Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Rodkopf:

350Z je na muj vkus hodne tezke a ma spoustu bolistek, ktere se projevi snad u kazdeho - cvakajici loziska vzadu, prevodovka, vydrz spojky, audio system atd. Navic jeho vykon neni v dnesni dobe nic zavratneho a ma nizky kroutak, takze to neni na zavodeni na krizovatkach :) Na druhou stranu ma docela pekny zvuk i bez vymeny vyfuku a bokem napred jde celkem ochotne. S obema jsem jezdil i na snehu a to byla velka zabava.

S STi jsem zatim nic nenajezdil. Kdyz jsem ho koupil, tak melo predni i zadni kotouce total k.o., takze jsem ho rovnou odvezl na servis, kde je v planu udelat komplet brzdy, geometrii, vymenit dily na podvozku (neco tam boucha), olej (motor+diff), filtry a rozvody. V tydnu by snad melo byt hotove, takze teprve uvidim. Oproti starsim STi mi tohle uz prijde hodne civilizovane a odhlucnene. Lepsi pocit sportovniho auta by urcite dodaly i ty priplatkove sedacky Recaro, ktere ten muj kus nema. Na ovladani je to prijemny a zatah taky fajn, kdyz se to podrzi pod krkem. Ale kvuli tem brzdam jsem to radsi nikde moc netestoval, protoze to vubec nebrzdilo.

Ted si jenom preju, aby zacalo co nejdrive snezit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Nevíte někdo, jestli se dá ?softwarově? nastavit svícení zadních lamp zároveň s denním svícením u faceliftovaneho golfu 7 s halogenovými světly?

Neviem presne pre tento golf, ale u koncernu sa to vacsinou nastavuje zmenou lokality, severske krajiny to maju inak ako zvysok sveta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rodkopf:

350Z je na muj vkus hodne tezke a ma spoustu bolistek, ktere se projevi snad u kazdeho - cvakajici loziska vzadu, prevodovka, vydrz spojky, audio system atd. Navic jeho vykon neni v dnesni dobe nic zavratneho a ma nizky kroutak, takze to neni na zavodeni na krizovatkach :) Na druhou stranu ma docela pekny zvuk i bez vymeny vyfuku a bokem napred jde celkem ochotne. S obema jsem jezdil i na snehu a to byla velka zabava.

S STi jsem zatim nic nenajezdil. Kdyz jsem ho koupil, tak melo predni i zadni kotouce total k.o., takze jsem ho rovnou odvezl na servis, kde je v planu udelat komplet brzdy, geometrii, vymenit dily na podvozku (neco tam boucha), olej (motor+diff), filtry a rozvody. V tydnu by snad melo byt hotove, takze teprve uvidim. Oproti starsim STi mi tohle uz prijde hodne civilizovane a odhlucnene. Lepsi pocit sportovniho auta by urcite dodaly i ty priplatkove sedacky Recaro, ktere ten muj kus nema. Na ovladani je to prijemny a zatah taky fajn, kdyz se to podrzi pod krkem. Ale kvuli tem brzdam jsem to radsi nikde moc netestoval, protoze to vubec nebrzdilo.

Ted si jenom preju, aby zacalo co nejdrive snezit :)

 

Diky pane, od tech Ztek bych cekal vice, protoze to je fakt hezke auto, kor v te oranzove. Pak poreferuj az napadne. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rodkopf: Mozna to hodnoceni vyznelo prehnane kriticky. Ono je to pro to auto totiz tezky. Obe moje Zetka byly z prvni generace, ktera mela papirove 280 koni. Dneska je to 14 let stary auto a tenhle vykon ti nabidne kdejakej hothatch, nebo limuzina se silnejsim dieselem. Tzn. ze z vykonu se neposadis na zadek. Jinak to byla auta, ktera jsem mel moc rad, a vzdycky bych se sel radsi projet Zetkem nez stejne vykonnou limuzinou. To je jasny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo, jestli se dá ?softwarově? nastavit svícení zadních lamp zároveň s denním svícením u faceliftovaneho golfu 7 s halogenovými světly?

 

Asi odpověď k ničemu, protože mám předfacelift a xenony, ale nechal jsem si zadní rozsvítit spolu s dalšími drobnostmi minulý týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi odpověď k ničemu, protože mám předfacelift a xenony, ale nechal jsem si zadní rozsvítit spolu s dalšími drobnostmi minulý týden.

Včera jsem byl měnit olej u AD, ale neměli tam při sobotě elektrikáře, aby mi odpověděl, takže se doptám telefonicky nebo mailem přímo u AD, chtěl jsem to právě udělat při jednom, když jsem tam byl už měnit olej....takhle to nechám na další pravidelný servis, jen kvůli světlům se mi tam nechce. Co jsem tak průběžně načetl, tak by to mělo jít.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...