Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

2dda92ee073cc6b9f02526d5412e68fd.jpg

 

Na dalnici je to delo, ale ovladani des bes...v Audi vsechno trefim intuitivne na poprve. Tady jsem po hodine jizdy nasel ostrikovac, tempomat si porad dela co chce a furt to brzdi a stezuje si am neco...k tomu ta rucka teploty nekde v riti ztracena mezi 80 a 120 :/ Hnus velebnosti, kde udelali soudruzi z NDR chybu?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

nenahráli ti ovladače do hlavy :) To chce čas a zvykneš si. Jak bych slyšel někoho, kdo přechází z androidu na ios :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nenahráli ti ovladače do hlavy :) To chce čas a zvykneš si. Jak bych slyšel někoho, kdo přechází z androidu na ios :)

Aspon uz to nehazu na neutral pokazde, kdyz chci pustit sterace ;) nastesti s tim jezdim jen obcas v praci, ale abych nebyl skarohlid, pohodlne to fakt je a jede to pekne!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za poslední měsíc jsem (z donucení) vyzkoušel pár aut z firemní/půjčovné flotily.

 

Mondeo 2017 skoro fplné jsem musel pod tlakem nástupu vyšší šajby vrátit. Podle mě je to auto naprosto ideální služebák.

Hjondé i30 2018. Víceméně základ, tříválec myslim kolem 88kW, manuál. Pro delší přesuny naprostá pohroma. K tomu to debilní tmavě-modré podsvícení. Na stokiláků to bralo víc jak můj 260-koňový dýzl. Vráceno za týden.

Opel Zafira 2016. Slušná výbava, dvoulitr diesel, automat. Auto celkem ok, ale hoši ? takhle nepohodlný sedačky snažící se mi v oblasti beder vyhloubit do zad brázdu, jsem neviděl. Snaha byla, ale todle fuckt nešlo. Vráceno po 300 najetých km dneska.

Opel Astra 2017. Naprosto plná výbava. Vyzvedávám v pondělí. To be continued...

 

Každopádně sem kua rád ze prachy (v minulosti, aji aj všecky budoucí) investované do soukromého bawce. To je tak skvělé, pohodlné a řidičsky zajímavé auto... Nic no, asi sem vlastně ničim nepřispěl. Tak aspoň fajn pátek ;)

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...k tomu ta rucka teploty nekde v riti ztracena mezi 80 a 120 :/

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jo! Nevycentrovana rucka teplomeru je nejvetsi peklo na svete, protoze pritahuje oko a hlavne na ni civis furt! Nesnasim to uplne stejne :) Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maxeli, to musíš šéfovi velmi blahosklonně a s trpným úsměvem nabídnout, že pokud jsou tak ubozí, že nemají nic slušnýho na ježdění, budeš se vozit svým vlastním vozem. Přeci nenecháš firmu v nouzi, dobrák od kosti. Pak si dáš do nákladů 15 kč na kilák a tu vyšší šajbu jebne, až mu to zapíchneš vedle Mondea :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je tam velkej únik z měchu a i tak se to dafouká, tak nejezdi nikam daleko, jinak popravíš kompresor. Bude furt dofoukávat. Mně se to zvednout ani na parkovišti po příchodu nechtělo a mechanik mi s tim zakázal jet. Volal jsem odtahovku z povinnýho a oprava do pár hodin hotová. Pokud jsi z Prahy, můžu předat kontakt. Fakt MB umí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A za jak dlouho to takhle padne?

To zatím nevím. Nicméně se to stalo přes noc. Večer jsem auto zaparkoval bez sebemenšího náznaku problému. Druhý den to bylo spadlé.. Zítra je pondělí, takže to budu aktivně řešit. Ale mám dojem, že se výměně měchu nevyhnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se začne srát vzduchovej podvozek u Mercedesu nebo Audi, tak je to peklo. Řešil jsem to u Q7 a bylo to za pumelenici, protože mi řekli, že na různý repasy se mám vykašlat, tak to šlo samo přičemž to začalo dvackou do zadního pravého a skončilo po opravách za kilo v bazaru. Q7 mě v moderních autech festove vyškolila a nedělám si iluze, že u Medvěda to bude lepčí. Ale i tak mám tyhle dizajnovy eskapády typu R nebo CLS rad páč si to s ničím nespleteš.

Upraveno uživatelem BlackPanter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...