Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Vrstva keramicka ktera se nanáši na lak auta je tam mala - tlouštka 2 az 3 mikronu že to stejne neochrani lak od poskozeni. Navic zaruka 5 let? Me na aute vydrzela maximalne rok a to mam Bawo garazované.

 

Jediny benefit podle me ze se auto lepe meje a suši. A nepatrne lepši lesk.

 

Ale kazdý na to musi přijit sám.

 

Teď mám na aute pruhlednou folii(absolutne neni znát že tam je) 170 az 200 mikronu podle toho na kterých častech karoserie a to je jiný level.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Docela me stve, ze mam Kodiaqu stribrnej napis Skoda. Nasel jsem cernej, kterej na nej zacli davat o dva tydny pozdeji. Mate se zmenou nekdo zkusenost? Trosku se bojim sve (ne)sikovnosti...

 

https://www.obautodily.cz/skoda-kodiaq-karoq-zadni-stredovy-napis-skoda-original-cerny-12083cz2550/?gclid=CjwKCAiAnfjyBRBxEiwA-EECLApT1e8WIefL0mf85kpiGFBbtAiJMUayAEVOgqX-ZDD4eygdruG0EBoCtmcQAvD_BwE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela me stve, ze mam Kodiaqu stribrnej napis Skoda. Nasel jsem cernej, kterej na nej zacli davat o dva tydny pozdeji. Mate se zmenou nekdo zkusenost? Trosku se bojim sve (ne)sikovnosti...

 

https://www.obautodily.cz/skoda-kodiaq-karoq-zadni-stredovy-napis-skoda-original-cerny-12083cz2550/?gclid=CjwKCAiAnfjyBRBxEiwA-EECLApT1e8WIefL0mf85kpiGFBbtAiJMUayAEVOgqX-ZDD4eygdruG0EBoCtmcQAvD_BwE

1) Dentální nit, ideálně fén nebo horkovzdušku, sundáš to jako nic a nalepíš na stejné místo. 

 

2) Poprosíš někoho, kdo lepí fólie, aby ti to zatmavil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Dentální nit, ideálně fén nebo horkovzdušku, sundáš to jako nic a nalepíš na stejné místo.

 

2) Poprosíš někoho, kdo lepí fólie, aby ti to zatmavil.

přesně tak, jak píšeš v bodu 1.

 

Ad fólie, ano jsou dražší a to o dost. Ono i na tu keramickou ochranu musíš po roce jezdit na refresh, kdy tě vrstvu znovu vyhladí a nanesou část znovu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Dentální nit, ideálně fén nebo horkovzdušku, sundáš to jako nic a nalepíš na stejné místo. 

 

2) Poprosíš někoho, kdo lepí fólie, aby ti to zatmavil. 

 

3) sundáš to a už tam nic dávat nebudeš a užiješ si čistých linií zadní partie  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak, jak píšeš v bodu 1.

 

Ad fólie, ano jsou dražší a to o dost. Ono i na tu keramickou ochranu musíš po roce jezdit na refresh, kdy tě vrstvu znovu vyhladí a nanesou část znovu

Ke keramice Kamikaze mi kluci dali Overcoat, stačí to co 3-6 měsíců dokrmovat. Jinak mi Kamikaze vydržela zatím 2 roky a stačilo teď lehce přeleštit a auto je jako nové. Proti kamínkům a odřeným dveřím apod. jedině PPF. 

 

Problém keramik je, že prodejci se předhánějí ve tvrzeních, které vzbuzují přílišná očekávání a lidé jsou pak zklamaní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ke keramice Kamikaze mi kluci dali Overcoat, stačí to co 3-6 měsíců dokrmovat. Jinak mi Kamikaze vydržela zatím 2 roky a stačilo teď lehce přeleštit a auto je jako nové. Proti kamínkům a odřeným dveřím apod. jedině PPF.

 

Problém keramik je, že prodejci se předhánějí ve tvrzeních, které vzbuzují přílišná očekávání a lidé jsou pak zklamaní.

jj, oproti poškození opravdu nefunguje. Spíše bych řekl,že je to horší. Když tě trefí šutr, tak to odlitne i s lakem,na který se naváže....proti poškozeni jedině ty folie. Já keramiku mám a na haubne plno teček.... bohužel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl, se tady stresujete :) 
Tohle je od kamínků o*ebané daily car pana Sommerse.

Pan Sommers je zakladatel jednoho automobilového muzea v Dánsku.
Pan Sommers má jako daily car Enzo.

Pan Sommers se nestresuje, více by ho sra* takhle odrbaný jeden z jeho XX let starejch Jaguárů.
Buď jako pan Sommers :D 

 

post-49277-0-38164600-1583323697_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl, se tady stresujete :) 

Tohle je od kamínků o*ebané daily car pana Sommerse.

Pan Sommers je zakladatel jednoho automobilového muzea v Dánsku.

Pan Sommers má jako daily car Enzo.

Pan Sommers se nestresuje, více by ho sra* takhle odrbaný jeden z jeho XX let starejch Jaguárů.

Buď jako pan Sommers :D

 

attachicon.gifIMG_4799.jpg

 

Já byl jako pan Sommers mnoho let, protože jsem neznal PPF. Pak už mě nebavilo jezdit s poškozenými auty (dosekané kapoty, nárazníky, poškozená karbonová zrcátka od kamenů a díry ve dveřích od ostatních lidí - na tom není nic krásného ani zajímavého - to je jako říct, že je cool mít odřená kola).

Dnes dávám PPF, když ne celé auto tak aspoň na přední nárazník, zrcátka, světla a kapotu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...