Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Dnes skončil generál českého hnujdé....to je ten co se nás pokoušel přesvědčit, že kdo nejezdí v hnujdé tak je debil

 

https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/hyundai-vosicky.A190305_100707_automoto_fdv

Znám hodně lidí,kterým Vladík zkujvil život ( taky na tom měli kousek podílu sami, těmi podpisy pod bianco směnkami)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tohle by mohlo konečně znamenat obchodní úspěch pro H .... objektivně ty auta jsou už někde jinde než dřív, design dobrej a moc lidí při koupi se nezeptá kolik stojí servis a ND tak jim to s tou nízkou pořizovací cenou celkem funguje a až bude dobrej marketing, ne že kdo si nekoupí H je idiot ... tak to bude asi i úspěšné :-d

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz je venku "pravy" duvod odvolani toho pana :D

" Na třetím místě vystřídala korejskou značku Hyundai značka Dacia. " - z tiskove zpravy o mezirocnim poklesu prodeju osobnich aut za a podilech jednotlivych znacek na trhu.

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jak se to tu už jednou psalo. Vlastnictví automobilu Hyundai je ve vyšších společenských kruzích považováno za fauxpas :-)

A ty vyssi spolecensky kruhy sou vsichni borci s oktavkama na lyzing a domkem za mestem s hypotekou na tricet let. Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me nejvic bavi, jak mi nekdo porad otira o ksicht moji (sluzebni) i40. Kdyz se totiz vtipalek dozvi, ze to auto neni moje, ale zamestnavatele a ze me jako benefit vozi kamkoliv zadarmo, vetsinou ma posmevacek hned po nalade. Protoze on tu svoji vysnenou octu se svihadlama vzadu, kterou predtim dva roky huntoval nekdo na operaku bude splacet jeste deset let. Netvrsim, ze je i40 nejaky nadauto. Ale tvrdim, ze nejlepsi auto na denni provoz je to sluzebni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me nejvic bavi, jak mi nekdo porad otira o ksicht moji (sluzebni) i40. Kdyz se totiz vtipalek dozvi, ze to auto neni moje, ale zamestnavatele a ze me jako benefit vozi kamkoliv zadarmo, vetsinou ma posmevacek hned po nalade. Protoze on tu svoji vysnenou octu se svihadlama vzadu, kterou predtim dva roky huntoval nekdo na operaku bude splacet jeste deset let. Netvrsim, ze je i40 nejaky nadauto. Ale tvrdim, ze nejlepsi auto na denni provoz je to sluzebni

Tak já mám soukromou už druhou. Nedávno jsem tu první dal na protiúčet a vzal novou. Původní měla najeto přes 300.000 a žádnej zásadní problém s tím nebyl. Za cenu někde kolem 550 tis. mi to přijde fakt dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

A jak ti to sviti? Kdyz se me nekdo pta jaky to je, tak jediny, s cim nejsem spokojenej je vykon svetlometu. Mam teda halogeny, ale ani xenony na predvadecce nebylo buhvi co..

Zkus ?Svit lip?. Vymena cocek a ?zarovek?, mozna parabol a jsi nekde jinde. Pripadne prekopnout na led...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak ti to sviti? Kdyz se me nekdo pta jaky to je, tak jediny, s cim nejsem spokojenej je vykon svetlometu. Mam teda halogeny, ale ani xenony na predvadecce nebylo buhvi co..

Jo jo to je fakt. Taky mám nějaký H7 žárovky. Vyměnil jsem ty původní za nějaké Osram a je to o něco lepší ale furt to není úplně ono.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...