Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

A šípový dezén je lepší pro záběr do kopce? Já tedy vždy letňáky i zimáky vybíral s rovnejma drážkama. Teď poprvé jsem byl donucen k nákupu šípových a zatím teda vidím jen nevýhody - podstatně víc hučí a v zatčkách na nich není úplná jistota. Doufám tedy, že bude alespoň ten záběr ve sněhu lepší, páč jsem se odstěhoval do vyšších poloh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A šípový dezén je lepší pro záběr do kopce? Já tedy vždy letňáky i zimáky vybíral s rovnejma drážkama. Teď poprvé jsem byl donucen k nákupu šípových a zatím teda vidím jen nevýhody - podstatně víc hučí a v zatčkách na nich není úplná jistota. Doufám tedy, že bude alespoň ten záběr ve sněhu lepší, páč jsem se odstěhoval do vyšších poloh.

Šípový vzor je určitě na sněhu lepší než klasika, ale zase když ten sníh/sračky není, tak to poznaš třeba na spotřebě....já mám na léto 18" a zimáky 15" s šípem (michelin alpin 5) a spotřeba je spíše větší na zimních 15", ale když už na dva dny u nás napadne sníh nebo budu každej víkend na horách, tak budu mít jistější záběr.....no a gumy byly v akci, že jo :) :) :)

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šípový vzor je určitě na sněhu lepší než klasika, ale zase když ten sníh/sračky není, tak to poznaš třeba na spotřebě....já mám na léto 18" a zimáky 15" s šípem (michelin alpin 5) a spotřeba je spíše větší na zimních 15", ale když už na dva dny u nás napadne sníh nebo budu každej víkend na horách, tak budu mít jistější záběr.....no a gumy byly v akci, že jo :) :) :)

Ta spotřeba v zimě je samozřejmě taky tím že je zima, ne jen obutím :-)

Že by šíp byl jistější než "obyč" vzorek toť otázka, osobně bych neřekl. Ale jen můj názor a zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešíte a porovnáváte nesrovnatelný. Už jenom poradit někomu gumu, že je vynikající a je s ní člověk strašně spokojenej je doost risk. Myšleno, že když je luxusní třeba zimák 195/65 15 a fakt funguje, tak už to nebude fungovat na mejch 265/55 19 a naopak. Vyvíjej se tady okolo toho strašný teorie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta spotřeba v zimě je samozřejmě taky tím že je zima, ne jen obutím :-)

Že by šíp byl jistější než "obyč" vzorek toť otázka, osobně bych neřekl. Ale jen můj názor a zkušenost.

 

píšu si každý tankování do spritmonitoru, tak uvidíme co to hodí :) vloni goodyear ug 8, letos michelin alpin 6, zatím pocitově mi přijde michelinka hlučnější ale jezsím na tom teprve asi 14 dní, jo a taky jsem po přezutí trhnul rekord ve spotřebě, nová max. hodnota je 5,58 :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešíte a porovnáváte nesrovnatelný. Už jenom poradit někomu gumu, že je vynikající a je s ní člověk strašně spokojenej je doost risk. Myšleno, že když je luxusní třeba zimák 195/65 15 a fakt funguje, tak už to nebude fungovat na mejch 265/55 19 a naopak. Vyvíjej se tady okolo toho strašný teorie...

Jo, v podstatě souhlas, stejný vzorek dopadá jinak v testech různých rozměrů.... Ono to je dokola, kdo dělá testy, atd... teorií nekonečně :) Ale já vycházím z druhů a vzorků, co jsem měl a rozměry upozadím. Popřípadě ve stejných rozměrech. A svůj pohled mám a nikomu necpu, nemusí to fungovat ;)

 

To Honzyk :

Tak držím palce, k tomu jsem se nikdy nedokopal a to, co by hybridní jezdec, jsem na desetiny pes :D u druhého auta mi to lítá o litry a tam je to jedno :D

Upraveno uživatelem DavidLC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zas jí chudinku nemusíš nechávat tak samotnou, to jí klidně stav vedle těch bouráků, tam víc vynikne, než takhle sama.

Však tu všici píšete, že parkujete ty Bawory až co nejdále od Kauflandu, až v poslední řadě parkoviště. No tak jsem se inspiroval. A hned je mi tak nějak líp, s vědomím, že mi to nějaký cyp s elektrovozítkem neobouchá.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...