Přejít na obsah

Bulova Accutron Astronaut


organic

Doporučené příspěvky

Mě dával ladičky dohromady člověk z Liberce, ale v tomhle případě mám pocit, že není nefunkční jako nefunkční. Můj tip je vyber si raději nějaké funkční, protože tenhle strojek je hodně citlivý a už dlouho se nevyrábí. Opravit se dá všechno, ale aby to nebylo nakonec v součtu dražší, než si vybrat kousek, který bez zásahu zní krásným plynulým jednočárkovaným "f" Posted Image

Upraveno uživatelem M916
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

No tož jsem poslal SZ s radou :)

 

Na Accutronech většinou odcházel věc zvaná "index wheel" lapidárně řečeno to tam má funkci krokového kola... Nebo můžou bejt spálený nějaký tranzistory tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych koupit Bulova Astronaut z ebaye.

 

Jsou nefunkcni, opravi to nekdo u nas nebo v okoli? Diky za tip

 

O ladičkových hodinkách něco vím a na základě svých zkušeností bych nešel do nefunkčních hodinek. Raději si počkej až se bude nabízet něco funkčního. Na americké EBAY je výběr velmi dobrý a zatím za relativně příznivé ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, víte to nebo nevíte, já vyhrál tady v soutěži taky ladičkové hodinky Longines Ultronic a taky nejdou..sponzorovi soutěže spadly asi z jednoho metru na dřevěnou podlahu. Na kolik by mohla přibližně taková oprava vyjít, jestli by za tu cenu nebyly třeba nějaké mechaniky.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Kluci, víte to nebo nevíte, já vyhrál tady v soutěži taky ladičkové hodinky Longines Ultronic a taky nejdou..sponzorovi soutěže spadly asi z jednoho metru na dřevěnou podlahu. Na kolik by mohla přibližně taková oprava vyjít, jestli by za tu cenu nebyly třeba nějaké mechaniky.. :)

 

tu na těch stránkách si najdi email:

 

http://www.electric-watches.co.uk/

 

Tenhle člověk ti je dá dohromady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...