Přejít na obsah

Panerai servis


bruno7

Doporučené příspěvky

Ahoj!

 

Jsem na tomto foru novacek, tak se hlasim s prvnim prispevkem.

 

Chci se jen zeptat na Vase zkusenosti se servisem. Budu behem par tydnu posilat hodinky na vycisteni do Mnichova, jde to pres Carollinum v Parizske. Uz jste tam nekdo mel hodinky na servis?

 

A jak to vypada s cenami? Nikdo mi nedokaze presne rici, kolik co stoji. Vim, ze budu platit 2000Kc jen za postovne a cenu servisu se pry dozvim za par tydnu po tom, co hodinky prohledne hodinar a zjisti, co by asi potrebovaly.

 

Nejake info z Vasi strany?

 

Diky.

 

Bruno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono zalezi co s tema hodinkama mas, z jakeho duvodu jdou do servisu.. presnou cenu ti asi nikdo nerekne, pokud ti ji nebyli schopni rici ani na servisu v Carollinu.. Rozdil bude pokud je budes posilat na vymenu tesneni a nebo na generalku strojku s vymenou dilu, prelestenim, serizenim, pretesnenim atp..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna se o PAM 111.

 

Puvodne jsem chtel jenom vycistit a mozna prelestit, ale v Carollinu mi rekli, a asi maj pravdu, ze tam treba hodinar muze objevit neco, co si zada vetsi opravu. Jen mne zajimalo, kolik jste treba platili za vycisteni, serizeni a treba vylesteni. Ta generalka se bude urcite lisit i podle tpu mozne zavady.

 

Jo, a jak casto nechavate hodinky serizovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bohužel vůbec nevím (vím jen o poštovném), ale taky by mě to hodně zajímalo. Proto tě prosím, abys to sem pak napsal - co dělali a kolik to stálo. Díky.

Já mám přetěsněné svoje 111 asi před půl rokem, ale bylo to v rámci záruky (hodinky se opožďovaly, takže jsem reklamoval to, takže v Mnichově poštelovali strojek a poté přetěsnili), takže bezplatně. Jsem však zvědav, co mě čeká za pár let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to zrovna neni castka, kterou jsem chtel slyset... ;-)

 

No, pokud je budu nakonec prodavat, tak je asi lepsi je prodat jako novy po servisu nez pred nim, ze ano. Tak uvidime.

 

Jestli jsou uz mimo zaruku a potrebujes jen beznou generalku (cisteni a mazani stroje), tak je posli mechanovi. Horsi je to s nahradnimi dily napr. tesnenim. Ale jestli budes prodavat, tak neverim tomu, ze by se Ti investice do pripadneho autorizovaneho servisu vratila natoz zhodnotila.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jsou uz mimo zaruku a potrebujes jen beznou generalku (cisteni a mazani stroje), tak je posli mechanovi. Horsi je to s nahradnimi dily napr. tesnenim. Ale jestli budes prodavat, tak neverim tomu, ze by se Ti investice do pripadneho autorizovaneho servisu vratila natoz zhodnotila.

 

To je taky otazka. Pri prodeji bych musel nasadit takovou cenu, aby to odpovidalo servisnim poplatkum - napr. - bud pred servisem za 60 nebo po servisu za 80, to v pripade, ze by servis vysel na 20.

 

Osobne si myslim, ze dela lepsi dojem prodavat po servisu s papirama a cerstvem serizeni a vycisteni, nez tesne pred nim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne si myslim, ze dela lepsi dojem prodavat po servisu s papirama a cerstvem serizeni a vycisteni, nez tesne pred nim...

 

Ja myslim, ze pokud jsou hodinky v poradku, tak za 60 je prodas hned (skoda, ze ty love nemam :)), ale za 80 uz o dost hure a to bez ohledu na servis (tady na foru se pohybuji kolem 65-70).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Necham si to projit hlavou.

 

Mechanicky jsou ty hodinky naprosto v poradku. Navic ja jsem takovej blazen, ze jak mam nejakou drahou vec, tak se o ni staram, u mne jsou jako v bavlnce, nechodim s nima do vody a tak, na takovy veci mam radsi starsi kousky od jinejch znacek.

 

Takze lepsi by bylo je prodat pred servisem, se zda, asi do toho pujdu, pokud se ukaze, ze mi opravdu nic jinyho nezbude, vubec se mi nechce takove nadhery zbavovat... Tim spis, ze mam pocit, ze uz se k nim v budoucnu nedostanu...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Necham si to projit hlavou.

 

Mechanicky jsou ty hodinky naprosto v poradku. Navic ja jsem takovej blazen, ze jak mam nejakou drahou vec, tak se o ni staram, u mne jsou jako v bavlnce, nechodim s nima do vody a tak, na takovy veci mam radsi starsi kousky od jinejch znacek.

 

Takze lepsi by bylo je prodat pred servisem, se zda, asi do toho pujdu, pokud se ukaze, ze mi opravdu nic jinyho nezbude, vubec se mi nechce takove nadhery zbavovat... Tim spis, ze mam pocit, ze uz se k nim v budoucnu nedostanu...

 

 

 

Hele zkus se jeste poptat na servis venku - Viden, Drazdany, apod. Treba budes prekvapenej, nekdy jsou ty ceny dost jinde a to jakože níž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já měl v München PAM270 přes Carollinum - záruční oprava. Hodinky kupované v Moskvě.

Všechno bez problémů a zdarma, hodinky byly do měsíce zpět a světe div se - opravené. Nicméně Němčoury nenapadlo je přeleštit i když byl jasnej škrábanec na lunetě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Carollinu jsem to zjistoval jenom proto, ze to je jedinej prodejce Panerai v Cechach, chtel jsem to mit oficialni cestou. Nechce se mi posilat takoveto hodinky na vlastni pest nekam do Mnichova na servis...

 

A cena, co mi rekli, tedy tech 2000Kc za postovne, mi pripada adekvatni, je to samozrejme i s pojistenim.

 

A cena servisu v Mnichove bude tusim stejna, at to pujde pres Carollinum nebo Dusaka nebo kohokoliv jineho. Je to oficialni servis Panerai.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ač to není úplně k věci, docela by mne zajímalo, jestli když třeba Carollinum převezme hodinky k opravě a rovnou je přeposílá do zahraničního servisu, jestli si pak k té konečné částce za servis taky něco přičtou a případně kolik. Bylo by nemilé zjistit (ale moc by mne to nepřekvapilo), že cena opravy v servisu v Mnichově vyjde třeba na 200 Euro, ale nechat si to tam poslat přes Carollinum vyjde na dvojnásobek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

naprosto nerozumím tomu, že ti nechtějí sdělit předběžnou cenu opravy - skutečně nechápu - cenu poštovného si každý umí najít sám na to nemusím chodit do servisu

 

nicméně tady máš citace ze zahraničního fora - není to nijak hrozné, ale také to nebylo posílané do Mnichova z Čech :D

 

A case valet service is ?40 but another ?90 to open and re-seal the case. A movement service cost is obviously dependant on the movement in question, chrono's being the most expensive. All + ?11.75 P+P but i believe every 'service' see's the watch returned in rather nice service/travel pouch, just to make you feel slightly better about what you just paid them!

 

?320 as stated before service so no unknown costs, i guess it's not too bad when the watch got a full valet and the movement is an El Primero.

 

dle mého mdlého rozumu by jsi se měl naprosto v pohodě vejít do cca 5 - 6t - otázka je co si na tom napálí místní servis "za předání přes pult"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...