Přejít na obsah

Sraz pánského klubu Východních Čech


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Návštěvník milosklikar

Jelikož se nám Východočeská buňka rozrostla natolik, že při setkáních není v lidských silách vejít se natož komunikovat se všemi lidmi u jednoho stolu, rozhodli jsme se založit pánský klub. Takovou řekněme frakci. Jediná podmínka ke vstupu je mít gule, nebo aspoň jednu... Prezenčka jako důkaz je na libovůli každého člena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako že tam nebudou smět dámy? To není tak blbej nápad - je spousta debat, témat a činností, u kterých mě dámy vadí, jakkoli mně někdy u něčeho nevadí, naopak. A vždycky jsem chtěl bejt členem nějakýho pánskýho polotajnýho stolního klubu. Tímto se tedy hlásím o legitimaci č.2. Šovinismu zdar!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

To jako že tam nebudou smět dámy? To není tak blbej nápad - je spousta debat, témat a činností, u kterých mě dámy vadí, jakkoli mně někdy u něčeho nevadí, naopak. A vždycky jsem chtěl bejt členem nějakýho pánskýho polotajnýho stolního klubu. Tímto se tedy hlásím o legitimaci č.2. Šovinismu zdar!!!

 

čoveče, ty bys mohl s fleku do politiky.... Výhodou polotajnýho spolku je i to, že tě nikdy rytířka neodtáhne ze seance, páč nebude vědět, kde je..... :whistle:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem nějak mimo mísu :huh: . Unik jsem jiskřičkám, pionýru, svazákům už teda ne, a teď jsem jen prostým členem českého zahrádkářského svazu, páč vod nich mám pronajatou zahradu, na který podnikáme slušný BBQ party. Jinak jsem zatím všem spolkům zaplaťpánbů rezistentní. Takže gender segregaci nerozumím. Kdo se se mnou snese u bez ohledu na velikost, druh a kvalitu pohlaví, s ním rád pobudu u stolu v hospodě. Včetně toho, že chci krafat o hodinkách, autech, doutníkách, jídle, fotbalu, politice, sexu a jiných bohulibých zábavách.

Jo a dnes jsem se na toaletě ujistil, že kule mám dvě, možná tři, ale nevím, jestli ta třetí nebyl sešmoulaný papírový kapesník v kapse.

Vostávám tedy nespolčeným přítelem všech východočeských vožungrů s láskou k hodinkám.

 

howgh

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

jsem nějak mimo mísu :huh: . Unik jsem jiskřičkám, pionýru, svazákům už teda ne, a teď jsem jen prostým členem českého zahrádkářského svazu, páč vod nich mám pronajatou zahradu, na který podnikáme slušný BBQ party. Jinak jsem zatím všem spolkům zaplaťpánbů rezistentní. Takže gender segregaci nerozumím. Kdo se se mnou snese u bez ohledu na velikost, druh a kvalitu pohlaví, s ním rád pobudu u stolu v hospodě. Včetně toho, že chci krafat o hodinkách, autech, doutníkách, jídle, fotbalu, politice, sexu a jiných bohulibých zábavách.

Jo a dnes jsem se na toaletě ujistil, že kule mám dvě, možná tři, ale nevím, jestli ta třetí nebyl sešmoulaný papírový kapesník v kapse.

Vostávám tedy nespolčeným přítelem všech východočeských vožungrů s láskou k hodinkám.

 

howgh

 

To je v pohodě, pokud by ses rozhodl vstůpit, nejasnosti se ti vysvětlí při "pasovacím ceremoniálu" kde mimochodem o jednu guli přijdeš :starwars:

Jen bacha na nové Východočeské přísloví " v každém spolku za tříkolku"

Upraveno uživatelem milosklikar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

Jelikož nám chodí do kanceláře spousty dotazů, je asi potřeba vnést do věci trochu, ale opravdu jen trochu světla.

Tiskové prohlášení:

 

Pánský klub proti ženám nic nemá, ba naopak, nicméně si vyhrazuje právo na občasné chvilky bez jejich přítomnosti. Žádné jiné pohnutky k založení klubu nevedly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

Ty brďo, já zatím byl jen v kočičářském klubu :). Takže to bude takový *** club?. Jsem tedy zvědav co se při ceremoniálu dozvím, jestli tedy budu moc dorazit, když plevelím prodejní vlákna ;).

 

to s tím vůbec nesouvisí...fakt...můžeš věřit nebo nemusíš
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

........ jestli tedy budu moc dorazit, když plevelím prodejní vlákna ;).

 

Asi už tomu nerozumím, ale tohle jsem jako srandičku necítil. Zřejmě mám posunutý smysl pro humor. Moje škoda. A vztahovačný nejsem, je mi to fuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník milosklikar

Prosím, kdo se chce zúčastnit, potvrďte účast Godinovi aby objednal dostatečně velký stůl. Díky

termín je 2.9. od 18hod u lva

Upraveno uživatelem milosklikar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hohoo, tak to je luxusní klub. S radostí se přidávám, jenom  mne mrzí, že jsem si tohoto klubu všiml až teď.  Zítřejší seance se bohužel nezúčastním.

 

Ale další si nenechám ujít. ;)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,už jsem se dneska chystal a těšil že se uvidíme.

Ale mám důležitější věc,kamarádovi se narodili dvojčata.... :clap:

Tak někdy příště. :)

 

TAK,TAK. Jdeme zřejmě zapít ta stejná dvojčata (Kuba a Anetka)....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a já místo fajn večera s kamarády jel 150km za sexem, tedy ne mým, ale kočka mi přišla do říje a já jí musel odvézt za kocourem do Prostějova :suicide_anim: A moc se netlemte. Na druhou stranu, kdyby pak někdo chtěl kotě (jestli se to kocourovi povede), tak není problém :)

Doufám, že jste si to užili, kamarádi.

Pro případné zájemce web mých koček ;)

http://www.crown-royal.wz.cz/

Upraveno uživatelem pete
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...