Přejít na obsah

Hodinářství Hanák Brno


Návštěvník pitrs182

Doporučené příspěvky

Nejak mi to vlakno v dobe zalozeni uniklo ale jen by jsem podotkl nejake me zkusenosti. Tak musim se pripojit k nazoru ze ty slecny - pani ci co to je co jsou v obchode to je neco hroznyho nesympaticke uz od pohledu a jednani maj zrejmne podle toho na kolik odhadnou hotovost kupujiciho. Co se tyce servisu tak jsem tam byl 2x s MIDO ze jdou nejak sejdrem a 1x vymena baterky kolegovy v Certinach. Pani jsem vysvetlil vo co gou a pak se mne osobne ujal nejakej mladej kluk kterej mi vysvetlil v cem vidi problem a jak jej odstranil bez zasahu do hodinek (odmagnetovani). Vystupovani v servisu povazuji za profesionalni az prikladne.

 

Jeste by jsem podotkl ze pokud mu to skazily v sobotu tak to asi nebyli servisaci ale primo prodavacky servis ma v sobotu zavreno a je vtak daleko ze by nebylo nic slyset . Za prve je v jinem patre a jeste uzavren ve sklenene digestori.

 

edit - chyba, ps odmagnetovani bylo 2x a vzdy zdarma

Upraveno uživatelem tyfo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Dnes jsem, po oblažení se v Oriose, pokračoval v obhlídce a nahlédl k Hanákovi. Do prodejny vždy vstupuju s menším bolením břicha - prostě pocit není dobrý - a to kvůli těm "dámám" co tam obsluhují. Ani dnes nezklamaly. Nevím jak to u Hanáků dělají, ale mají talent vybrat tam nepříjemný personál. Když jsem si šel prohlédnout staré kousky, které přemístili do toho nejzazšího rohu v patře, tak na mě jedna z nich neustále dohlížela. Takže jsem se ani pořádně nepokochal, protože ten dohled prostě odvádí pozornost. Při dotazu, zda mě hlídá, abych něco neukradl, upřímně odpověděla "Bohužel, ano." (Takže mě alespoň taky pohlídala ty Blancpainy, co jsem měl na ruce:-). No, já z toho celého měl ještě nepříjemnější pocit, než když jsem do prodejny vstupoval. To si přece člověk nemá dělat takové násilí a prodejně Hanák dávam opakovaně - palec dolů!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Po špatné zkušenosti se servisem vintage Longinesek jsem Hanáka bral alespoň jako relativně obstojného měniče baterek. No, teď už ani baterky u něj měnit nebudu.

 

Výměnu baterky se zkouškou vodotěsnosti u dva roky starých dámských Tag Heuer Aquaracer nacenili na 2.000Kč.

Jelikož je to docela dost a vodotěsnost v podstatě není třeba (hodinky jsou na ženské ručce asi 1x týdně v kanceláři), tak padlo rozhodnutí zkoušku vodotěsnosti oželet a vyměnit jen baterku. A ejhle, cena by byla 550Kč. Na dotaz, proč je to tak drahé, že Dušák si cení výměnu baterky u těchto hodinek na 350Kč, přišel argument, že toto je prý doporučená cena. Jestli ze Švajcu, či od paní Hanákové, to netuším, ale přijde mi legrační, že Dušák to udělá o tolik levněji. Holt je Brno proti Praze asi velkoměsto.

Takže když jsme toto odmítli a chtěli hodinky zpět, bylo nám řečeno, že musíme zaplatit 200Kč za diagnostiku :D

Tento poplatek chápu, pokud si nechám udělat rozpočet opravy na mechanické hodinky, u kterých není na první pohled patrné, jaká je závada, ale co provedli za diagnostiku u 2 roky starých quartzek, u kterých se měla jen měnit baterka, to mi hlava nebere.

 

Sice mě doma učili, že bych se měl k ženám chovat slušně, ale kdykoliv vidím madam Hanák, tak se musím sakra držet, abych jí neublížil.

