Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Dneska jsem měl svoje auto na servisu, taxem dostal náhradního Sviště hybridního...

 

Motor: Jede to fajne, 82kW + elektromotor na 1t auto stačí s přehledem. Jednička bohužel ultrakrátká, zbytek OK, šestka tam ale chybí, ve 130km/h to sice točí jen 3t otáček, ve 160 hluk už rve uši a víc jsem měl strach... Ani mi nepřišlo, že z 0 na 100 to trvá cca 10s... Na takový ty rekuperace a tak se mě neptejte, zelené spíš ubývalo...Spotřeba kolem 6L/100km.

Podvozek: motokára, ale jen na dobré cestě... na trojce cestě s výmolama chodí tlumiče nadoraz a p*del je, že jak se kola rozkmitají, tak to přestane brzdit... poprvé to bylo fakt překvapení, pak s tím člověk už počítá...

Interiér: prostě Japonec, jsem na to zvyklej. Všecko ale tvrdý. Kufr tak asi 250L, na nákup. Za mě už by si nikdo nesedl, sedačky s úzkým sedákem, náznaky bočního vedení byly, volant štelovatelnej ve 2osách, klima jednozóna. Displej velikej a bylo tam všecko, audio slušnej zvuk. Chvilku jsem si přišel jak v normálním autě, pak jsem ale pustil stěrače, to byl komický rozměr a pohyb...

Závěr: a teď to přijde - za skoro 400t v ceníkovce, ani smykem! Cena to zabíjí... Jinak na půjčení to byla sranda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Neveril bych, ze to nekdy nekdy reknu, ale musim uznat (pominu-li, ze uz auta nikdy nebudou takova, jako drive...), ze jsem mile prekvapen "zabozroutem", ktereho prave mame na osm dnu z pujcovny.

Peugeot 3008, 1.5HDI, 96kW MAN.

Prijemny vysoky posez a vyhled (az na vnitrni zpetne zrcatko), vyborne sedacky, prijemny siroky interier, velmi intuitivni, prehledny a dobre umisteni navigacni system, kaplicka se vsemi dulezitymi informacemi, zavazadelnik na 4 kufry plus nejake drobnosti. Ano, vykon by mohl byt vyssi, ale neprijeli jsme sem zavodit, ale kochat se :-)

Zatim mame najezd nejakych 500km, spotreba cca 5,5l ve ctyrech dospelych a nejakou bagazi.

Jo, je to docela fajn...

post-8128-0-28950500-1530396693_thumb.jpg

post-8128-0-19012300-1530396705_thumb.jpg

post-8128-0-81978100-1530396714_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, s tema novyma 3008 a 5008 hodne Peugeotu stoupl prodej.

Ta 3008 je fajn a s automatem jeste lepsi.

Ted se ceka na podzim na novou 508 a citroen c5 aircross s hydraulickyma dorazama, co ma ted nove mensi c3. A nova 308 sw s 8stupnovym automatem a 610l kufrem? Bral bych ji hned nez treba oktavku co ma kazdej. Jo, francouzi zacli valet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna vcera jsem si vazne rikal, ze bych si tu 3008 vzal namisto me soucasne sluzebni V60, ktera je v cenikovce skoro vo pul mega vejs. Je to opravdu mile prekvapeni a vsem, kdo hledaji typove takove auto doporucuji vzit pazouta do uvahy. Ten posez (a nejen to) je fakt prijemnej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejmenší 2008 je taky bezvadná, baví mě v ní poskakovat, ty interiéry mají opravdu vymazlený. A ona jako ta 1.2 benzín docela i upaluje když se jede dál, spotřeba okolo sedmi. 9500 najeto, žádný problém, říkám za ty prachy, nekup to :-)

post-364-0-26919400-1530436209_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...