Přejít na obsah

Tip na dobrou hospodu/ restauraci/ kavárnu...


Doporučené příspěvky

Důrazně žádám moderátora, aby tohle vlákno zamkl a smazal - působí mi duševní újmu a mám hlad :D

 

Trp nebo sem nestrkej ten svůj mlsnej čumák. :D Hele, dneska jsem v Kauflandu objevil fíkovo-pomerančovej džem a nechápu, jak jsem bez něj moh do teď žít.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vezmu. :) Já si doteď jezdil pro klobásy ke Klátilovi do Pacova, ale je to přecejen trochu z ruky. Je to ten uzenář, jak dva nebo tři roky tomu nazad vyhrál se svojí Matoušovou klobásou mistrovství světa v klobásách.

 

No vida, teď koukám, že v pondělí jedu do Jihlavy, takže Pacov to jistí. Jo a když už jsme u toho..

...Kostelec u Jihlavy, podniková prodejna maso uzeniny. Tady stojí za to koupit si štangli, dvě, křemešníku nebo uheráku. Cena je poloviční než v obchoďácích po republice a chutná to úplně jinak, než vakuově balený krájený. Dál si občas pochutnám na starejch dobrejch uzenejch žebrech, ale Bejra je má lepší.Samozřejmě je tu čerstvý maso.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vida, teď koukám, že v pondělí jedu do Jihlavy, takže Pacov to jistí. Jo a když už jsme u toho..

...Kostelec u Jihlavy, podniková prodejna maso uzeniny. Tady stojí za to koupit si štangli, dvě, křemešníku nebo uheráku. Cena je poloviční než v obchoďácích po republice a chutná to úplně jinak, než vakuově balený krájený. Dál si občas pochutnám na starejch dobrejch uzenejch žebrech, ale Bejra je má lepší.Samozřejmě je tu čerstvý maso.

 

Jo, a tlačenku měl druhou na mistrovství světa tlačenek, vono to bylo spojený. A má relativně slušnou uzenou krkovici. Roman I. si od něj potrpí na sejrovou klobásu, ale podle mě strkat do klobásy sejr je blbost.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, a tlačenku měl druhou v mistrovství světa tlačenek, vono to bylo spojený. A má relativně slušnou uzenou krkovici. Roman I. si od něj potrpí na sejrovou klobásu, ale podle mě strkat do klobásy sejr je blbost.

 

S tim sejrem souhlasim. Kámoš z toho sice uchcává, ale já fakt nerad, na gril to dát nemůžeš a z vody je to divný. Jinak jestli máš rád pálivý, tak si v Kněžmostě dej Dědečkovu klobásu, to je rychta, nebo dneska tam měli čerstvej pikantní bok a z toho jsem tehdá taky zaplakal. Já už bohužel pálivý nemůžu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Praze velmi mohu doporučit restauraci Na Kopci. Rozumné ceny, naprosto geniální jídlo a celkově zážitek na 1*.

A to platí i během oběda, kdy mají menu (polívka 30 Kč, jídlo 99 Kč, dohromady za 110 - nebo tak nějak) a každý jídlo je naprosto skvostný a kvalitativně o třídu vejš proti čemukoliv, co znám.

 

A jestli něco můžu opravdu doporučit, tak dezert v podobě jahodového knedlíčku se zmrzlinou je naprosto, ale naprosto kulervoucí.

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim sejrem souhlasim. Kámoš z toho sice uchcává, ale já fakt nerad, na gril to dát nemůžeš a z vody je to divný. Jinak jestli máš rád pálivý, tak si v Kněžmostě dej Dědečkovu klobásu, to je rychta, nebo dneska tam měli čerstvej pikantní bok a z toho jsem tehdá taky zaplakal. Já už bohužel pálivý nemůžu.

 

Já tam asi budu řádit jak Černá Ruka, pálivý věci miluju.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam asi budu řádit jak Černá Ruka, pálivý věci miluju.

