Přejít na obsah

Glycine Combat Sub


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 124
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nový majitel se o ně bude starat ještě lépe, až se mu bude chtít přehodit nato za černý kožený s oranžovým prošitím. ;) Jenom tak na okraj - stěžejky se sundávají naprosto otřesně. Nemám supr sbírku vybraných značek, ale u těchto mazliků je to boj jak sviňa... :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Dovolím si resuscitovat tohle vlákno. Tak nějak se tento víkend namanulo, že jsem měl 4 roky od registrace, pár volnejch korun v hodinkovym fondu a hlavně absťák po novejch hodinkách.

Volba padla na GCS, které už jsem tři roky zpátky měl, ale v jiné barevné kombinaci. Hodinky jsou ergonomicky dokonalý. Průměr 42mm, výška necelých 11, super pohodlný tah. Safír bez AR. Luneta klikací na 60 kliků, ohromná, velice pohodlná korunka.

Původních jsem se zbavil proto, že mi začala vadit ta oranžová barva. Tento model má oranžové mnohem víc, takže předem nepočítám, že mi vydrží dlouho, ale po tu dobu co je budu mít, se budu kochat to úžasně temně modrou na ciferníku. Za slunečního svitu je to nádherná podívaná spolu s lesknoucí se oranžovou na lunetě.

Nějaký fotky zkusím udělat časem

post-8501-0-39961800-1377686461.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný kousek, docela fajn je těch 60 kliků lunety, na 120 mi občas hapruje počítadlo piv ;) Rozteč nožiček je 22 mm?

jj, rozteč je 22

 

Já počítám po pěti minutách, ono se na to pak líp ostří a víc než 12 piv vypiju málokdy :)

 

Ten cifr mě fakt baví.

 

post-8501-0-95546900-1377700791_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak po delší době se ozývám. Splašil jsem černou vložku lunety a nechal jsem na ně udělat antireflex. Všechno zařídil a udělal Tondako, kterému tímto děkuji. Původně jsem chtěl antireflex modrý, ale stal se ze mě pokusnej králík a v Dioptře tam dali nějakou novou technologií antireflex zlatý, oboustranný. 

Luneta je vítanou změnou, jelikož na tu oranžovou jsem fakt neměl. Antireflex je opravdu zvláštní. Pod určitým úhlem jsou ručky a indexy světle zelené tak jak byly, pod jiným úhlem získají parádní vintážní nádech.

Zatím jenom fotky z mobilu, co jsem blejsknul hned po předání, lepší zkusím o víkendu.

 

post-8501-0-53457700-1380798011_thumb.jpg

post-8501-0-11350900-1380798014_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...