahuješ? Vždyť jim nic neni.

Jediný hodinky s 7750 který jsem nemusel dotahovat byly IWC portuguese chronograph (možná jiný převod, možná jsem je jen víc nosil).

 

pravda,jediny IWC s 7750 to nepotrebujou....ostatni sou na tom,tak jak pises...podle meho je to normalka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...