Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Označení AMG 63 nemá nic společného s objemem. Ale zavádějící údaje jsou ve své podstatě třeba u BMW. Tam dřív byla řada a objem. Viz. 318,525 atd. Ale dnes už to tak není, 550d je tři litr. Takže v podstatě máš pravdu ale AMG 63 není zrovna dobrý příklad. Jinak mechaničina není zrovna můj obor takže nemám vlastní znalosti abych se mohl o tom více rozpovídat,ale pod rukama mi prošlo už bambilion aut. Od pleček až po auta za milióny.Ale jedno je jisté,nebude to trvat už tak dlouho a obyčejní lidé budou jezdit ve stejných autech jen s jiným znakem.

Žiju v přesvědčení, že původní 63 byla 6.3 V8, následně začali down-sizovat kdy drželi výkon/zrychlení za pomocí přeplňování a snižovali obsah na dnešní stav. 

 

U BMW je to obdobné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úpravy fotek netřeba , auto má najeto 10t km ;) Kofolo stav, vytáhnu i gt3 a můžeme porovnat ;)

Jak jsi si zvyknul na couvání? Já na to potřeboval ještě jednoho člověka na asistenci. Ven neni vidět lautr nic. Ale auto boží.  A ta žlutá !!! :) wow

připojuju rychlocvak

post-39-0-90417300-1574340431_thumb.png

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má někdo zkušeností s TPU foliema na auto? Rozhodl jsem se obalit M3 do pruhledné folie co má 200 mikronu.Lákala mě barevná folie která je levnější ale je to prý takový lepší papír co má 50 mikronu.Na klasickou udržbu prý v pohodě ale na nějaký náraz to už by na ní bylo moc.

 

Parádní je že se muže jezdit neomezeně do autom.myček.Sluničko tu folii pruběžně zahlazuje a je docela nesmrtelná.

 

Libila by se mi ta zelená jako na M4 :)

post-21035-0-03085600-1574719116_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...