Přejít na obsah

Damasko DK10, DK11 Si


Návštěvník Alda

Doporučené příspěvky

Návštěvník Alda

Tak na stránkách Damasko je nový kalibr již v prodeji. Cena jak jsem již kdesi napsal 2990 EURO. Dále jsou v nabídce všechny současné modely také s černou úpravou pouzdra DAMEST, jejíž tvrdost je 2500 HV. Skládá se ze tří vrstev přičemž jako základ je opět ICE HARDENED ocel o tvrdosti 740 HV. Takže se nejedná o žádnou skořápku a i při své tvrdosti 2500 HV, se podařilo odstranit nevýhody povrchových vrstev ostatních výrobců, kteří provedou tvrdou povrchovku na měkkou ocel 316L, kde při pádu či nárazu hrozí její deformace a tudíž i poškození tvrdé povrchové vrsty.

Dále se můžete mrknout na nový systém natahování, samozřejmě taktéž bez oleje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je to povlak 2500 HV na oceli 740 HV tak se jedna o skorapku. Osobne bych do toho nikdy nesel a zustal u jejich proste, priznane, v ledu kalene oceli. Jinak kalibr dobry, skoda, ze ty hodinky nemaji, jako spravne pilotky, aspon 43, 44 mm. To bych do DA46 asi sel.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Case ma 40, luneta necelych 42. To je pro me budouci pilotky malo. Jinak prdacke hodinky, o tom zadna. Zadny PR clanek o nejlepsi vrstve na celem, celickem svete nezmeni fakt, ze se jedna o 8,5 mikronu tenkou, tvrdou vrstvu na mekcim podkladu. Jako vsechny ostatni PVD vrstvy. Tvrdost zakladniho materialu je mozna vyssi, ale princip je stejny.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.tourbywatches.com/shop/article_85/Tourby-Big-Aviator-CS.html?shop_param=cid%3D236%26aid%3D85%26

 

s diamantovou korunkou. Skoda, ze takovou specifikaci B-ecek nedela Stowa, nebo Laco. Vecna skoda. BP by me taky uspokojily, ale ta cena je mimo oblast mych prijmu.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Hasňa: přesně tyhle Tourby mě nedávno zaujaly, když jsem hledal Big Piloty "pro chudé". Jediná výtka by byla k té zelené luminiscenci, bílá by se mi líbila mnohem víc. Ale máš pravdu, kdyby je dělala Stowa, byla by tam určitá historie. Tourby, to zní šíleně. Ještě, že ten číselník je čistý.

 

To Alda: Mají ty nová DK10/11 úplně stejné pouzdro jako DA36/37, čili 40 mm, s lunetou 41,8 ? Nikde jsem to nedohledal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník YPO

Jj, vím o tom. Jinak pro všechny kdo maj zájem, na stránkách Damasko doporučuji mrknout do záložky "VERKAUF" a mrknout na druhý chlívek. ;)

 

je to lempl línej, neschopnej žádné agitace :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po letech...

Velmi pekne. Biele cifernik vobec nemusim, ale napriklad Damasko ich vie spravit naozaj dobre (aj Nomos).

Je pravdou,ze na DA47 jsem na ten cifr vejral velmi casto,nenasel jsem tam ani pod lupou,coz normalne nedelam,jedinou chybu,pretazenou/nedotazenou linku,nic podobnyho.S tou lunetou by se dalo rezat drivi,jak je precizne udelana,ostra jako prase.Velikost idealni.A prodal jsem je:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite a ne jen cerna a zase cerna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...