Přejít na obsah

Houby, hřiby, muchomůrky


Doporučené příspěvky

Nejlepčí je, když houby rostou "doma" tak nějak samy od sebe, jako třeba u nás na dvorku v zastíněném okolí staré lísky hen ten hřib "modrák" (a na zahradě po jaru čirůvka podtrnka a kdysi před lety kolem hrušky zčistajasna smrže.) Dobrá a vytrvalá houba, letos jsem sbíral už čtyřikrát, dnes naposled a víc letos nebude. V lese téměř vůbec nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad ta muchomurka cervena, to bylo a asi i je bezne psychedelikum ruskych samanu, trochu zatez organismu toxiny, ale smrtelne nebo nejak fatalni to pro zdraveho cloveka rozhodne neni. Kazdopadne dnes jsou v teto oblasti rozumnejsi moznosti, ale kdyz nekdo muze cichat toulen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pondělí jsem se vracel z jednání a jen jsem si tak odskočil do lesa, kde jsem předtím nikdy nebyl, na kukačku a za chvíli jsem měl plnou čepici.

 

Odpoledne jsem se tam vrátil s dcerkou a takhle to dopadlo.  Nejlepší na tom bylo, jak byla nadšená, a že bude mít zážitek na hodně dlouho.

 

Mně už tak do skoku nebylo při představě, kolik času strávím se zpracováním. Ale bylo to super, už dlouho jsem nezažil takovou úrodu....

 

 

post-26517-0-66101500-1568798614_thumb.jpg

post-26517-0-45571200-1568798631_thumb.jpg

post-26517-0-91681000-1568798768_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

OndraPod: velka parada a dle slozeni, koukam kvalitka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...