Přejít na obsah

Výběr hodinek + www.newatch.com


collie

Doporučené příspěvky

Ahoj vespolek,

asi před týdnem jsem si začal vybírat nové (levné) hodinky. Našel jsem si nějaké německé "noname" - Datomaso Firenze za 85 éček a byl jsem spokojený...

Posted Image

 

Ale pak jsem našel tento web a hlavně fórum a byl jsem totálně ztracenej :-). Limit se vyšplhal z 3 tisíc na 5, pak 8, 10... a ve finále jsem skončil na 13ti.

 

 

Ve výběru byly:

Invicta (trochu mimo styl, co jsem hledal, ale IMO moc zajímavé)

Posted Image

 

Seiko

Posted Image

 

Kentex

Posted Image

 

 

Bulova

Posted Image

 

 

a pak nějaké Citizeny

Posted Image

Posted Image

 

Posted Image

 

 

No a právě ty mě přivedly k tomu, že chci titan místo SS a safírové sklíčko. A určitě Eco-drive a šetření spotřeby. Mám rád hračičky :-).

 

Dneska jsem se stavil ve městě a díval se na vystavené modely s rádiovým seřizováním a i když tam nebylo nic z mojeho výběru, zkusil jsem si na ruku to nej, co tam měli - AS4050-51E. Podle obrázku bych si je nikdy nevybral, ale na ruce super, moc se mi líbily, váha tak akorát (jsou lehké, ale jsou znát), čitelnost v pohodě... celkově prostě nádhera.

 

Takže ve finále se rozhoduji mezi AS4050-51E a stejnými s modrým ciferníkem - AS4050-51L.

Posted Image

 

Posted Image

 

 

A teď se konečně dostávám k otázkám, nebo spíš prosbám...

1) nevíte/nevšimli jste si, kdy by mohly být ty modré přes víkend k vidění naživo (ideálně Praha/Liberec)?

2) druhou věcí je, kde je koupit... dle rad na fóru jsem kontaktoval webshop newatch.com, majitel je má skladem a je ochoten je poslat. Myslíte, že je natolik solidní, že je možné mu zaplatit předem přes Paypal? Nebo nějaký jiný tip na nákup?

 

Díky moc

Pepa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

.... majitel je má skladem a je ochoten je poslat. Myslíte, že je natolik solidní, že je možné mu zaplatit předem přes Paypal?

Myslím že ano, na fóru zatím jen pozitivní zkušenosti. A kdyby se ti to nelíbilo z newatch přece posílají na dobírku i do Česka nebo už ne?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že ano, na fóru zatím jen pozitivní zkušenosti. A kdyby se ti to nelíbilo z newatch přece posílají na dobírku i do Česka nebo už ne?

 

Vypadá to tak, na negativní reakce jsem zatím nikde nenarazil.

Standardně nabízí i dobírku, ale kvůli restrikci na zasílání Citizenů mimo Španělsko to jde jedině mimo webový shop a platba převodem nebo Paypal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď nebo alespoň přečtení...

Nakonec jsem to vyřešil na http://www.crazy-time.it/, i když i tady v Čechách se lze dostat na dost podobnou cenu.

Hodinky jsou objednané, tak snad v pořádku dorazí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

líběj se mi tyhle hodinky,cena je víc než dobrá http://www.newatch.c...roducts_id/4433

to je cena bez dph a pošty,rozumím tomu dobře?

 

 

Rozumíš tomu dobře. Naházej si to do košíku, vyber dopravu a máš koncovou cenu cenu pro Tebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...