Přejít na obsah

Tag Heuer


Motor

Doporučené příspěvky

Chlapy díky za odpovědi.Tak je nosím denně cca 12 hodin a šlapou jak hodinky takže je vše v pohodě.

Jaký máte názor na ty moje hodinky žádnou recenzi jsem nenašel při nákupu ale libí se mě.

 

Ahoj, tyhle hodinky vlastním(stříbrná luneta, černý ciferník, perforovaný kožený pásek) cca půl roku a naprostá spokojenost. První cca dva měsíce mi dělaly +6s/den, pak se to ustálilo a drží na +30s/měsíc (začal jsem odkládt na devitku). Když je nosím málo, natahuju cca ob den 20 - 30 otáček. Pokud lítám a něco zařizuju nenatahuju vůbec a bez problému. Jak už tu bylo zmíněno, od TH, jedině tyto Carrery, případně Grand Carrery, ten design je prostě prfektní :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tyhle hodinky vlastním(stříbrná luneta, černý ciferník, perforovaný kožený pásek) cca půl roku a naprostá spokojenost. První cca dva měsíce mi dělaly +6s/den, pak se to ustálilo a drží na +30s/měsíc (začal jsem odkládt na devitku). Když je nosím málo, natahuju cca ob den 20 - 30 otáček. Pokud lítám a něco zařizuju nenatahuju vůbec a bez problému. Jak už tu bylo zmíněno, od TH, jedině tyto Carrery, případně Grand Carrery, ten design je prostě prfektní :-)

 

Mě už taky šlapou v pohodě ale zítra je vyměním za ty jiné koukni už jsem si je zkoušel.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Zdravím Vás pánové. Mám svoje 1. automaty Tag Heuer Formula 1 Calibre 5.

Mám na Vás dotaz ohledně natahování. Když hodinky nepracují, zastaví se, tak je chci ručně natáhnout. Točím korunkou, dám tomu cca 30 otočení, ale hodinky se prostě na ruční nátah nechtějí rozejít.

 

Když s citem zatřepu, tak se rozejdou, ale na chvíli, jako bych ani nenatahoval ručně. 

 

Hodinky jsou ještě půl roku v záruce, tak asi půjdu reklamovat. 

 

Děkuji za info.

JH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...