Přejít na obsah

Tip na dobrou hospodu/ restauraci/ kavárnu...


Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Hele, my tady nejsme žádný fajnovky. Buřta s kelímkovou desítkou na hokeji máme nejčastěji. Paří se tady velice slušně, ale s jídlem to u nás není moc růžový. Ale klasika, když někam jdeme:

 

Plzeńka - pečená vepřová žebra

Kra Kra - vepřové kolínko na grilu (delikatesní)

U kohoutků - velice slušná restaurace a jídlo veskrze dobré

 

Zbytek je fakt mizérie

 

Ač to říkám jako lokální patriot nerad, ale velice nerad, když je nějaký důvod ke kulinářskému zážitku, jedeme do Prahy (třeba ve spojení s divadlem), ale co hůř, někdy se musíme najíst i v Hradci :crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RomanI.-ale máte tam v Pardubkách docela dobrou pizzerku,tada byl jsem tam jednou,ale těstoviny byly super a pizzy vypadaly taky dobře.Nevím jak se jmenuje ulice,ale šel jsem z AFI palace směrem někam,byl to jen kousek od toho.

 

Moc pěkná restaurace je ve Dvoře Králové-jídlo moc dobrý,prostředí fantastický

http://www.stary-pivovar.com/

Upraveno uživatelem panedge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, my tady nejsme žádný fajnovky. Buřta s kelímkovou desítkou na hokeji máme nejčastěji. Paří se tady velice slušně, ale s jídlem to u nás není moc růžový. Ale klasika, když někam jdeme:Plzeńka - pečená vepřová žebraKra Kra - vepřové kolínko na grilu (delikatesní)U kohoutků - velice slušná restaurace a jídlo veskrze dobréZbytek je fakt mizérieAč to říkám jako lokální patriot nerad, ale velice nerad, když je nějaký důvod ke kulinářskému zážitku, jedeme do Prahy (třeba ve spojení s divadlem), ale co hůř, někdy se musíme najíst i v Hradci :crying_anim02:

 

dik Romane i ostatní.

 

 

Jinak já nechtěl nic hóch nobl, nejradši bych něco jako Karpíškův Lokál v Praze - česká

 

kuchyně na úrovni za solidní ceny, nic víc.

 

Nakonec jsme šli do Plzeňky (nezávisle na tomto vlákně), protože jsem si ji pamatoval z

 

dřívějška jako poctivou hospu (a na ty kohouty bych neměl peníze).

 

Teda, hodně sešla, jídelák klasika, teda ne kaťák, ale nic extra taky ne, zahulíno i v

 

nekuřáckým, tam je taky vlez do kuchyně, takže smrdim jak friťák, obsluha hned po jídle div

 

že nezačala dělat ježky...no, zklamání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Na Štěpáně v Obříství. Směrem od Prahy ku Mělníku. Regionální kuchyně,denní nabídka, nic zbytečně nóbl. O víkendech nutná rezervace. Pro milovníky plazů: dva chameleóni přímo na baru.

Plzeňské i slepá patrona Radegast.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po roku...

Normálně bych takový vlákno nezakládal protože každej kdo rád jí tak už většinou ví kde se v okolí dobře vaří ale neodpustím si to protože jsem byl za posledních 5 dní už 3x a nemůžu se dočkat na další návštěvu ale hlavně je to nový podnik který místním gurmánům mohl zatím uniknout.

 

V malé obci Popovičky (asi 10 minut od Chodova) si někdo postavil krásnej hotel s opravdu stylovou restaurací a opravdu hodně ale hodně dobrým kuchařem. Kuchyně je to řekl bych česko-rakouská a nedivil bych se kdyby vařil rakušan.

 

Takže až si budete chtít vyrazit do El Asadoru rak si raděj zajeďte kousek dál a nebudete litovat.

 

parkhotelpopovicky.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V zapadly dire jmenem Horni Blatna je Faustuv Dvur ktery vlastni PAN sefkuchar. Jidlo je vynikajici at uz po chutove nebo vizualni strance... o domacich dezertech ani nemluvim... Mo je nejoblibenjsi misto na kvalitni veceri. Akorat to je malinko z ruky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nota Bene: solidní nekuřáckej podnik u Ipáku: 6 píp, všechno z malých pivovarů, výběr se mírně obměňuje; večerní menu je do poslední chvíle utajeno - navaříno bejvá kolem sedmé; rezervace bejvá nutností.

 

Vaří z kvalitních surovin, mohu potvrdit, na jídle to rozhodně je poznat!

 

Když není místo nebo chcete především pít, lze zajít do suterénu, kde bývá mírně odlišný výběr na pípě než v restauraci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle asi znáte...

Hospůdka u Štěpána

 

Akorát v létě jak byly ty čtyřicítky, tak to bez klimošky nebylo ono. Jídlo suprový (stejky, burgry) a domácí mošty taky.

Celý je to takový rustikální, nenačinčaný, ani karty neberou.

Rezervace aspoň týden předem, je tam narváno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nota Bene: solidní nekuřáckej podnik u Ipáku: 6 píp, všechno z malých pivovarů, výběr se mírně obměňuje; večerní menu je do poslední chvíle utajeno - navaříno bejvá kolem sedmé; rezervace bejvá nutností.

 

Vaří z kvalitních surovin, mohu potvrdit, na jídle to rozhodně je poznat!

 

Když není místo nebo chcete především pít, lze zajít do suterénu, kde bývá mírně odlišný výběr na pípě než v restauraci.

 

Potvrzuji. Pivo i jídlo výborný. Není to ale žádný low cost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji. Pivo i jídlo výborný. Není to ale žádný low cost.

Ale přehnaná drahota to taky není. Už jen tím, že vaří z kvalitních surovin, to z definice nemůže být low cost. Když uvážíš, že na každý den dělají v zásadě neopakovaný jídelníček s 5-7 jídly, tak jsou jejich ceny velmi solidní - rozhodně to není žádný hogo fogo podnik. (Pro zájemce, jídla většinou do Kč 300.)

 

Polední menu je spíš průměr, zatímco cenově už nadprůměr.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chodíte někdo do Vyšehradský do hospody U Trajců? Jakej máte názor? Mně tam strašně chutnaj burgery, ale včera jsem si dal svíčkovou, chuťově žádná sláva a vůbec se mi nelíbilo, jakým způsobem ze mě vyšla ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...