Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Maxeli a ja dneska.  :D

 

Pred barakem mam nove od vcera dalsi hromadu drivi, uz ho nechci ani videt tvl. :)   Jen sem jednu dorazil a srovnal, deda volal vezu klady. 

 

Na bazen jsem mohl jit az od 12, cely tyden skoly soustredeni. Tak jsem vylezl pred dum, dloubal jsem se zamyslene za uchem a pozoroval asi minutu hromadu drivi, jestli se pod mym uprenym pohledem nezmensi. A nic. 

 

Plivnul jsem tim smerem, sel zpatky do grazaze pro cajky a sel si lestit auto.    :D  mam uchylku, je v tech instrumentech strasnej penez ale ja si u toho fakt odpocinu a bavi mne to. 

Skoncil jsem asi za 2,5 hodiny. Pak jsem jeste na chvilku nastartoval motorovku, neco riznul, a v 11,30 se vydal nalestenym vozem plavat. 

Kdyz jsem pak po treninku vylezl ven, zalibne jsem si ho prohlizel, jak se na parkovisti blejska.  :D

Usednul jsem dovnitr do ergo sedacky a hlavou mi prolitlo  "jsi kral!"  :)

Sem picus stejne.  :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=9iRdCWq8pKg

 

post-1144-0-69891700-1559912177_thumb.jpg

post-1144-0-83559800-1559912192_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plivnul jsem tim smerem, sel zpatky do grazaze pro cajky a sel si lestit auto.    :D  mam uchylku, je v tech instrumentech strasnej penez ale ja si u toho fakt odpocinu a bavi mne to. 

Skoncil jsem asi za 2,5 hodiny.

 

Tvl .. ty máš JEN jeden ručník? :)

Za 2,5 hodiny mám nahrubo umytý auto taky :D. Obvykle mi to trvá 6-8 hodin, když dělám celkovej úklid, takže jsi naprosto v klidu :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prej jeden rucnik. Ja to snad dojdu vyfotit. Uterek asi 50, susicich rucniku ktere prikladam 4 kusy.  :D  Dal sem ho tam jen proto, jak v noci prselo, abych stahnul strechu .

 

Utěrky nepočítám, ty jsou dobrý na šmrdlání oken, kol, plastů a gum. Ale pořádně savej ručník, to je nutnost a základ. Čtyři jsou OK, to mi taky na auto vystačí :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsi muj bratr ve zbrani.  :)  Jeste se vede polemika, zda jen prikladat, nebo smrdlat. Take existuje cajk na foukani listi a tim kapky z kapoty odehnat. Nebo a to jsem udelal jak vcera vecer auto peclive umyl a dale lstive vyuzil sily nocniho deste k oplachnuti tvrdsi vody ze studne, takze na karoserii nebyl jediny flek.  :)  

Mne to fakt bavilo, ta udrzba je relax nehoraznej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A znáte ten pocit, když si sednete do úplně čistého auta, rozjedete se a po 300 metrech najedete na silnici, po které jel kropící vůz, aby mohl z prachu a bordelu z nedaleké stavby vyrobit bahno, co vám to zajebe až po střechu..a jinudy není možná?

To mám z minulé soboty..mě málem tekly slzy tvl.

Upraveno uživatelem dawe009
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A znáte ten pocit, když si sednete do úplně čistého auta, rozjedete se a po 300 metrech najedete na silnici, po které jel kropící vůz, aby mohl z prachu a bordelu z nedaleké stavby vyrobit bahno, co vám to zajebe až po střechu..a jinudy není možná?

To mám z minulé soboty..mě málem tekly slzy tvl.

Velmi důvěrně, bohužel...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsi muj bratr ve zbrani.  :)  Jeste se vede polemika, zda jen prikladat, nebo smrdlat. Take existuje cajk na foukani listi a tim kapky z kapoty odehnat. Nebo a to jsem udelal jak vcera vecer auto peclive umyl a dale lstive vyuzil sily nocniho deste k oplachnuti tvrdsi vody ze studne, takze na karoserii nebyl jediny flek.  :)  

Mne to fakt bavilo, ta udrzba je relax nehoraznej. 

 

Fukar na listi jsem pouzival na vyhaneni vody ze spar a mist, kam se blbe leze s rucnikem. Nejlepsi jsou uzky prolisy na narazniku nebo pod vickem nadrze. Pak se rozjedes a vytece ti z toho lehce mastna voda a necha na kastli film. Proto fukar. Jen je potreba ho hlidat, pokud je to obojetnej model (fukar/vysavac), protoze tam muzou bejt zustatky ztvrdlyho listi, aby se neposkrabal lak. Takze pred foukanim fukar prohlidnout :D.

 

Ad rucniky - velky plochy stahovat. Tj. polozit v plose a stahnout ke kraji. Proste vzdycky jen jednim smerem. Pokud voda nechava stopy (vodni kamen, to je previt), tak je to nutnost. Proto je lepsi mit doma bazmek na osmotickou vodu anebo mejt auto destilkou (to ted delam ja :D).

 

Relax je to paradni. Bezne jsem myl 6-7 hodin auto, pak jsem si sed na schody ke dverim, kafe, a cumel jsem na auto, uplne vygumovanej, ale odpocatej :).

 

A znáte ten pocit, když si sednete do úplně čistého auta, rozjedete se a po 300 metrech najedete na silnici, po které jel kropící vůz, aby mohl z prachu a bordelu z nedaleké stavby vyrobit bahno, co vám to zajebe až po střechu..a jinudy není možná?

To mám z minulé soboty..mě málem tekly slzy tvl.

 

Znam, moc dobre, to je o mrtvici. Plus - kdyz jedu nekam se Starenou, tak se snazim i nebrzdit, abych nezasvinil kola prachem :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...