Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

 

Afri todle je takovy zradny, vime hovno kdo tam jak stal pred nim, kdy tam kdo najel, ne? Treba tam zajizdel normalne vedle auta pricne.. A nevim kolik je tam mista na vyjizdeni, ale skoro mi to prijde, ze se tam pricne stat da:)

To jsem já :-) :-) :-) A je to jak píšeš, přijeli jsme ve tři ráno, tma, parkoviště prázdný, hnedka do kopců a vrátili se za tři dny. Je to obrovské parkoviště z hustým provozem, už za mnou dva metry další řada aut, takže chlapík co to měl na starost z toho úplně paf, ale odtahovku nezavolal. Ale na nás z dálky, das ist deine auto šajze? :-) Dostal dvacet éček na pivko, docela kamarádský typ, já mám ty Rakušáky prostě rád :-)

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při předjíždění dnes lidi využívají AMG paket, M sportpaket a hlavně 4motion a X drive :D podřadit dnes umí málokdo  :D i když u automatu je to jednoduché, pokud nejede člověk v eco modu, na druhou stranu jízda po Blavě je strach o urvané kolo nebo proraženou vanu  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jasne že pri obliehaní to dosť pomôže, ale včera poobede som išiel 50km z našej krajskej dediny domov v súvislej kolóne aút a obehol som snáď až 3x...a to si myslím že som z tých lepších šoférov

Este nikdy mi pri obLiehani nepomohol silny motor. Vzdy skor hufnica ci gulomet :lol2: Upraveno uživatelem eskimak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motory renault se dávají do 1600ccm ....od 2000ccm už je to MB (alespoň před pár lety to tak bylo)

Jasně, dávají se do malejch merglů citan, C atd...

Já nereagoval přímo na tady to konkrétní auto, ale spíš na fakt, že údaje v označení auta jsou zavádějící. U označení 6,3 litru amg je to ctyrlitr, chceš si koupit domu cecko a motor je Renault

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Označení AMG 63 nemá nic společného s objemem. Ale zavádějící údaje jsou ve své podstatě třeba u BMW. Tam dřív byla řada a objem. Viz. 318,525 atd. Ale dnes už to tak není, 550d je tři litr. Takže v podstatě máš pravdu ale AMG 63 není zrovna dobrý příklad. Jinak mechaničina není zrovna můj obor takže nemám vlastní znalosti abych se mohl o tom více rozpovídat,ale pod rukama mi prošlo už bambilion aut. Od pleček až po auta za milióny.Ale jedno je jisté,nebude to trvat už tak dlouho a obyčejní lidé budou jezdit ve stejných autech jen s jiným znakem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...