Přejít na obsah

Fotka
* * * - - 41 Hlasů

Kdo čím jezdí

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
35402 odpovědí na toto téma

#35401 Bert

Bert

MegaXXLzávislák

• Root Admin
  • 6 173 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno Včera, 18:17

Posledni dobou se tu povoluje spousta veci a utahuje se jinde ;)

Hele, fakt už jsem unavenej z desítek chytráků, z nichž si každý přeje něco jiného. Když se ti tu nelíbí, tak vypadni, a hlavně: odpusť si blbý kecy. A nebo mi napiš SZ, kde budeš více konkrétní.

Typický PRIMitiv, a proto mi dělají upřímnou radost Ladičky, Orlíky, Spartaky, 97-čky, 96-ky, Diplomaty,Eleganty, Traktory, všemožné Sporty, Bauhausy, Hindy, Linee a dalších několik kusů všemožné havěti, jako třeba Piaget, Rolex, Panerai, Omega, či Perrelet .....

#35402 Bells

Bells

Live simply

• Member_50
  • 4 393 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha, Surfers Paradise
  • Fanoušek značky:Alpina, Magrette, Omega...

Publikováno Včera, 20:48

Berte ty jsi poslední dobou jak žiletka, kdybys raději něco udělal s tím forem, pak by si možná lidi ani tolik nestěžovali. Vem si jak to tu vypadalo, než se toho Patrik zbavil, pak svitla naděje, že s tím fakt někdo něco udělá, tys byl i na začátku plný elánu a jak to dopadlo.. :( vlákno s vylepšeními, kde si člověk přečtě něco o programátorech, ale kde nic tu nic, není to škoda? Čekal bych, že jsi to forum nekupoval jen tak z rozmaru. 

tumblr_o8ebyzdFmk1tddy8wo1_500.jpg
        Mé fotovlákno "Magrette Regattare Tiki & Australia Story", které už není jen o Magretkách
tumblr_pj5oirS3171tddy8wo1_500.jpg

#35403 Bert

Bert

MegaXXLzávislák

• Root Admin
  • 6 173 příspěvků(y)

Publikováno Včera, 21:20

Už jede virtuální web na nové (aktuální) platformě.

Typický PRIMitiv, a proto mi dělají upřímnou radost Ladičky, Orlíky, Spartaky, 97-čky, 96-ky, Diplomaty,Eleganty, Traktory, všemožné Sporty, Bauhausy, Hindy, Linee a dalších několik kusů všemožné havěti, jako třeba Piaget, Rolex, Panerai, Omega, či Perrelet .....