Přejít na obsah

Glycine Combat Sub


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 124
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Průměr 42 je úplně optimální na mou ruku.

Sejít bychom se někde mohli, ale jelikož mám doma téměř neustále ječícího pišišvora, viděl bych to na libereckou Operu, kterou mám 50 metrů od baráku. Zkusím něco nadhodit v libereckym vlákně.

S tim AR se na to asi fakt vyprdnu, už jsem se na ně byl 2x podívat na denní světlo a jsou prostě boží i bez něj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se nám to tu najednou rozglycinovalo :) Tyhle jsou náhodou moc hezký, taky jsem po nich pokukoval - akorát ty musíš mít zápěstí jako Jakubisko, když na tobě vypadají takhle velký :D

 

Blahopřeju, ať slouží jako glyciny - kdybys jel někdy do Prahy, tak se musí naše Glycine buňka sejít :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se nám to tu najednou rozglycinovalo :) Tyhle jsou náhodou moc hezký, taky jsem po nich pokukoval - akorát ty musíš mít zápěstí jako Jakubisko, když na tobě vypadají takhle velký :D

 

Blahopřeju, ať slouží jako glyciny - kdybys jel někdy do Prahy, tak se musí naše Glycine buňka sejít :)

 

To je možný, že mám zápěstí jak Jakubisko, taky jsem původem z Kutný Hory :) Dělám si p...l, zápěstí 17.5 +- Na fotce to vypadá větší než v reálu, fakt tam sednou jak p...l na hrnec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkný :), dlouho sem o nich uvažoval, ale právě kvůli absenci AR sem se nerozhoupal a pak sem narazil na airmany 22 a zasekl sem se na úvahách, jestli koupit radši tyhle hned, nebo jestli počkat právě na ty airmany, který AR maji :) ...

 

Jo, ale zas maj bílou datumku, jestli se nemýlím :(

 

Vono je tak strašně těžký najít hodnky, který splňujou všechny požadavky, když má člověk omezenej rozpočet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Datumovka mě nepálí :), jen mě ještě napadá, jestli si náhodou nezjšťoval, kolik stojí samostatně kaučuk, protože na něm se mi moc líbí, ale nerad kupuju hodinky na gumě, protože pak je případný dokupování tahu samostatně strašná raketa ...

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Datumovka mě nepálí :), jen mě ještě napadá, jestli si náhodou nezjšťoval, kolik stojí samostatně kaučuk, protože na něm se mi moc líbí, ale nerad kupuju hodinky na gumě, protože pak je případný dokupování tahu samostatně strašná raketa ...

díky

 

čéče včera jsem na to koukal, kůže i kaučuk 30-40?

 

KUK

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

apropó, myslím si, že se vliv antireflexu na nositelnost, praktickou použitelnost a krásu hodinek přeceňuje - zvlášť v případě hodinek, u kterejch se takňák jako předpokládá, že je bude šťastnej majitel prasit a používat na vyžití v prostředí, kde by o ten antireflex dřív nebo později stejně přišel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...