Přejít na obsah

Diskuse ke článku "Omega: více netradičních materiálů"


safi

Doporučené příspěvky

Vlákno slouží k diskusi o článku na titulce "Omega: více netradičních materiálů".

 

Odkaz na článek zde.

 

 

Jak se vám líbí oversized modely z řady Aqua Terra?

 

Článek super, snad jen malinko technicky nevhodně zvolených termínů.

 

Nejvíc se mi líbí "muzejní" chronograf, ten nemá chybu (stejně jako spousta jiných vintage hodinek :)). Co se mi naopak nejvíc nelíbí je datové okénko u modelu Calendar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Článek super, snad jen malinko technicky nevhodně zvolených termínů.

 

Nejvíc se mi líbí "muzejní" chronograf, ten nemá chybu (stejně jako spousta jiných vintage hodinek Posted Image). Co se mi naopak nejvíc nelíbí je datové okénko u modelu Calendar.

 

 

Děkuji, zajímaly by mě ty "nevhodně zvolené termíny", a't je třeba příště znovu nepoužiju, stačí přes S.Z.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě ano. Neumím anglicky dost dobře. :) Podle mě jde zejména o obchodní značku a firmu.

 

Pokud bude zájem, tak se lze o amorfních kovech klidně rozepsat. Zatím je to stále spíš oblast výzkumu, než komerčního využití. V zásadě jde o změnu struktury kovů a tím pádem k zásadní změně jejich fyzikálních vlastností.

Upraveno uživatelem B.F.G.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě ano. Neumím anglicky dost dobře. Posted Image Podle mě jde zejména o obchodní značku a firmu.

 

Pokud bude zájem, tak se lze o amorfních kovech klidně rozepsat. Zatím je to stále spíš oblast výzkumu, než komerčního využití. V zásadě jde o změnu struktury kovů a tím pádem k zásadní změně jejich fyzikálních vlastností.

 

U názvu modelu hodinek Planet Ocean Liquid Metal je takový ten copyright klikyhák. Navíc na stránkách firmy se hovoří o možnostech využití i pro hodinářský a šperkařský průmysl.

 

Bylo by to dobré kombo - na ruce Planet Oceany s keramickou lunetou vyplněnou touto slitinou a v kapse Iphone ze stejného materiálu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...