Přejít na obsah

Sraz Glycine buňky


farářskej

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 83
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zkusim to nějak vymyslet. Ale zas budu muset přijet autem, stejně jak na jablonecký srazy, a bejt střízlivej bo v praze nemám kde spát. Termín je mi víceméně šumafuk, jen by bylo dobrý, aby na místě bylo kde parkovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když já mám doma ženu se skoro čerstvym pišišvorem, tak bych ji taky nerad nechával takhle samotnou na dlouho. Né že bych se teda nechtěl pořádně vyspat..

Ale vono to pude, koleno a birell..

 

Nech chudáka ženskou taky chvilku odpočinout, maniaku :D

 

Já můžu v týdnu skoro kdykoliv, sobotu a neděli bych raději vynechal. Máte představu spíš Po-Čt nebo pátek?

 

Mně osobně je to úplně futrál, já můžu kdykoli - osobně bych si myslel, že pondělí až čtvrtek jsou nejlepší, ale když si vzpomenu na povedenej celopražskej sraz v pátek večer...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua ty gůgl mapy jsou hustý, Liberec takhle pěkně zmapovanej nemáme. Vypadá to, že v ty Plaský nejni modrá čára, tak by se tam snad dalo normálně parkovat..Co na to místní?

Už jsem si všiml značek, parkování tam snad volný bude.

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co by místní, ti jsou v pohodě - parkujou v Tesku na Andělu a ten kousek dojdou, to je tak na jednu, dvě cigarety :)

 

Tak to nechám jako variantu číslo 2.

Kdysi jsem na újezd jezdil chlastat, když jsem v ´98 bylel nějakej pátek u bratra na bohdalci. Bejvala tam nějaká 3úrovňová hospa..to byly vždycky návraty..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...