Přejít na obsah

POLICEJNÍ HODINKY


realcop

Doporučené příspěvky

Nevím nevím, ale opravdu český policista je tu jenom jeden. NIC, než primky se pro ně totiž nehodí. To nosit ani nemůžou. :) Ty asijský módní zálesácko vojenský hnusy jsou tak pro nevyzrálý chlapce, co si hrajou na anakina a po nocích bouraj do kolegů. Piloti vrtulníků jsou o dost dál, je hnedka poznat, že jsou študovaný a něco dovedou. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Re ricious: Ty hodinky musím mít prostě musím.

 

 

Re cigi: No no no. Oni ti chlapci byli celí říční dopadnout pachatele a rozhodně jim nešlo o tom hrát si na závodníky. To, že nejsou prachy na řidičský výcvik a posadí 20ti leté kluky za volat, když se jim ještě kouří z řidičáku od tiskařského lisu, to je věc druhá. A veř nebo ne, ti kluci si to za nehodu škaredě odskáčou. Je mi líto, protože velkou část viny nese management a jeho neochota investovat do řidičského výcviku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

velkou část viny nese management a jeho neochota investovat

 

Tohle je obecná pravda. Vyprávěl mi kamarád státní zástupce, když byl ještě vyšetřovatel, jak chodil měsíčně střílet, ale ani jednou nebyl na školení forenzního interview.

Hádejte 2x, co běžný vyšetřovatel v praxi používá víc... jestli výslechy nebo střelbu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slíbené "fotky" policejních hodinek - Justex Swiss Made (?), cena cca 2k včetně vyclení. Nejvíc mne překvapil kvalitní dřevěný box a příznivý poměr kvalita/cena u hodinek na zakázku. Úrověň fotek tradičně strašná - foceno na chodbě krizového štábu...

 

První co mě napadlo - skoro není poznat kolik je hodin (bílý ciferník, bílé ručky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa, neskočím já si taky na krizový štáb vomrknout ňakou tu časomíru ?? :D Pěkně v krabičce - to už tam máte na chodbě vystavený i odměny za zásluhy, ricous ?? Je dobře, že se v krizi najde čas na koníčky, to značí značnou psychickou odolnost, těch pár vteřin, co trvá vyfocení je fajn odreagování a motivace ( i když ta hlavní je samozřejmě pomáhat a chránit).

 

Ale bohužel, ty hodinky vypadají fakt špatně, po všech stránkách, asi nejhoší je šipka na východ uražená datumkou a vůbec matoucí osmicípá růžice se pere s dvanácti indexy - jak již řečeno, to se nepovedlo. O to víc vyniká perfektní práce primu, co ji mám zrovinky na ruce :D Avšak ni pomáhám natož chráním ..... nebojte.

 

K řidičskému umění policistů - výcvik je nejdůležitější, a vskutku, zejména, najíždějí-li hoši a dívky ožralí na benešovskou rychlospojku, je výcvik zjevně nedostatečný. Ale v bojových uměních se vyznají, alspoň podle médií, mnohem líp - díky výcviku vedenému členem fora nepochybně a neváhají si s kolegy na té dálnici hnedka zatrénovat. :D

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ciqi: kolega za PČR mi je tam na mou prosbu jen přivezl ukázat a já rychle cvakl. Akce zhruba na tři minuty. Jinak se samozřejmě věnujeme záchraně a ochraně lidí + majetku, i když má možná někdo jiné mínění...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ciqi: kolega za PČR mi je tam na mou prosbu jen přivezl ukázat a já rychle cvakl. Akce zhruba na tři minuty. Jinak se samozřejmě věnujeme záchraně a ochraně lidí + majetku, i když má možná někdo jiné mínění...

 

 

Vždyť to píšu, chlape, že to tak má být !! Jen se věnujte, je to potřeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Re Filo_Boxer a Cigi

 

Pánové možná máte pravdu a ty hodinky jsou nepřehledné a všechno se na nich bije a je to dle vás vrchol nevkusu. Ono ale spíše jde o to co představují a kdo je nosí, než to jestli se cípy znaku bijí s indexy.

 

Taky bych mohl říct že nože typu Carambit, jsou hnusné vypadají jako paznecht a na h...o se drží. Ale vím, že třeba ONisan by mi oponoval a řekl by že jsou krásné a účelné. Protože pánové, ono jde především o to, co ta věc simbolizuje.

 

Většina z vás se ztotožnila s motem: Že hodinky především reprezentují majitele a mají ukazovat na jeho osobnost a osobitý styl. A já sem prostě polda a nestydím se za to. A ty hodinky jsou prostě krásne a komu se to nelíbí ať mi políbí :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Kibiho:

 

Tak moje G- Shocky bude možnost nafotit v Praze příští čtvrtek nebo pátek. Pokud zajedeš za mnou do práce, můžeme na fotky naaranžovat super policejní pozadí. Viděl bych to na pistoli odznak služební košili nebo rukávový znak policie, jak budeš chtít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Re Filo_Boxer a Cigi

 

Pánové možná máte pravdu a ty hodinky jsou nepřehledné a všechno se na nich bije a je to dle vás vrchol nevkusu. Ono ale spíše jde o to co představují a kdo je nosí, než to jestli se cípy znaku bijí s indexy.

 

Taky bych mohl říct že nože typu Carambit, jsou hnusné vypadají jako paznecht a na h...o se drží. Ale vím, že třeba ONisan by mi oponoval a řekl by že jsou krásné a účelné. Protože pánové, ono jde především o to, co ta věc simbolizuje.

 

Většina z vás se ztotožnila s motem: Že hodinky především reprezentují majitele a mají ukazovat na jeho osobnost a osobitý styl. A já sem prostě polda a nestydím se za to. A ty hodinky jsou prostě krásne a komu se to nelíbí ať mi políbí :P

 

Člověče, s tím nesouhlasím :) kerambity a motýlky a podobný věci nemám rád a s hodinkama? Tam mám základní požadavky podle důležitosti : 1) čitelnost 2) spolehlivost / odolnost 3) musí mít legendu...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby chtěl nějaký (nejlépe) příslušník mnou avizované "cajtské" Justex http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/30918-policejni-hodinky/page__view__findpost__p__462105 , může je mít za 2.100,- Kč včetně pošty. Jsou ouplně nové, nenošené. Původní zájemce je momentálně "bez střeliva" a doma by se mi na ně prášilo. A omlouvám se, že to nedávám do sekce Prodej - přeci jen je trochen specifický...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...