Přejít na obsah

Fotka

Zeno Pilot super oversized 55 mm na Chrono24.com

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 aukroprim

aukroprim

Začátečník

• Members
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 30.červenec.2010 - 12:10

Ahoj, na www.chrono24.com jsem objevil nové Zeno Pilot super oversized 55 mm za 500,-Euro (Belgie), což je myslím při dnešním kurzu slušná nabídka. Napsal jsem prodejci ohledně původu hodinek atd...odpověděl vcelku rychle, že jsou hodinky z jeho sbírky (nové?), není dealerem hodinek a jeho web je www.zeno-watch.ch. Takže slušný guláš nesourodých informací, ale může to být způsobeno i angličtinou. Nemáte někdo zkušenost s tímto prodejcem?
URL nabídky je
http://www.chrono24.com/cz/search/index.htm?showid=1495006&dosearch=1&searchexplain=1&SEARCH_ADTYPE_ID=U&SEARCH_BRAND_ID=266&SORTORDER=1&numresults=56

Děkuji

#2 jankoxxx

jankoxxx

Insane

• Member_50
  • 8 191 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Kys Chewche

Publikováno 30.červenec.2010 - 12:15

Ahoj, na www.chrono24.com jsem objevil nové Zeno Pilot super oversized 55 mm za 500,-Euro (Belgie), což je myslím při dnešním kurzu slušná nabídka. Napsal jsem prodejci ohledně původu hodinek atd...odpověděl vcelku rychle, že jsou hodinky z jeho sbírky (nové?), není dealerem hodinek a jeho web je www.zeno-watch.ch. Takže slušný guláš nesourodých informací, ale může to být způsobeno i angličtinou. Nemáte někdo zkušenost s tímto prodejcem?
URL nabídky je
http://www.chrono24.com/cz/search/index.htm?showid=1495006&dosearch=1&searchexplain=1&SEARCH_ADTYPE_ID=U&SEARCH_BRAND_ID=266&SORTORDER=1&numresults=56

Děkuji

predajcu sice nepoznam ale kedze zije v belgicku tak by mohol hovorit po flamsky. ak by ti napisal nieco surode v tom jazyku kludne ti to prelozim.

Omega Speedmaster PRO

Glycine Airman Vintage V

Glycine Airman Vintage One

Lanco do vrecka

Moje remene: www.watchstrapheaven.com

watchstrapheaven@gmail.com

Instagram
Chronomag foto

"If you're really going to kill yourself, can I have your watch?" ( – Psychologist Ernst Boyer to a patient threatening self-annihilation, session after session.)

#3 aukroprim

aukroprim

Začátečník

• Members
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 30.červenec.2010 - 12:31

Díky, zkusím to navrhnout :)