Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

kupil som si cierny LS, ale nestiham fotit, tak aspon ten predchadzajuci, ten bol cerveny a predlzeny, cukrikovy.

 

tak dnes som isiel okolo toho miesta, tak som dal foto. aj som ho umyl, bo bol spinavy. co je tak asi 4h po umyti..

 

Takový ošklivý chlap a takové krásné auto :sad01_anim:  :D  :cheers:

 

tak aspon nieco, nie? :)

 

Ty si iný prípad. Nič menšie by sa pod tebou ani nepohlo. Leda dole kopcom.

 

ale pohlo, ale ked ja trpim klaustrofobiou  :) a odporom k nafte.. i ked, bol som jazdit novy mercedes inline 6 v tom ich stvordverovom kupe a dost som cumel.. az na to jak to bolo prepchate elektronikou, to je humac, ale ten motor bol dost fajny. by som v zivote nepovedal ze to raz poviem o dizli.

post-4112-0-81900200-1537382213_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3.5l V6 je v hybridnom RX  :)

 

posledne LS ma 3.5l V6, hybrid ma k tomu este baterky. Cielene som hladal tuto predfaceliftovu 4.generaciu, bolo v tom najlepsie audio zo vsetkych verzii (neskor montovali slabse zosilnovace), technicky je to to iste az do 2017, len to neskor dostalo facelift, modernejsi infotainment, novu masku a novy interier. Takze cena je zlomok, technika generacne ta ista ako v dvojrocnom aute. Navyse tato 4.generacia je podla mna uplne nadcasovy dizajn, ma to uz japonsky rukopis, je to pozitivne LS ale este bez extremov, jednoducho stale je to pekne auto. Takze som hladal viac nez rok, az som nasiel deduska v Rakusku co mu take velke auto bolo na obtiaz a ten mi to predal.. hotovo.

 

+ chcem si uzit V8 kym ma to bavi a eurohujeri to uplne nezakazu..

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som tomu uz prisiel na chut, je to hlavne tym ako to posobi nazivo a ten interier, na to sa pozeras cely cas, a ten je top top. No, otazka je, co na to dnesne LS povieme o 10 rokov, ze.. Ono, pacili sa mi aj banglove zrudnosti, aj VelSatis ked ho vydali a dnes.. kto sa k tomu prizna :). Zato taky Avantime, to je vec. Dodnes lutujem ze som ho nekupil. Asi najporuchovejsi R vsetkych cias, no ale ked ju milujes, nie je co riesit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem doma :-) VelSatis i Aventime souhlas, měl jsem "Renault období" a nebylo to vůbec zlé (R25, Safran biturbo,Espace). Bohužel výše jmenovaný jsem propásl, ale aspoň vyzkoušel :-)

U Lexe se mi líbí v LS poslední 400ka (že jsem ji nevzal, když byla krásná na prodej, mě štve doteď). A pak druhý fclft 600h a moźná i ten poslední fclft. 430ka mě nebere, jezdil jsem s ní a nějak to nebylo ono.

RXa jsem taky měl, bohužel kvalitou mě přijde 400h lepší než 450h. V posledním RX, stejně jako v LS, jsem nejel (neřídil), ale zvenku se mi už líbí. Chtělo to trochu času, ale to mám u jpncar často.

Upraveno uživatelem DavidLC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle LS je parádní. Sháněl jsem ho taky, ale chtěl verzi bez baterek, tj LS 460, z podobnýho důvodu - užít si ještě V8 dokud to jde. Nakonec mi cestu zkřížil GS430, nabídka, která se nedala odmítnout;). No a teď jsem už třičtvrtě roku zatraceně spokojenej, co se auta týká...

post-7874-0-18730300-1537422781_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle LS je parádní. Sháněl jsem ho taky, ale chtěl verzi bez baterek, tj LS 460, z podobnýho důvodu - užít si ještě V8 dokud to jde. Nakonec mi cestu zkřížil GS430, nabídka, která se nedala odmítnout;). No a teď jsem už třičtvrtě roku zatraceně spokojenej, co se auta týká...

Pekne. Toto bol moj prvy Lexus, GS300, v bielej perletovej metalize.. trochu som sa v tom krcil ale inac velmi elegantne auto. Dal som v nom tusim 120.000km stylom GOT (Gasoline - Oil - Tyres) potom som ho dal manzelke. Tej sa to pacilo zo vsetkych veljych aut co mala najviac. Vedela na tom jazdit za 7l :-)

 

Tie GSa su relativne za hubicku, ak dobre trafis je to fakt kauf roka. Ta generacia co prisla potom je ma super sedenie, ale limuziny tejto triedy prepadaju a ten downsizing tomu tiez nepomaha. Ale GS F, to je krasa. Ked ma chyti druha puberta tak si jedno "poridim" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to "zdegradujeme" velkostou pekne od LS-GS-IS. Tiez som nastupil na japonsky vlak pred polrokom a zatial top spokojnost. K tomu LS-u snad raz dospejem, zatial mi taky parnik netreba :)

 

attachicon.gifIMG_5004.jpg

jaaj, tak to je peknej skok z toho citrona :) jakej v tom mas motor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...