 

Na pultě tam mají tác, kde je spousta věcí na ochutnání. Všechny ty roštěnky, paštiky a klobásy na malý kousky - ochutnáš a prostě to musíš koupit, když tě tak ponoukají! Občas se tam z udírny jako sud přikolébá starej Bejra doplnit zboží a: "Chlapi, žerte, já to pak musim dojídat, a podívejte se, jak vypadám!" Démon z udírny :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na pultě tam mají tác, kde je spousta věcí na ochutnání. Všechny ty roštěnky, paštiky a klobásy na malý kousky - ochutnáš a prostě to musíš koupit, když tě tak ponoukají! Občas se tam z udírny jako sud přikolébá starej Bejra doplnit zboží a: "Chlapi, žerte, já to pak musim dojídat, a podívejte se, jak vypadám!" Démon z udírny :D

 

JJ, to je přesně on. Nejlepší když dotlačí červený přepravky plný teplýho masa, rovnou zakrojí a každýmu ve frontě dá kus do pazoury na košt. Ach jo, už zas musim do lednice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Několikrát v níže uvedeném motorestu. Klasické hotovky, ale ta chuť! Kruci. A u nás ve Skutči - U Jonášu - zase žraso :)

http://www.zlatastudna.wz.cz/

A jinak na výlet a vaření je to dobrý "Na Polance". Hezký prostředí a dobrý jídlo.

http://www.chata-polanka.cz/

A v Otrokovicích...tam mají skvělou panenku v pepřové omáčce. Mňam.

http://www.selskakrcma.cz/

Kafe dobrý v Litomyšli. Na náměstí jsou dvě kavárny, které stojí za to. "Pralinkárna"(uprostřed náměstí) - tam mají ke kafi super dobrůtky a pralinky a pak Kafé retro (blíž k poště), dělím je o svou přízeň střídavě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam asi budu řádit jak Černá Ruka, pálivý věci miluju.

 

A až pomažeš po D11, vem to do Kolína a navštiv řeznictví Kasardovi. Můj novej templ. Před mostem přes Labe doprava 50 m. ulice U kostelíčka.. Vyníkající držkovka (v takovým kondomu s sebou), paštika s medvědím česnekem, vykoštěné grilované koleno....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, to je přesně on. Nejlepší když dotlačí červený přepravky plný teplýho masa, rovnou zakrojí a každýmu ve frontě dá kus do pazoury na košt. Ach jo, už zas musim do lednice.

 

Hehe, už tři neděle skoro nežeru maso, tak to vidím na VELKÉ SELHÁNÍ.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tady ještě nějakej aktivní Kutnohorák? Co hospoda Na Pašince na Kaňku, stojí to furt za to? Příští čtvrtek tam pojedu, tak jsem si říkal, že bych se tam z nostalgie stavil na oběd.

 

teď jsem to chtěl napsat! Na pašinku jezdím tak jednou za měsíc a to je prostě podle mě (ve svý kategorii) to nejlepší snad v

 

Čechách imho...pravda polívky jsem si tam nikdy nedával, ale klasiku maj výbornou - poctivá kuchyně, knedlíky dělaný atd.,

 

sádlo zdarma s chlebem jako predkrm :smile_anim:

 

takže Kutná Hora resp. Kaňk a hospoda Na pašince

 

potom Uzenářství Klepiš v Uhlířských Janovicích, psal o něm i cuketka na blogu...už pár let nejim Taliány, ptž mi z nich je

 

vždycky blbě, jak jsou samy sadlo a kdovico, ale od Klepiše samy masicko, stejne tak sunka - z masa! tlacenka jak

 

mramor, pastika z jater, (aspon u nas) tezko sehnatelnej hovezi jazyk atd atd...mňam mňam

 

mimochodem, pan Klepiš tam má u toho takovej klasickej bufáč, kde dělaj takovýty sprostý jídla za strašně málo peněz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znáte někdo jídelnu Melíšek zvanou "Prasečák" na Budějovické? Je na půl cesty mezi metry Pankrác a Budějovická. Je to nejšílenější výkrmna, jakou jsem kdy viděl, ale jídla tam jsou naprosto dokonalá a obsluhují tam pěkná děvčata..... takové české Hooters :) Opravdu doporučuji návštěvu, zejména jejich vařené hovězí je geniální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...