Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

tak cakaj priehrstia skusenosti s hrotmi, no.. mas kovove a gumene. kovove su nelegalne na asfalte vo vacsine krajin, kde su povolene, tj pouzitie len na suvislom snehu alebo lade. hroty nicia cestu a okrem toho na mokrom asfalte nemaju dobru adheziu /horsiu ako letne pneu/. Gumene hroty netusim. Pokial ides past soby, kup si Nokiany Hakkapelitta a mas najlepsie co existuje. Alebo ti poradia tam kde to je legalne.. v prvom laponskom pneuservise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw, uz je konecne jasno. za definitivnym zmrsenim dizajnu Lexusu stoji emancipacia a kvoty na zenske v riadiacich funkciach. Rozhovor so sefdizajnerkou Lexusu TU, nic sa v nom nedozviete je to sracka pre zensky magazin. Cica ma priezvisko Kako... O tempora o mores..

 

pozor na jazyk ( klavesnici ), at te za to zitra v dnesni gender korektni spolecnosti neukamenuji rtenkami na ulici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Jinak teda hroty jsme měli na kupátku asi 6 let. Bo jsem ho s těma gumama koupil. Tady je sem tam v zimě v noci a ráno problém s mrznoucím deštěm z moře. A to pak kdo nemá hroty, tak do desíti, než to povolí, nejde. Ale jinak jakmile jsem to auto podědil já a začal jezdit delší štreky, na což je to auto vlastně ideální , tak šly hroty pryč. V obecné rovině se neojíždí, takže vydrží léta, na ledu drží, jsou hlučné, do centra Bergenu a dalších měst se platí zvláštní poplatek navíc, v Evropě se na nich může jezdit jenom v Dánsku a Švédsku a to jen s norskou SPZ. Jinak na souvislém sněhu perfektně odemílají tu horní vrstvičku, takže to není uklouzané do ledu a perfektně na tom pak drží i normální zimní gumy. Takže z hrotů profitují v zimních norských horách i ti ostatní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hasňa: A je lepšie mať menej hrotov a mäkšiu zmes, alebo viac hrotov s tým, že na zmesi nezáleží, lebo všade inde okrem ľadu je to tak či tak prúser? To prvé by mohlo byť univerzálnejšie a zvládať aj nejaké to mokro, z môjho laického pohľadu. Ale jazdí sa tu skôr na ľade a zľadovatelom asfalte, snehu je minimum.

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw, uz je konecne jasno. za definitivnym zmrsenim dizajnu Lexusu stoji emancipacia a kvoty na zenske v riadiacich funkciach. Rozhovor so sefdizajnerkou Lexusu TU, nic sa v nom nedozviete je to sracka pre zensky magazin. Cica ma priezvisko Kako... O tempora o mores..

skor ma desi ze ty si zacal citat Elle!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo zkušenost s neorigo couvacíma kamerama? Dost jsme si na to zvykli ve služebáku, ale family wagon (BMw F11) to nemá. Za odhadem dvacku (15k HW + montáž) se mi to ale už líbí míň, tak jsem betelně zagooglil a našel třeba todle:

https://www.parkovaci-kamera.cz/couvaci-kamera-bmw-1-3-5-6-7-x5-x6-r39-e46-e66-e92-e87.html

 

Za necelý dva litry to zní dobře. Možná až moc, tak v tom na tuty bude nějakej háček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud na to má radio přípravu a výstup tak se to automaticky při zařazení zpátečky zobrazí... A elektrika se v kufru vesměs taky najde...

 

Mám v transitu tohle, za 1500 kč, v servisu mi kabel protáhli stropem, elektriku vzali v kabelovým svazku na zadní světla

 

GreenYi DC 12-24V 7" LCD Car Parking Monitor Night Vision CCD IR Backup Camera 4 Pin Video Cable 10M 15M 20M For Bus/Van/Truck

https://s.click.aliexpress.com/e/bYxZl4IH

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějakou obyč čínskou couvací kameru jsem měl na Passatu a byla na pohodu. Jediný co mne vždycky štvalo, že v zimě když bylo hnusně se zapleskala a nebylo přes ní vidět :-) Funguje to jak všichni píšou prostě se to udělá tak, že když zařadíš zpátečku tak se radio přepne na kameru. Tedy pokud máš radio s nějakou obrazovkou, které tuhle funkci podporuje :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...