Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

m.n: prosim? Ono to je nekde dany ze maji byt vsechny pneu stejne? To jsi malinko přestřelil ne? :)

Navic vzadu jsou jinak široke nez vepředu.

Je jasne že pneu je základ všeho proto nechci uspechat a koupit neco špatne.

 

Majitel prede mnou mel (ma) na predku nejake Yokahomy či co a vzadu Pilot Sport 4.

 

Pavle a to je plnohodnotna guma nebo se dodáva s 5mm vzorkem?

Upraveno uživatelem laskajefajn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bells: jj, jeste mas chvili cas :) Dily na podvozek totiz prisly az v pondeli, takze se zacalo dnes.

Co se kol tyka, tak tahle jsou original. Jeste se na to davala takova hodnepaprskova bbs (tusim). Pan mel tyhle kola jako zimaky, tak na to bohuzel i vypadaji. Po zime s tim budu nejspis neco delat. Puvodni majitel tam mel tahle kola, na kterych podle meho vypadala lepe. I kdyz by se mi asi vice libily v jine, nez bile barve.

post-4967-0-91753300-1538510704_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

m.n: prosim? Ono to je nekde dany ze maji byt vsechny pneu stejne? To jsi malinko přestřelil ne? :)

Navic vzadu jsou jinak široke nez vepředu.

Je jasne že pneu je základ všeho proto nechci uspechat a koupit neco špatne.

 

Majitel prede mnou mel (ma) na predku nejake Yokahomy či co a vzadu Pilot Sport 4.

 

Pavle a to je plnohodnotna guma nebo se dodáva s 5mm vzorkem?

 

Ne, nepřestřelil jsem nic, rozdílné pneu na nápravách je imho pičovina jak vrata a mění chování auta, takové jsou moje zkušenosti. Ale vlastně si dělej co chceš...

Upraveno uživatelem m.n.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono to vadí, pokud je mezi nápravami velký rozdíl, pokud jsou podobných vlastností, tak to snad není problém. Ono už to, že jsou rozdílně široké a někdy i velké dělá rozdíl, i kdyby to byl jinak stejný model.

 

Jinak ještě lepší, než PS4s jsou PS Cup2, teď je jezdím a super, ač asi trošku horší jsou na mokru a asi v chladnějším počasí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Mám PS4S na 911 a je to úplně jiná liga, než cokoli, co jsem zatím zkusil. Relativně měkká bočnice, ale krásně čitelná, guma se velmi rychle ohřeje a fakt funguje skvěle.

Souhlas, ja jsem dal letos na predek Cup2 a tam je ta bocnice daleko tvrdsi. Na bezny jezdeni, kdy to ma fungovat i na vode, tak neni podle me lepsi pneu, nez PS4S. Kdo chce vetsi grip a tvrdsi bocnici, vcetne lepsi reakce na volant, pro toho jsou tady Trofeo R, Cup2, nebo Yokohama AD08R. Vsechny jsou ale za cenu nizsi vydrze, mensiho komfortu, sevrenych pulek na vode a pomalejsiho zahrivani(a studeny nefungujou)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, ja jsem dal letos na predek Cup2 a tam je ta bocnice daleko tvrdsi. Na bezny jezdeni, kdy to ma fungovat i na vode, tak neni podle me lepsi pneu, nez PS4S. Kdo chce vetsi grip a tvrdsi bocnici, vcetne lepsi reakce na volant, pro toho jsou tady Trofeo R, Cup2, nebo Yokohama AD08R. Vsechny jsou ale za cenu nizsi vydrze, mensiho komfortu, sevrenych pulek na vode a pomalejsiho zahrivani(a studeny nefungujou)...

PS4s mají jeden zásadní problém - dostupnost rozměrů. Jsou snad až od 19". Jezdil jsem doteď 18" a přešel kvůli silnicím na 17" a tak nebylo na výběr, CUP2 vyhrál (ač jsem našel článek, že PS4s jsou i v 17", ale nedají se snad koupit). Ale nelituju, ač přiznávám, že ještě se na mokru necítím jistě a taky jak teď klesají teploty, tak se hlídám, ale zatím jsem nezažil zásadní problém. Ještě čekám na pořádný déšť:) Mám je ale jenom na přemotorované předokolce, což taky dělá své.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...