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

furt stejný, ty arogantní mažoretky bez znalostí a slušného chování co mají na prodejně bych nakopal do ři.. a vyrazil s nima dveře, přijít ke mě žádat o práci podobný materiál, tak letí už dle ksichtu mezi dveřma aniž by stačila otevřít hu-ústa ... je smutné, že u Hanáků pořád nechápou o čem je vlastně obchod, jejich chyba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výměnu baterky se zkouškou vodotěsnosti u dva roky starých dámských Tag Heuer Aquaracer nacenili na 2.000Kč.

 

 

 

 

 

Nevím co je na tom k nepochopení. Vzhledem k tomu, že firma Tag Heuer jasně říká, že při každém zásahu do hodinek (po delší době) by měli být hodinky přetěsněny. Ale zároveň zákazníkovi nebrání tuto možnost odmítnout a nechat si pouze vyměnit baterii. A ceny nejsou ve firmě Fr. Hanák výmyslem nikoho z vedení, ale jsou jasně dány ze švýcarska. Takže klídek ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co je na tom k nepochopení. Vzhledem k tomu, že firma Tag Heuer jasně říká, že při každém zásahu do hodinek (po delší době) by měli být hodinky přetěsněny. Ale zároveň zákazníkovi nebrání tuto možnost odmítnout a nechat si pouze vyměnit baterii. A ceny nejsou ve firmě Fr. Hanák výmyslem nikoho z vedení, ale jsou jasně dány ze švýcarska. Takže klídek ...

 

Gratuluju k prvnímu příspěvku, pane "takže klídku" - možná by sis ale příspěvek, na kterej tak břitce reaguješ, měl taky přečíst. Protože kdybys to udělal, a nebyl debil, tak bys ses na to přispívání na ten chronomág hnedka na začátku vyprd.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co je na tom k nepochopení. Vzhledem k tomu, že firma Tag Heuer jasně říká, že při každém zásahu do hodinek (po delší době) by měli být hodinky přetěsněny. Ale zároveň zákazníkovi nebrání tuto možnost odmítnout a nechat si pouze vyměnit baterii. A ceny nejsou ve firmě Fr. Hanák výmyslem nikoho z vedení, ale jsou jasně dány ze švýcarska. Takže klídek ...

 

Ty jsi od Hanáků, ne? :D

 

Pokud si přečteš můj příspěvek, tak zjistíš, že Dušák tvrdí, že doporučená cena za výměnu baterie u TH Aquaracer je 350Kč.

Hanák tvrdí, že 500 - 550Kč. Takže Hanák asi spolupracuje s jiným Švýcarskem, že? :)

 

Osobně mi přijde přetěsnění necelé dva roky starých hodinek (byla to první výměna baterie) jako zbytečnost, ale budiž, tohle je diskutabilní, třeba se v tom pletu.

 

Ale po té, co je výměna baterie odmítnuta, tak podmiňovat vydání hodinek úhradou 200Kč za diagnostiku, působí hloupý vtip. Hodinky nebyly vůbec otevřeny, pouze probíhala debata o ceně za výměnu baterie.

 

P.S.: V tomto vláknu je 99% negativních reakcí. Tak se zamysli, prosím. Nebude chyba náhodou na straně Hanáka? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco konkrétního? Doufám, že tady nerozjedem debatu typu autorizovaný servis je nejhorší, znám člověka, který opraví všechno a za polovinu :)

 

Mrkni do vlákna, kde Kalifx řešil nanesení antireflexu na Breitling Herkules Posted Image Posted Image To je tragikomedie.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrknu na to, každopádně antireflex je věc, kterou má dělat ten kdo tomu rozumí, coř není opraváš hodinek, ale specializovaná firma jako např. Meopta!

 

Přesně tak! Proč vůbec ten blbec Kalifix nedal ty svý brajtle do Meopty???? Prosím tě, mrkni na to a dej vědět. :D :D :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to nevím asi je fakt trhlej, nechat si dělat antireflex od amaterů, když je za rohem firma světového formátu.

 

P.S. Mimochodem, kde myslíš, že si AR nechává dělat Zeiss?

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...